Zakup używanych pojazdów spalinowych

POLREGIO S.A.

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup używanych pojazdów spalinowych. W ramach realizacji przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostaw oraz wykonania prac w ramach wskazanych w Umowie etapów, tj.: - Etap 1 : przeniesienia na rzecz Zamawiającego na warunkach wskazanych we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), w tym w jej załącznikach, własności spalinowych zespołów trakcyjnych (sprzedaży) wraz z dokumentacją, określoną w tabeli 2A opisu przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ). - Etap: 2: wykonania wszelkich prac określonych w OPZ, niezbędnych do dopuszczenia spalinowych zespołów trakcyjnych do użytkowania przez Zamawiającego. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. - Etap: 2 w zakresie zabudowy systemu ETCS (prawo opcji), na który składają się trzy odrębne podetapy, tj.: a) przygotowanie instalacji, b) zabudowa urządzeń systemu, c) przygotowanie pełnej dokumentacji do homologacji. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. 2. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załączniki nr 1 do SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-08-24. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-09.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-07-09 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-17 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup używanych pojazdów spalinowych
Numer referencyjny: POT.240.1530.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup używanych pojazdów spalinowych. W ramach realizacji przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostaw oraz wykonania prac w ramach wskazanych w Umowie etapów, tj.: - Etap 1 : przeniesienia na rzecz Zamawiającego na warunkach wskazanych we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), w tym w jej załącznikach, własności spalinowych zespołów trakcyjnych (sprzedaży) wraz z dokumentacją, określoną w tabeli 2A opisu przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ). - Etap: 2: wykonania wszelkich prac określonych w OPZ, niezbędnych do dopuszczenia spalinowych zespołów trakcyjnych do użytkowania przez Zamawiającego. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. - Etap: 2 w zakresie zabudowy systemu ETCS (prawo opcji), na który składają się trzy odrębne podetapy, tj.: a) przygotowanie instalacji, b) zabudowa urządzeń systemu, c) przygotowanie pełnej dokumentacji do homologacji. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. 2. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załączniki nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Opis
Wewnętrzny identyfikator: POT.240.1530.2026
Tytuł: Dostawa używanych pojazdów spalinowych
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup używanych pojazdów spalinowych. W ramach realizacji przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostaw oraz wykonania prac w ramach wskazanych w Umowie etapów, tj.: - Etap 1 : przeniesienia na rzecz Zamawiającego na warunkach wskazanych we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), w tym w jej załącznikach, własności spalinowych zespołów trakcyjnych (sprzedaży) wraz z dokumentacją, określoną w tabeli 2A opisu przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ). - Etap: 2: wykonania wszelkich prac określonych w OPZ, niezbędnych do dopuszczenia spalinowych zespołów trakcyjnych do użytkowania przez Zamawiającego. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. - Etap: 2 w zakresie zabudowy systemu ETCS (prawo opcji), na który składają się trzy odrębne podetapy, tj.: a) przygotowanie instalacji, b) zabudowa urządzeń systemu, c) przygotowanie pełnej dokumentacji do homologacji. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Tabor kolejowy 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Czas trwania: 30 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji (opcja) w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). W ramach prawa Zamawiający może zlecić dostawę Pojazdów, w liczbie nie przekraczającej 8 szt. Zamawiający uprawniony jest również w trakcie trwania Umowy do skorzystania z prawa opcji, polegającego na zleceniu realizacji czynności związanych z zabudową systemu ETCS, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 3) lit. a), b) i c) wzoru Umowy z zastrzeżeniem, iż Zamawiający nie ma obowiązku zlecania opcji w zakresie wszystkich lit. a) - c), ale może uruchomić odrębnie wybrane z nich, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Przedmiot Umowy zostanie wykonany na warunkach w niej określonych w następujących terminach: 1) w zakresie Etapu 1: a. dostawa 15 szt. SZT z zakresu podstawowego – w terminie do 6 miesięcy od dnia podpisania Umowy, b. dostawa 8 szt. SZT z prawa opcji - w terminie do 6 miesięcy od dnia uruchomienia prawa opcji. 2) w zakresie Etapu 2: a. wykonanie prac dotyczących 15 szt. SZT, o których mowa w pkt 1 lit. a) – w terminie do 24 miesięcy od dnia podpisania Umowy, b. wykonanie prac dotyczących 8 szt. SZT, o których mowa w pkt 1 lit. b) – w terminie do 30 miesięcy od dnia podpisania Umowy.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-24 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 120 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości 3 000 000,00 PLN. Szczegółowe informacje zawiera Rozdział XI SWZ.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie ze Wzorem Umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Określono we Wzorze Umowy

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polregio s.a.
Krajowy numer rejestracyjny: 526-25-57-278
Adres pocztowy: ul. Kolejowa 1
Kod pocztowy: 01-217
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zakupy@polregio.pl 📧
Telefon: 789-442-891 📞
URL: https://polregio.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://polregio.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://polregio.eb2b.com.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Usługi kolejowe
Komunikacja
Dokumenty URL: www.polregio.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.polregio.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Przedmiotowe środki dowodowe: W celu potwierdzenia zgodności oferowanych Pojazdów z wymaganymi Zamawiającego, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą oświadczenia Wykonawcy potwierdzającego, że oferowane Pojazdy spełniają wymagania zawarte w OPZ, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 1 do Formularza ”Oferta”. 2. O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu. 3. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy, wobec których zachodzą okoliczności określone: 1) w art. 108 ust. 1 i ust. 2 ustawy Pzp, z wyłączeniem art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) ustawy Pzp oraz art. 108 ust 1 pkt 2 w związku z art. 108 ust 1 pkt 1 lit h) ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; 2) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514); 3) w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1). 4. Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu: 1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał: - co najmniej jedną usługę czwartego lub wyższego poziomu utrzymania – w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 października 2005 r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 226 z późn. zm.) – która obejmowała co najmniej cztery spalinowe zespoły trakcyjne wyprodukowane po 01.01.1998 r., przy czym wartość brutto usługi przypadająca na każdy z tych zespołów wynosiła co najmniej 4 000 000,00 PLN, tj. łączna wartość tych usług wynosiła co najmniej 16 000 000,00 PLN lub - co najmniej cztery usługi czwartego lub wyższego poziomu utrzymania – w rozumieniu ww. rozporządzenia – z których każda obejmowała co najmniej jeden spalinowy zespół trakcyjny wyprodukowany po 01.01.1998 r., przy czym wartość brutto każdej z tych usług wynosiła co najmniej 4 000 000,00 PLN, tj. łączna wartość tych usług wynosiła co najmniej 16 000 000,00 PLN. 5. Ocena spełniania warunku określonego przez Zamawiającego zostanie dokonana według formuły „spełnia/nie spełnia” na podstawie dokumentów określonych w SWZ. 6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Termin otwarcia ofert 24 sierpnia 2026 r. godz. 12:30 Termin związania ofertą upływa w dniu 21 grudnia 2026 r.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Ustawa Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-10Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 131-478000 (2026-07-09)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-02 12:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Przedmiotowe środki dowodowe: W celu potwierdzenia zgodności oferowanych Pojazdów z wymaganymi Zamawiającego, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą oświadczenia Wykonawcy potwierdzającego, że oferowane Pojazdy spełniają wymagania zawarte w OPZ, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 1 do Formularza ”Oferta”. 2. O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu. 3. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy, wobec których zachodzą okoliczności określone: 1) w art. 108 ust. 1 i ust. 2 ustawy Pzp, z wyłączeniem art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) ustawy Pzp oraz art. 108 ust 1 pkt 2 w związku z art. 108 ust 1 pkt 1 lit h) ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; 2) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514); 3) w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1). 4. Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu: 1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał: a) co najmniej jedną usługę czwartego lub wyższego poziomu utrzymania – w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 października 2005 r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 226 z późn. zm.) – która obejmowała co najmniej cztery spalinowe zespoły trakcyjne wyprodukowane po 01.01.1998 r., przy czym wartość brutto usługi przypadająca na każdy z tych zespołów wynosiła co najmniej 4 000 000,00 PLN, tj. łączna wartość tych usług wynosiła co najmniej 16 000 000,00 PLN lub - co najmniej cztery usługi czwartego lub wyższego poziomu utrzymania – w rozumieniu ww. rozporządzenia – z których każda obejmowała co najmniej jeden spalinowy zespół trakcyjny wyprodukowany po 01.01.1998 r., przy czym wartość brutto każdej z tych usług wynosiła co najmniej 4 000 000,00 PLN, tj. łączna wartość tych usług wynosiła co najmniej 16 000 000,00 PLN; b) Wykonawca wykaże, że jest wpisany na Listę Zatwierdzonych Dostawców (dalej: LZD), w rozumieniu Zasad WKZ , tj.: - znajduje się na LZD, lub - złożył wniosek o zakwalifikowanie do LZD zgodnie z Zasadami WKZ (dalej: Wniosek) - (nie później do upływu terminu składania ofert, o którym mowa w Rozdziale XIII SWZ. Za termin złożenia Wniosku uznaje się datę i godzinę jego wpływu na adres e-mail Zamawiającego wskazany w §5 ust. 1 Zasad WKZ). Procedura kwalifikacji Wykonawcy do LZD została określona w Zasadach WKZ. Zakończenie procedury kwalifikacji przez Zamawiającego nastąpi nie później niż przed wyborem najkorzystniejszej oferty lub unieważnieniem postępowania. Ofertę Wykonawcy, który nie wykaże spełnienia powyższego warunku, Zamawiający odrzuci na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b) lub c) ustawy Pzp. 5. Ocena spełniania warunku określonego przez Zamawiającego zostanie dokonana według formuły „spełnia/nie spełnia” na podstawie dokumentów określonych w SWZ. 6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Termin otwarcia ofert 02 września 2026 r. godz. 12:30 Termin związania ofertą upływa w dniu 30 grudnia 2026 r.
Pokaż więcej
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji: GLO-0001
Nowa wartość
Tekst:
Zmiana warunku udziału w postępowaniu: zamiast: Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu: 1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał: - co najmniej jedną usługę czwartego lub wyższego poziomu utrzymania – w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 października 2005 r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 226 z późn. zm.) – która obejmowała co najmniej cztery spalinowe zespoły trakcyjne wyprodukowane po 01.01.1998 r., przy czym wartość brutto usługi przypadająca na każdy z tych zespołów wynosiła co najmniej 4 000 000,00 PLN, tj. łączna wartość tych usług wynosiła co najmniej 16 000 000,00 PLN lub - co najmniej cztery usługi czwartego lub wyższego poziomu utrzymania – w rozumieniu ww. rozporządzenia – z których każda obejmowała co najmniej jeden spalinowy zespół trakcyjny wyprodukowany po 01.01.1998 r., przy czym wartość brutto każdej z tych usług wynosiła co najmniej 4 000 000,00 PLN, tj. łączna wartość tych usług wynosiła co najmniej 16 000 000,00 PLN, powinno być: Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu: 1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał: a) co najmniej jedną usługę czwartego lub wyższego poziomu utrzymania – w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 października 2005 r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 226 z późn. zm.) – która obejmowała co najmniej cztery spalinowe zespoły trakcyjne wyprodukowane po 01.01.1998 r., przy czym wartość brutto usługi przypadająca na każdy z tych zespołów wynosiła co najmniej 4 000 000,00 PLN, tj. łączna wartość tych usług wynosiła co najmniej 16 000 000,00 PLN lub - co najmniej cztery usługi czwartego lub wyższego poziomu utrzymania – w rozumieniu ww. rozporządzenia – z których każda obejmowała co najmniej jeden spalinowy zespół trakcyjny wyprodukowany po 01.01.1998 r., przy czym wartość brutto każdej z tych usług wynosiła co najmniej 4 000 000,00 PLN, tj. łączna wartość tych usług wynosiła co najmniej 16 000 000,00 PLN; b) Wykonawca wykaże, że jest wpisany na Listę Zatwierdzonych Dostawców (dalej: LZD), w rozumieniu Zasad WKZ , tj.: - znajduje się na LZD, lub - złożył wniosek o zakwalifikowanie do LZD zgodnie z Zasadami WKZ (dalej: Wniosek) - (nie później do upływu terminu składania ofert, o którym mowa w Rozdziale XIII SWZ. Za termin złożenia Wniosku uznaje się datę i godzinę jego wpływu na adres e-mail Zamawiającego wskazany w §5 ust. 1 Zasad WKZ). Procedura kwalifikacji Wykonawcy do LZD została określona w Zasadach WKZ. Zakończenie procedury kwalifikacji przez Zamawiającego nastąpi nie później niż przed wyborem najkorzystniejszej oferty lub unieważnieniem postępowania. Ofertę Wykonawcy, który nie wykaże spełnienia powyższego warunku, Zamawiający odrzuci na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b) lub c) ustawy Pzp. 2. Zmiana terminu związania ofertą: zamiast: Termin związania ofertą upływa w dniu 21 grudnia 2026 r., powinno być: Termin związania ofertą upływa w dniu 30 grudnia 2026 r. 3. Zmiana terminu otwarcia ofert: zamiast: Termin otwarcia ofert 24 sierpnia 2026 r. o godzinie 12:30, powinno być: Termin otwarcia ofert 02 września 2026 r. o godzinie 12:30. 4. Zmiana terminu składania ofert: zamiast: Termin składania ofert: 24/08/2026 12:00, powinno być: Termin składania ofert: 02/09/2026 12:00.
Pokaż więcej
Inne informacje dodatkowe
1. Zmiana warunku udziału w postępowaniu (Sekcja 2.1.4. ust. 4 Informacje ogólne Informacje dodatkowe) 2. Zmiana terminu związania ofertą (Sekcja 2.1.4. Informacje ogólne Informacje dodatkowe). 3. Zmiana terminu otwarcia ofert (Sekcja 2.1.4. Informacje ogólne Informacje dodatkowe). 4. Zmiana terminu składania ofert (Sekcja 5.1.12 Warunki udzielenie zamówienia Termin składania ofert).
Pokaż więcej
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 478000-2026
Źródło: OJS 2026/S 158-571659 (2026-08-17)