Zarządzanie odpornością w polskich przedsiębiorstwach – badanie tematyczne w ramach BKL 3.0 (etap I i III)
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania tematycznego BKL 3.0 pt. Zarządzanie odpornością w polskich przedsiębiorstwach, obejmującego: a) analizę danych zastanych i przygotowanie raportu wraz z aneksem metodologicznym zawierającym założenia do badania jakościowego – Etap I, b) badanie jakościowe w formie konsultacji eksperckich, przygotowanie raportu z badań wraz aneksem metodologicznym (zawierającym założenia i narzędzie do planowanego badania ilościowego, stanowiącego przedmiot odrębnego zamówienia) – Etap I, c) analizę wyników badania jakościowego i ilościowego oraz opracowanie raportu końcowego z badań – Etap III. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-25. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-23.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-23 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zarządzanie odpornością w polskich przedsiębiorstwach – badanie tematyczne w ramach BKL 3.0 (etap I i III)
Numer referencyjny:
p/119/DAS/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi badań społecznych 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
p/119/DAS/2026
Tytuł: Zarządzanie odpornością w polskich przedsiębiorstwach – badanie tematyczne w ramach BKL 3.0 (etap I i III)
Adres pocztowy: Pańska 81/83
Kod pocztowy: 00-834
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 78 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Propozycja listy źródeł do analizy danych zastanych
Kryterium jakości (waga): 24
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie eksperta w obszarze zarządzania odpornością lub zarządzania kryzysowego lub zarządzania ryzykiem
Kryterium jakości (waga): 18
Kryterium jakości (nazwa): Koncepcja badania jakościowego
Kryterium społeczne- zatrudnienie na umowę o pracę 1 osoby z niepełnosprawnością
Kryterium jakości (waga): 2
Kryterium jakości (nazwa): Propozycja rozwiązań proekologicznych możliwych do zastosowania podczas realizacji zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Pańska 81/83
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-25 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-25 11:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi w sposób zautomatyzowany na platformie zakupowej Zamawiającego pod adresem https://parp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511481
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Data otwarcia: 2026-05-25 11:15:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Krajowy numer rejestracyjny:
5262501444
Adres pocztowy: ul. Pańska 81/83
Kod pocztowy: 00-834
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: pzp@parp.gov.pl 📧
Telefon: 22 432 80 80 📞
URL: https://www.parp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://parp.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://parp.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://parp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511481 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://parp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511481 🌏
Identyfikator funduszy UE: Fers
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-67
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 080-283942 (2026-04-23)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 159 000 PLN 💰
Identyfikator funduszy UE: FERS
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
33_PZP_DAS_CAS_2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 159 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
oferta Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Centrum Badań i Rozwoju
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Centrum Badań i Rozwoju
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Centrum Badań i Rozwoju
Krajowy numer rejestracyjny:
6340008825
Adres pocztowy: ul. 1 Maja 50
Kod pocztowy: 40-287
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 159-574923 (2026-08-18)