"Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects"
Narodowy Fundusz Zdrowia
Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects, w ramach którego Wykonawca zapewni Zamawiającemu: 1) Subskrypcję Oprogramowania; 2) świadczenie Serwisu Oprogramowania; 3) świadczenie Wsparcia Merytorycznego do Oprogramowania w wymiarze do 1000 Roboczogodzin; - przez okres 36 miesięcy od daty odbioru certyfikatu
TerminDeadline 2026-09-23
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: "Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects"
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie oprogramowania 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2 284 500 PLN 💰
Opis
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium: 100 % Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-23 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-23 11:30:00 📅
Informacje dodatkowe:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Wymagana umowa o zachowaniu poufności ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Fundusz Zdrowia
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-528
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@nfz.gov.pl 📧
Telefon: +48 225726000 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://nfz.ezamawiajacy.pl/pn/nfz/demand/299807/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://nfz.ezamawiajacy.pl/pn/nfz/demand/299807/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-576870 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: "Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects"
Krótki opis:
Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects, w ramach którego Wykonawca zapewni Zamawiającemu:
1) Subskrypcję Oprogramowania;
2) świadczenie Serwisu Oprogramowania;
3) świadczenie Wsparcia Merytorycznego do Oprogramowania w wymiarze do 1000 Roboczogodzin;
- przez okres 36 miesięcy od daty odbioru certyfikatu
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi w zakresie oprogramowania 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2 284 500 PLN 💰
Opis
Opis zamówienia:
Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects, w ramach którego Wykonawca zapewni Zamawiającemu:
1) Subskrypcję Oprogramowania;
2) świadczenie Serwisu Oprogramowania;
3) świadczenie Wsparcia Merytorycznego do Oprogramowania w wymiarze do 1000 Roboczogodzin;
- przez okres 36 miesięcy od daty odbioru certyfikatu, o którym mowa w §3 ust. 3.
Pokaż więcej
Wykonawca zapewni Subskrypcję i Serwis Oprogramowania oraz Wsparcie Merytoryczne w następujących lokalizacjach:
1. Narodowym Funduszu Zdrowia – Centrali, ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa;
2. Wielkopolskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia, ul. Piekary 14/15, 61-823 Poznań;
3. Warmińsko-Mazurskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia ul. Żołnierska 16, 10-561 Olsztyn;
4. Podlaskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia, ul Pałacowa 3, 15-042 Białystok
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium: 100 % Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Wykonawca zapewni Subskrypcję i Serwis Oprogramowania oraz Wsparcie Merytoryczne w następujących lokalizacjach:
1. Narodowym Funduszu Zdrowia – Centrali, ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa;
2. Wielkopolskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia, ul. Piekary 14/15, 61-823 Poznań;
3. Warmińsko-Mazurskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia ul. Żołnierska 16, 10-561 Olsztyn;
.4. Podlaskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia, ul Pałacowa 3, 15-042 Białystok
Pokaż więcej
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-23 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
1. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 21 grudnia 2026 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️ Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-23 11:30:00 📅
Informacje dodatkowe:
1. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 21 grudnia 2026 r.
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Wymagana umowa o zachowaniu poufności ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Fundusz Zdrowia
Krajowy numer rejestracyjny:
1070001057
Kod pocztowy: 02-528
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@nfz.gov.pl 📧
Telefon: +48 225726000 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://nfz.ezamawiajacy.pl/pn/nfz/demand/299807/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://nfz.ezamawiajacy.pl/pn/nfz/demand/299807/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp wykluczy z postępowania Wykonawcę:
1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 ustawy z dnia 06 czerwca 1997 Kodeks karny (Dz.U. z 2024 r. poz. 17) – dalej Kodeks karny;
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2023 r. poz. 2048), w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 826, z późn. zm.),
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2021 r. poz. 1745),
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270-277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
- lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego;
2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że Wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
5) jeżeli Zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że Wykonawca zawarł z innymi Wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U z 2023 r. poz. 1689, z późn.zm), złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 ustawy Pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego Wykonawcy lub podmiotu, który należy z Wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
2. Zamawiający wykluczy również z postępowania Wykonawcę:
1) na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp, który naruszył obowiązki w dziedzinie ochrony środowiska, prawa socjalnego lub prawa pracy:
a) będącego osobą fizyczną skazanego prawomocnie za przestępstwo przeciwko środowisku, o którym mowa w rozdziale XXII Kodeksu karnego lub za przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, o którym mowa w rozdziale XXVIII Kodeksu karnego, lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego,
b) będącego osobą fizyczną prawomocnie ukaranego za wykroczenie przeciwko prawom pracownika lub wykroczenie przeciwko środowisku, jeżeli za jego popełnienie wymierzono karę aresztu, ograniczenia wolności lub karę grzywny,
c) wobec którego wydano ostateczną decyzję administracyjną o naruszeniu obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska, prawa pracy lub przepisów o zabezpieczeniu społecznym, jeżeli wymierzono tą decyzją karę pieniężną;
2) na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo lub ukarano za wykroczenie, o którym mowa w pkt 1 lit. a lub b;
3) na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, jeżeli występuje konflikt interesów w rozumieniu art. 56 ust. 2 ustawy Pzp, którego nie można skutecznie wyeliminować w inny sposób, niż przez wykluczenie Wykonawcy;
4) na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, który w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa wprowadził Zamawiającego w błąd przy przedstawianiu informacji, że nie podlega wykluczeniu, spełnia warunki udziału w postępowaniu lub kryteria selekcji, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez Zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia, lub który zataił te informacje lub nie jest w stanie przedstawić wymaganych podmiotowych środków dowodowych;
5) na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 9 ustawy Pzp, który bezprawnie wpływał lub próbował wpływać na czynności Zamawiającego lub próbował pozyskać lub pozyskał informacje poufne, mogące dać mu przewagę w postępowaniu o udzielenie zamówienia;
6) na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 10 ustawy Pzp, który w wyniku lekkomyślności lub niedbalstwa przedstawił informacje wprowadzające w błąd, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez Zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
3. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę na podstawie art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
4. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia.
5. Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 ustawy Pzp oraz z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 i art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
6. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 5 ustawy Pzp lub art. 109 ust. 1 pkt 2-3 i 8-10 ustawy Pzp, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp.
7. Zamawiający oceni, czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę.
8. Niepodleganie wykluczeniu w zakresie następujących podstaw wykluczenia:
1) art. 108 ust. 1 pkt 1–5 ustawy Pzp,
2) art. 109 ust. 1 pkt 2–3 oraz 8–10 ustawy Pzp,
- może zostać potwierdzone:
1) podmiotowymi środkami dowodowymi wskazanymi w Rozdziale VII ust. 3 SWZ, składanymi na wezwanie zamawiającego na podstawie art. 126 ust. 1 ustawy Pzp;
2) ważnym certyfikatem wykonawcy, jeżeli z treści certyfikatu wynika potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu w zakresie danej podstawy wykluczenia, a dane zawarte w oświadczeniu JEDZ składanym wraz z ofertą, umożliwiają zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie.
9. Niepodleganie wykluczeniu w zakresie następujących podstaw wykluczenia:
1) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp,
2) art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp,
3) art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
4) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 229 z 31 lipca 2014, str. 1)
- może zostać potwierdzone wyłącznie podmiotowymi środkami dowodowymi wskazanymi w Rozdziale VII ust. 3 SWZ, składanymi na wezwanie zamawiającego na podstawie art. 126 ust. 1 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-576870 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia (>20 nowe zamówienia)
- Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania (>20)
- Usługi w zakresie oprogramowania (>20)
- Usługi doradcze w zakresie oprogramowania
- Usługi dostawy oprogramowania (>20)
- Usługi konfiguracji oprogramowania (>20)
- Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania (4)
- Usługi powielania oprogramowania
- Usługi rozbudowy oprogramowania (9)
- Usługi wdrażania oprogramowania (>20)
- Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania (>20)