Zakup wsparcia technicznego SIRE oraz SPM

Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka Akcyjna

Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego SIRE oraz SPM. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.

Termin

Deadline 2026-09-11

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-11 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-11)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup wsparcia technicznego SIRE oraz SPM
Numer referencyjny: 2026/WNP-0229-DU-MJS
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego SIRE oraz SPM. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: 2026/WNP-0229-CEDL-MJS
Informacje dodatkowe:
1.Zamawiający informuje, że pełna, usystematyzowana treść warunków udziału w postępowaniu oraz dokumentów składanych przez Wykonawcę w ramach poszczególnych etapów postępowania (wraz z ofertą bądź na wezwanie Zamawiającego) znajduje się w szczególności: a. w rozdz. VII cz. I SWZ – podstawy wykluczenia i warunki udziału w postępowaniu, b. rozdz. VIII i IX cz. I SWZ – jednolity dokument, podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, jakie zobowiązani są złożyć Wykonawcy oraz wymagania dotyczące formy ich składania, c. rozdz. III cz. I SWZ – środki komunikacji elektronicznej do komunikacji z Wykonawcami, wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysłania i odbierania korespondencji elektronicznej. 2. W związku z pkt powyżej Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są do zapoznania się z pełna treścią SWZ wraz z załącznikami. 3. Zasady wypełnienia obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 i 14 RODO zostały określone w części I SWZ. 4. Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia zawarcia Umowy, jednak nie wcześniej niż od 01.10.2026 r. Szczegółowe określenie terminów zostało określone w Części II i IV SWZ.
Pokaż więcej
Miejscowość: Radom
Konstancin-Jeziorna
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-01 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: nie dotyczy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Miejsce wykonania: Kod pocztowy: 05-520
Miejscowość: Konstancin - Jeziorna
Adres pocztowy: ul. Mysia 2
Kod pocztowy: 00 - 496
Miejscowość: Warszawa

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-11 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-11 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Otwarcie ofert odbędzie się na Platformie zakupowej - zgodnie z ustawą Pzp otwarcie ofert nie jest jawne.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Opis
Informacje o aukcji elektronicznej:
Informacje dotyczące aukcji zostały określone w Część I SWZ, która została zamieszczona pod adresem https://przetargi.pse.pl/
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-11 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe:
Otwarcie ofert odbędzie się na Platformie zakupowej - zgodnie z ustawą Pzp otwarcie ofert nie jest jawne.
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1/ Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3% ceny podanej w ofercie (maksymalne łączne wynagrodzenie Wykonawcy za wykonanie przedmiotu umowy). 2/ Wadium należy wnieść na etapie składania ofert przed upływem wyznaczonego terminu na ich złożenie. Wykonawca, składając ofertę, zobowiązany będzie do wniesienia wadium w wysokości 150 000,00 zł.
Pokaż więcej
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Główne warunki finansowe zostały określone w Części IV SWZ, dostępnej na stronie internetowej Zamawiającego https://przetargi.pse.pl.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Zasady realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Części IV SWZ, dostępnej pod adresem https://przetargi.pse.pl/

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: 526-27-48-966
Departament: Departament Zakupów
Adres pocztowy: ul. Warszawska 165
Kod pocztowy: 05-520
Miasto pocztowe: Konstancin – Jeziorna
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka Akcyjna
E-mail: malgorzata.jakubowska-soja@pse.pl 📧
Telefon: +48 783 921 239 📞
URL: http://www.pse.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://przetargi.pse.pl 🌏
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://przetargi.pse.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://przetargi.pse.pl 🌏
Aukcja elektroniczna odbywa się pod następującym adresem: https://przetargi.pse.pl/ 🌏
Opis:
Informacje dotyczące aukcji zostały określone w Część I SWZ, która została zamieszczona pod adresem https://przetargi.pse.pl/
ID dokumentu z przepisami podatkowymi: unused-id
ID dokumentu z przepisami pracy: unused-id
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: www.gov.pl/web/uzp/kontakt 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
W toku postępowania o udzielenie zamówienia przysługują środki ochrony prawnej przewidziane Prawo zamówień publicznych - odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej i skarga do sądu okręgowego wnoszone w sposób i w terminach określonych w ustawie. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy.
Pokaż więcej
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-13Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 155-560677 (2026-08-11)