Zawarcie umowy na dostawy oleju napędowego w sezonie 2026/2027 wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji
Zakład Oczyszczania Miasta sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji. Dostawy oleju napędowego na potrzeby własne Zamawiającego w ilości do ok. 300.000 dm3 przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy do zbiornika magazynowego o pojemności 5000 dm3 wydzierżawionego od Wykonawcy i zainstalowanego na terenie Zaplecza Technicznego Spółki zlokalizowanego w Mysłowicach przy ul. Miarki 38. Zamawiający nie jest zobowiązany do zakupu całej ilości paliwa określonej powyżej. Ilość ta jest ilością szacunkową i służy do skalkulowania ceny oferty. Wykonawca nie może wnosić roszczeń wobec Zamawiającego z tytułu zakupu mniejszej niż planowana ilości paliwa w okresie obowiązywania umowy.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-09. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-03.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • BORIM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- • MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY I SPEDYCJA "OLMA" ELŻBIETA MASTALERZ MAREK MASTALERZ SPÓŁKA JAWNA
- • Petrojet Sp. z o.o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Katowicki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zawarcie umowy na dostawy oleju napędowego w sezonie 2026/2027 wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji
Numer referencyjny:
10/2026/ZOMM
Krótki opis:
Produkty/usługi: Olej napędowy 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Opis
Tytuł: Dostawy oleju napędowego w sezonie 2026/2027 wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji
Ilość: 5000 litr
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Dodatkowe produkty/usługi: Zbiorniki do przechowywania oleju 📦
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-09 08:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Oczyszczania Miasta sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON: 270647904
Adres pocztowy: Stadionowa 11
Kod pocztowy: 41-404
Miasto pocztowe: Mysłowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@zomm.pl 📧
Telefon: 322226043 📞
Fax: 322226043 📠
URL: https://zomm.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://zomm.bip.info.pl/index 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-379f055e-22da-4ded-8dcb-bc95f8f00424 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-379f055e-22da-4ded-8dcb-bc95f8f00424 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Departament: -Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
Fax: 22 458 77 01 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 107-387914 (2026-06-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 652 400 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1 665 360 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1 652 400 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
10/2026/ZOMM
Data zawarcia umowy: 2026-08-07 📅
Tytuł: umowa na dostawy oleju napędowego w sezonie 2026/2027 wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 665 360 💰
Najniższa oferta: 1 652 400 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 665 360 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 3
Identyfikator oferty:
olma
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Olma
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Międzynarodowy transport drogowy i spedycja "olma" elżbieta mastalerz marek mastalerz spółka jawna
Krajowy numer rejestracyjny:
490515569
Adres pocztowy: ul. Skłodowskiej 32
Kod pocztowy: 33-300
Miasto pocztowe: Nowy Sącz
Region: Nowosądecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: olmaoil@olma.com.pl 📧
Telefon: 694 412 423 📞
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 658 880 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 2
Identyfikator oferty:
petrojet
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Petrojet
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Petrojet sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7962909473
Adres pocztowy: KIESZEK 52
Kod pocztowy: 26-670
Miasto pocztowe: Pionki
Region: Radomski 🏙️
E-mail: piotr@petrojet.pl 📧
Telefon: 0048483848024 📞
URL: www.petrojet.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 652 400 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
borim
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Borim paliwa sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Borim paliwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 364489097
Adres pocztowy: ul. Jaskółek 12L
Studzienice
Kod pocztowy: 43-215
Miasto pocztowe: Studzienice
Region: Bielski 🏙️
Źródło: OJS 2026/S 163-586404 (2026-08-24)
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)
- Paliwa (>20)
- Ropa naftowa i destylaty (>20)
- Oleje napędowe (15)
- Olej napędowy (14)
- Paliwo diesla (1)