Zapewnienie bezpośredniej ochrony fizycznej budynków Urzędu m.st. Warszawy
Miasto Stołeczne Warszawa
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie bezpośredniej ochrony fizycznej we wskazanych przez Zamawiającego obiektach Urzędu m.st. Warszawy, zgodnie z ustawą z 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz.U.2025.532 t. j.) UWAGA!!! Zgodnie z art. 133 ust. 2 ustawy, w związku z art. 65 ust. 1 pkt 6 ustawy, Zamawiający nie opublikował na stronie prowadzonego postępowania Załącznika nr 14 do wzoru umowy (Zasady organizacji ochrony obiektu będącego siedzibą dyżurnego ochrony), Załącznika nr 15 do wzoru umowy (Zasady organizacji ochrony drugiego obiektu wskazanego przez Zamawiającego) oraz załącznika nr 16 do wzoru umowy – (Instrukcje, tabele służb, procedury działania w określonych wypadkach) ponieważ zawierają one informacje kluczowe dla bezpieczeństwa Zamawiającego. Wykonawca może zapoznać się z przedmiotowymi dokumentami przed złożeniem oferty. W związku z powyższym, zgodnie z art. 133 ust. 3 ustawy, Zamawiający określa (i zamieszcza w ogłoszeniu o zamówieniu) następujący sposób dostępu do tych informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru. W celu zapoznania się z ww. Załącznikami, należy umówić się na wgląd w siedzibie Biura Administracyjnego Urzędu m.st. Warszawy przy ul. Niecałej 2 w Warszawie, zgłaszając uprzednio stosowny wniosek na adres mailowy: ba.ochrona@um.warszawa.pl
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-15.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-15 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zapewnienie bezpośredniej ochrony fizycznej budynków Urzędu m.st. Warszawy
Numer referencyjny:
ZP/JK/271/III-56/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ochroniarskie 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP/JK/271/III-56/26
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-06-12 📅
Data końcowa: 2028-06-12 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Kod pocztowy: 00-950
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-06 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-05-06 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Stołeczne Warszawa
Krajowy numer rejestracyjny:
5252296818
Departament: Urząd m.st. Warszawy
Adres pocztowy: Plac Bankowy 3/5
Kod pocztowy: 00-950
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zamówień Publicznych
E-mail: zamowieniabzp@um.warszawa.pl 📧
Telefon: +4822 443-14-00 📞
Fax: +4822 443-14-00 📠
URL: https://um.warszawa.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zamowienia.um.warszawa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/281844/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zamowienia.um.warszawa.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: dział IX ustawy Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 074-259807 (2026-04-15)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 10975887.25 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
ZP/JK/271/III-56/26
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅
Tytuł: Zapewnienie bezpośredniej ochrony fizycznej budynków Urzędu m.st. Warszawy
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 10975887.25 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Konsorcjum: Lider: SOLID SECURITY Sp. z o.o., członek: Solid Sp. z o.o.
Lider uczestnika przetargu ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Zamówienie zostało udzielone grupie wykonawców ✅
Nazwa strony oferującej: Konsorcjum: Lider: SOLID SECURITY Sp. z o.o., członek: Solid Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SOLID SECURITY Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5211008627
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: mkobalczyk@solidsecurity.pl 📧
Telefon: +48 885 206 518 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Nazwa: Solid sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6760104375
Kod pocztowy: 30-633
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Źródło: OJS 2026/S 161-579131 (2026-08-20)