Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa interaktywnej wystawy mobilnej dla Morskiego Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie

Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie

1. Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie, wykonanie i dostawa interaktywnej wystawy mobilnej demonstrującej wybrane zagadnienia z zakresów takich jak: żegluga, fizyka, kartografia, geografia, hydrotechnika. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 8 do SWZ - wzór umowy

Termin

Deadline 2026-09-24

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-19 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa interaktywnej wystawy mobilnej dla Morskiego Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie
Numer referencyjny: MCN.DA.182.8.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie, wykonanie i dostawa interaktywnej wystawy mobilnej demonstrującej wybrane zagadnienia z zakresów takich jak: żegluga, fizyka, kartografia, geografia, hydrotechnika. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 8 do SWZ - wzór umowy
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Sprzęt wystawowy 📦
Opis
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie, wykonanie i dostawa interaktywnej wystawy mobilnej demonstrującej wybrane zagadnienia z zakresów takich jak: żegluga, fizyka, kartografia, geografia, hydrotechnika.
Adres pocztowy: ul. Nad Duńczycą 1
Kod pocztowy: 70-655
Miejscowość: Szczecin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 180 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji i rękojmi – 30%
wysokość kary umownej za przekroczenie terminu wykonania przedmiotu umowy - 10 %
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 09:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi elektronicznie na platformie e-Zamowienia.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-24 09:15:00 📅
Miejsce: Otwarcie ofert nastąpi elektronicznie na platformie e-Zamowienia.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9552447181
Adres pocztowy: ul. Nad Duńczycą 1
Kod pocztowy: 70-655
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@centrumnauki.eu 📧
Telefon: (48) 91 351 80 00 📞
URL: www.centrumnauki.eu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94e45396-8f8e-4044-858d-586047d061d1 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94e45396-8f8e-4044-858d-586047d061d1 🌏
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Przedmiot umowy finansowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027: Tytuł projektu: Rozwój zasobów Morskiego Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie - kultura dostępna dla wszystkich, Numer wniosku: FEPZ.05.11-IZ.00-0003/25
Pokaż więcej
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe: 1. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy. 2. Informacje dotyczące warunków udziału w postępowaniu zawarte są w Rozdziale VI Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3. Przesłanki wykluczenia Wykonawców z postępowania zawarte są w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Wymagane dokumenty zawarte są w Rozdziale VIII SWZ. 5. Wymagane dokumenty od podmiotów zagranicznych zawarte są w Rozdziale IX SWZ. 6. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Zmiany umowy zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ. 8. Termin wykonania zamówienia: 180 dni od dnia zawarcia umowy 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1).
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-576906 (2026-08-19)