Zakup uzupełniający i przedłużenie wsparcia technicznego dla systemu monitorowania i audytowania uprawnień.
Narodowy Bank Polski
1. Nazwa zamówienia: Zakup uzupełniający i przedłużenie wsparcia technicznego dla systemu monitorowania i audytowania uprawnień. 2. Przedmiotem zamówienia jest zakup uzupełniający i przedłużenie wsparcia technicznego dla Systemu*, w tym: 2.1. Zakup czasowych licencji uzupełniających i subskrypcji do korzystania z Oprogramowania do rozbudowy Systemu lub rozwiązania równoważnego, w tym: 2.1.1. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego oraz praw zależnych; 2.1.2. Dostawa do Lokalizacji Zamawiającego Oprogramowania do rozbudowy Systemu oraz dostawa szczegółowych warunków licencji i subskrypcji, Oprogramowania do rozbudowy Systemu (określonych przez producenta Oprogramowania do rozbudowy Systemu) potwierdzających zakup licencji i subskrypcji Oprogramowania do rozbudowy Systemu oraz ich udzielenie przez producenta Oprogramowania do rozbudowy Systemu; 2.1.3. Wykonanie Usług instalacyjno-wdrożeniowych; 2.1.4. Wykonanie Dokumentacji Powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej oraz praw zależnych; 2.1.5. Przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla maksymalnie 8 administratorów Systemu wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych; 2.1.6. Świadczenie Asysty technicznej producenta dla Oprogramowania do rozbudowy Systemu; 2.2. Odnowienie Asysty technicznej producenta dla Oprogramowania Zamawiającego; 2.3. Świadczenie Usług serwisowych; 2.4. Świadczenie Usług konsultacyjnych; 2.5. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji na System, w tym na dostarczone Oprogramowanie do rozbudowy Systemu oraz wykonane Usługi instalacyjno-wdrożeniowe. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ). * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-15. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-24.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- • Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-08 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-11 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup uzupełniający i przedłużenie wsparcia technicznego dla systemu monitorowania i audytowania uprawnień.
Numer referencyjny:
SEZ/DKRZ-WPI1-IW-241-0025/DIT/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 3 708 955 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
SEZ/DKRZ-WPI1-IW-241-0025/DIT/26
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 41 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-15 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Bank Polski
Krajowy numer rejestracyjny:
000002223
Adres pocztowy: ul. Świętokrzyska 11/21
Kod pocztowy: 00-919
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dkrzprzetargi@nbp.pl 📧
Telefon: +48221852359 📞
URL: https://www.nbp.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-zamowienia.nbp.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/spprokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 059-205982 (2026-03-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 3 708 955 PLN 💰
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-02 12:00:00 📅
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 88 dni
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Dokumenty zamówienia zmieniono w dniu ✅
Data zmiany dokumentów zamówienia: 2026-04-28 📅
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 205982-2026
Źródło: OJS 2026/S 083-294932 (2026-04-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Opis
Opis zamówienia:
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Dokumenty zamówienia zmieniono w dniu ✅
Data zmiany dokumentów zamówienia: 2026-05-08 📅
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 294932-2026
Źródło: OJS 2026/S 090-320880 (2026-05-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 3 708 955 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 3 708 000 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
NBP-DKRZ-WPI-1-IW-241-0079-2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 708 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta - Appeal Sp. z o.o. Sp. k.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Appeal Sp. z o.o. Sp. k.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Appeal Sp. z o.o. Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny:
5252654910
Adres pocztowy: Bagno Nr 2 lok. 5
Kod pocztowy: 00-112
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@appeal.pl 📧
Telefon: +48600281719 📞
URL: https://appeal.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Źródło: OJS 2026/S 154-557833 (2026-08-11)
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia (>20 nowe zamówienia)
- Komputerowe usługi pokrewne (10)
- Usługi archiwizacji komputerowej i konwersji katalogów (1)
- Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów (1)
- Usługi doradcze i dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego (>20)
- Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania (>20)
- Usługi doradcze w zakresie sprzętu komputerowego
- Usługi internetowe (11)
- Usługi w zakresie danych (>20)
- Usługi w zakresie sieci komputerowej (4)