Zakup usługi ochrony osób i mienia dla PGE Dystrybucja S.A.
PGE Dystrybucja S.A.
Zakup usługi ochrony osób i mienia dla PGE Dystrybucja S.A.
TerminDeadline 2026-10-14
Kto? Co? Gdzie?- • Lubelskie › Chełmsko-zamojski
- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Rzeszowski
- • Podlaskie › Białostocki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Warszawski stołeczny › Warszawski wschodni
- • Łódzkie › Łódzki
- • Świętokrzyskie › Kielecki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup usługi ochrony osób i mienia dla PGE Dystrybucja S.A.
Numer referencyjny:
Krótki opis: Zakup usługi ochrony osób i mienia dla PGE Dystrybucja S.A.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ochroniarskie 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 1: Oddział Białystok
Opis zamówienia: Część nr 1: Oddział Białystok
Kod pocztowy: 15-950
Miejscowość: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-03-01 📅
Data końcowa: 2028-02-29 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 2: Oddział Lublin
Opis zamówienia: Część nr 2: Oddział Lublin
Kod pocztowy: 20-340
Miejscowość: Lublin
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 3: Oddział Łódź
Opis zamówienia: Część nr 3: Oddział Łódź
Adres pocztowy: ul. Tuwima 58
Kod pocztowy: 90-021
Miejscowość: Łódź
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 4: Oddział Rzeszów
Opis zamówienia: Część nr 4: Oddział Rzeszów
Adres pocztowy: ul. 8 Marca
Kod pocztowy: 36-065
Miejscowość: Rzeszów
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 5: Oddział Skarżysko-Kamienna
Opis zamówienia: Część nr 5: Oddział Skarżysko-Kamienna
Adres pocztowy: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 51
Kod pocztowy: 26-110
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 6: Oddział Warszawa
Opis zamówienia: Część nr 6: Oddział Warszawa
Adres pocztowy: ul. Marsa 95
Kod pocztowy: 47-470
Miejscowość: Warszawa
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 7: Oddział Zamość
Opis zamówienia: Część nr 7: Oddział Zamość
Adres pocztowy: ul. Koźmiana 1
Kod pocztowy: 22-400
Miejscowość: Zamość
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Polska
Kod pocztowy: 04-470
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-14 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna ✅
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-14 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie: Konsorcjum
Wymagane depozyty i gwarancje: Zgodnie z SWZ.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Pge dystrybucja s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Pge dystrybucja s.a. oddział warszawa
Adres pocztowy: ul. Garbarska 21a
Kod pocztowy: 20-340
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Pge dystrybucja s.a. oddział warszawa
E-mail: sekretariat.ow@pgedystrybucja.pl 📧
Telefon: +48 22 367 13 11 📞
URL: https://pgedystrybucja.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Aukcja elektroniczna odbywa się pod następującym adresem: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Ochrona informacji szczególnie chronionych
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Terminy wnoszenia odwołań określa Dział IX ustawy Prawo zamówień publicznych.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-597712 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup usługi ochrony osób i mienia dla PGE Dystrybucja S.A.
Numer referencyjny:
POST/DYS/OW/GZ/02880/2026
Krótki opis: Zakup usługi ochrony osób i mienia dla PGE Dystrybucja S.A.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ochroniarskie 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1: Oddział Białystok
Tytuł: Część nr 1: Oddział Białystok
Opis zamówienia: Część nr 1: Oddział Białystok
Kod pocztowy: 15-950
Miejscowość: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-03-01 📅
Data końcowa: 2028-02-29 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2: Oddział Lublin
Tytuł: Część nr 2: Oddział Lublin
Opis zamówienia: Część nr 2: Oddział Lublin
Kod pocztowy: 20-340
Miejscowość: Lublin
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3: Oddział Łódź
Tytuł: Część nr 3: Oddział Łódź
Opis zamówienia: Część nr 3: Oddział Łódź
Adres pocztowy: ul. Tuwima 58
Kod pocztowy: 90-021
Miejscowość: Łódź
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 4: Oddział Rzeszów
Tytuł: Część nr 4: Oddział Rzeszów
Opis zamówienia: Część nr 4: Oddział Rzeszów
Adres pocztowy: ul. 8 Marca
Kod pocztowy: 36-065
Miejscowość: Rzeszów
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 5: Oddział Skarżysko-Kamienna
Tytuł: Część nr 5: Oddział Skarżysko-Kamienna
Opis zamówienia: Część nr 5: Oddział Skarżysko-Kamienna
Adres pocztowy: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 51
Kod pocztowy: 26-110
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 6: Oddział Warszawa
Tytuł: Część nr 6: Oddział Warszawa
Opis zamówienia: Część nr 6: Oddział Warszawa
Adres pocztowy: ul. Marsa 95
Kod pocztowy: 47-470
Miejscowość: Warszawa
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 7: Oddział Zamość
Tytuł: Część nr 7: Oddział Zamość
Opis zamówienia: Część nr 7: Oddział Zamość
Adres pocztowy: ul. Koźmiana 1
Kod pocztowy: 22-400
Miejscowość: Zamość
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Polska
Kod pocztowy: 04-470
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-14 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna ✅
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-14 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie: Konsorcjum
Wymagane depozyty i gwarancje: Zgodnie z SWZ.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Pge dystrybucja s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
9462593855
Departament: Pge dystrybucja s.a. oddział warszawa
Adres pocztowy: ul. Garbarska 21a
Kod pocztowy: 20-340
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Pge dystrybucja s.a. oddział warszawa
E-mail: sekretariat.ow@pgedystrybucja.pl 📧
Telefon: +48 22 367 13 11 📞
URL: https://pgedystrybucja.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Aukcja elektroniczna odbywa się pod następującym adresem: https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Ochrona informacji szczególnie chronionych
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Terminy wnoszenia odwołań określa Dział IX ustawy Prawo zamówień publicznych.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-597712 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕