Zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń i świadectw oraz ich dystrybucja do okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w 2027 i 2028 roku
Centralna Komisja Egzaminacyjna
1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zadanie I - Poddruki na 2027 r. - zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, poddruków świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, poddruków świadectw dojrzałości, na papierze ze znakiem wodnym o specjalnym składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie druku oraz dystrybucja ww. materiałów do siedzib 8 okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 2) Zadanie II - Poddruki na 2028 r. - wykonanie (w tym ewentualne dostosowanie projektów) poddruków zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, poddruków świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, poddruków świadectw dojrzałości, na papierze ze znakiem wodnym o specjalnym składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie druku oraz dystrybucja ww. materiałów do siedzib 8 okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej . 2. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania w ramach każdego z Zadań, określonych w ust. 1, z prawa opcji polegającej na rozszerzeniu przedmiotu zamówienia o dodatkową liczbę egzemplarzy poddruków, w przypadku zapotrzebowania wykraczającego poza zakres zamówienia podstawowego. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w trakcie realizacji umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, nie wcześniej jednak niż po zrealizowaniu dostaw w zakresie zamówienia podstawowego w ramach danego Zadania. Maksymalny zakres opcji w ramach każdego Zadania nie przekroczy 60 000 sztuk łącznie poddruków: do 10.000 szt.zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty/ do 50.000 szt. świadectw dojrzałości /świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Prawo opcji może zostać zrealizowane poprzez jednorazowe zamówienie albo poprzez sukcesywne zamówienia składane przez Zamawiającego. Każdorazowe zamówienie w ramach prawa opcji nie wyniesie mniej niż 10 000 szt. Jeżeli Zamawiający nie skorzysta z całości lub z części z prawa opcji (wykonanie prawa opcji nie osiągnie maksymalnych założeń 60 000 szt. poddruków w ramach Zadania), Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie o wykonanie prawa opcji wobec Zamawiającego, w tym za utracone korzyści, na co Wykonawca wyraża nieodwołalną zgodę. W ramach prawa opcji Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia o liczbę i rodzaj poddruków wg faktycznego zapotrzebowania. Termin dostarczenia poddruków w ramach prawa opcji (Zadanie I, Zadanie II) wynosi każdorazowo do 30 dni od dnia zgłoszenia przez Zamawiającego dodatkowego zapotrzebowania 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1a i 1b do SWZ. 4. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania czynności związanych z wytworzeniem poddruków przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy zgodnie z postanowieniami wzoru umowy i opisu przedmiotu zamówienia. 5. W przypadku zobowiązania się przez Wykonawcę w złożonej ofercie do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i oddelegowania do realizacji przedmiotu umowy nowych/ej osób/y (niepełnosprawnej, bezrobotnej) Wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawia oświadczenie własne oraz zatrudnionych pracowników o zawarciu pomiędzy stronami w/w umowy. Z treści oświadczenia musi wynikać, że jedna z nowozatrudnionych osób posiada status osoby niepełnosprawnej, druga zaś posiadała bezpośrednio przed tym zatrudnieniem status osoby bezrobotnej.
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co?- • Usługi związane z drukowaniem › Usługi drukowania i dystrybucji
- • Znaczki, formularze czeków, świadectwa udziałowe, handlowe materiały reklamowe, katalogi i podręczniki › Papier ze znakiem wodnym
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń i świadectw oraz ich dystrybucja do okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w 2027 i 2028 roku
Numer referencyjny:
CKE/4/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Papier ze znakiem wodnym 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
CKE/4/2026
Wartość szacunkowa bez VAT: 3460765.5 PLN 💰
Informacje dodatkowe:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: teren całej Polski
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-12-01 📅
Data końcowa: 2028-10-16 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium „skrócenie terminów realizacji przedmiotu zamówienia w ramach zamówienia podstawowego”
Kryterium jakości (waga): 24
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium „skrócenie terminów realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji”
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium „aspekty społeczne I”
Kryterium jakości (waga): 6
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium „aspekty społeczne II”
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-02 10:00:00 📅
Informacje dodatkowe:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centralna Komisja Egzaminacyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
527 22 16 679
Adres pocztowy: Józefa Lewartowskiego 6
Kod pocztowy: 00-190
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@cke-efs.pl 📧
Telefon: 225366500 📞
URL: https://bip.cke.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://cke.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee12c9a4-67db-45c2-965f-8c46b5562afb 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee12c9a4-67db-45c2-965f-8c46b5562afb 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee12c9a4-67db-45c2-965f-8c46b5562afb 🌏
Nazwa: Platforma e-Zamówienia
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: +48224587801
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-605312 (2026-09-01)