Zakup urządzeń SMD oraz WTMD
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice Sp. z o.o.
1. Dostawa, montaż i uruchomienie 8 (słownie: ośmiu) sztuk skanerów do obuwia (SMD i SED), wykrywających przedmioty metalowe i materiały wybuchowe oraz przeprowadzenie szkoleń operatorów urządzeń (ok. 250 osób) w zakresie prawidłowej obsługi oraz personelu technicznego (15 osób) w zakresie konfiguracji, konserwacji i przeprowadzania testów funkcjonalnych; 2. Dostawa 4 (słownie: czterech) sztuk bramowych detektorów metalu, spełniających wymogi standardu 2.1 ECAC dla urządzeń WTMD oraz certyfikowanych w zakresie współpracy z detektorem metalu do obuwia (SMD).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-01. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-22.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Krakowski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup urządzeń SMD oraz WTMD
Numer referencyjny:
MPL/PF/FZ/241/3/01/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
MPL/PF/FZ/241/3/01/26
Informacje dodatkowe:
Adres pocztowy: Kpt. M. Medweckiego 1
Kod pocztowy: 32-083
Miejscowość: Balice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 4 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Kpt. M. Medweckiego 1
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-01 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-01 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-06-01 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Rozliczenie w PLN - zgodnie z Dokumentami Zamówienia.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z dokumentami zamówienia.
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 15
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 6761336952
Adres pocztowy: ul. Kpt. M. Medweckiego 1
Kod pocztowy: 32-083
Miasto pocztowe: Balice
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zakupów
E-mail: zamowienia@krakowairport.pl 📧
Telefon: +48 12 639 31 04 📞
URL: www.krakowairport.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://krakowairport-pzp.logintrade.net/ 🌏
Główna działalność
Działalność dotycząca portów lotniczych
Komunikacja
Dokumenty URL: https://krakowairport-pzp.logintrade.net/zapytania_email,228936,3c67284929e5bcc6043b45785ccc39a7.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://krakowairport-pzp.logintrade.net/zapytania_email,228936,3c67284929e5bcc6043b45785ccc39a7.html 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://krakowairport-pzp.logintrade.net/zapytania_email,224988,6e7d0fa1616102c3bb96b83f25f1c969.html 🌏
Nazwa: Platforma Zakupowa Logintrade
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: +48224587801
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 079-280438 (2026-04-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 646 900 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
MPL/U/063/490/26
Data zawarcia umowy: 2026-07-08 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 646 900 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Anglosec sp.zo.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Anglosec sp. zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Anglosec sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5272813004
Adres pocztowy: ul. Elekcyjna 19/3
Kod pocztowy: 01-128
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: anglosec@anglosec.pl 📧
Telefon: +48 22 375 91 30 📞
URL: http://anglosec.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 169-604836 (2026-09-01)
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny (>20 nowe zamówienia)