Zimowe utrzymanie terenów stanowiących własność gminy Skarżysko-Kamienna w sezonie zimowym 2026/2027 oraz ich pozimowe sprzątanie
Gmina Skarżysko - Kamienna
1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania terenów stanowiących własność Gminy Skarżyska – Kamiennej oraz ich pozimowe sprzątanie. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1. Odśnieżanie i likwidowanie śliskości 2. Zapewnienie dostępności dla osób niepełnosprawnych 3. Zwalczanie śliskości bez opadów śniegu 4. Odkucie schodów 5. Oczyszczenie ławek 6. Uprzątnięcie materiału uszorstniającego Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określają załączniki do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-22
Kto? Co?- • Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane › Usługi odśnieżania
- • Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane › Usługi usuwania oblodzeń
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zimowe utrzymanie terenów stanowiących własność gminy Skarżysko-Kamienna w sezonie zimowym 2026/2027 oraz ich pozimowe sprzątanie
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi odśnieżania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi usuwania oblodzeń 📦
Kod pocztowy: 26-110
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-01 📅
Data końcowa: 2027-05-15 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-22 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-16 00:00:00 📅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Skarżysko - Kamienna
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Sikorskiego 18
Kod pocztowy: 26-110
Miasto pocztowe: Skarżysko-Kamienna
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: poczta@um.skarzysko.pl 📧
Telefon: 412520100 📞
URL: https://bip.skarzysko.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 162-583538 (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zimowe utrzymanie terenów stanowiących własność gminy Skarżysko-Kamienna w sezonie zimowym 2026/2027 oraz ich pozimowe sprzątanie
Numer referencyjny:
ZP.271.41.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania terenów stanowiących własność Gminy Skarżyska – Kamiennej oraz ich pozimowe sprzątanie.
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1. Odśnieżanie i likwidowanie śliskości
2. Zapewnienie dostępności dla osób niepełnosprawnych
3. Zwalczanie śliskości bez opadów śniegu
4. Odkucie schodów
5. Oczyszczenie ławek
6. Uprzątnięcie materiału uszorstniającego
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określają załączniki do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi odśnieżania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.271.41.2026
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi usuwania oblodzeń 📦
Kod pocztowy: 26-110
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-01 📅
Data końcowa: 2027-05-15 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień powtarzających o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje udzielenie , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. usług polegających na wykonaniu usług zgodnych
z przedmiotem zamówienia podstawowego do 100 % wartości tego zamówienia , co zostało uwzględnione przy obliczeniu jego wartości , jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamówienia z przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp zostaną udzielone na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w proj. post. umowy, z zastrzeżeniem negocjacji w odniesieniu do warunków cenowych. Przewidywany zakres tego zamówienia taki, jak zamówienie podstawowe.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-22 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-16 00:00:00 📅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Skarżysko - Kamienna
Krajowy numer rejestracyjny:
6630008207
Adres pocztowy: Sikorskiego 18
Kod pocztowy: 26-110
Miasto pocztowe: Skarżysko-Kamienna
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: poczta@um.skarzysko.pl 📧
Telefon: 412520100 📞
URL: https://bip.skarzysko.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp.
2. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowa¬niu
o udzielenie zamówienia.
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy.
3. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym.
4. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestni¬kom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie
za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Od¬woławczej.
5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 162-583538 (2026-08-21)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane (>20)
- Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych (1)
- Usługi odśnieżania (>20)
- Usługi sprzątania i zamiatania ulic (>20)
- Usługi sprzątania plaż
- Usługi usuwania azbestu
- Usługi usuwania graffiti
- Usługi usuwania oblodzeń (>20)
- Usługi w zakresie dezynfekcji oraz tępienia szkodników na obszarach miejskich lub wiejskich