Dostawa sprzętu komputerowego
Politechnika Białostocka
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wg Załącznika Nr 2 (Specyfikacja techniczna – Opis przedmiotu zamówienia kol. 2) do SWZ i obejmuje:
1) dostawę sprzętu w miejsce wskazane przez Zamawiającego;
2) instalację i uruchomienie sprzętu (jeśli było wymagane w specyfikacji technicznej);
3) udzielenie gwarancji na dostarczony sprzęt;
4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane w specyfikacji technicznej);
5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w specyfikacji technicznej).
Termin składania ofert wynosił 2021-08-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2021-07-20.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Polska
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2021-07-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2021-09-27 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kolorowe drukarki atramentowe
Numer referencyjny: ZK-DZP.262.75.2021
Krótki opis:
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Kolorowe drukarki atramentowe 📦
Dodatkowy kod CPV: Komputery przenośne 📦
Kolorowe drukarki atramentowe 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Polska 🏙️
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Najniższa cena
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Inne
Nazwa instytucji zamawiającej: Politechnika Białostocka
Adres pocztowy: ul. Wiejska 45A
Kod pocztowy: 15-351
Miasto pocztowe: Białystok
Kontakt
Adres internetowy: https://pb.ezamawiajacy.pl 🌏
E-mail: zampubl@pb.edu.pl 📧
URL dokumentów: https://pb.ezamawiajacy.pl 🌏
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2021-07-20 📅
Termin składania ofert: 2021-08-26 📅
Data publikacji: 2021-07-23 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2021/S 141-372477
Numer Dz.U.-S: 141
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Numer części: 1
Krótki opis: Dostawa komputera przenośnego - 1 szt.
Czas trwania: 14 dni
Nazwa części: Komputer przenośny
Numer części: 2
3
Nazwa części: Urządzenie wielofunkcyjne.
Numer części: 4
Krótki opis: Dostawa urządzenia wielofunkcyjnego - 1.szt.
Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 11:30
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 3 miesięcy
Data otwarcia ofert: 2021-08-26 📅
Czas otwarcia ofert: 12:00
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: uczelnia publiczna
Kontakt
Dokumenty URL: https://pb.ezamawiajacy.pl 🌏
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587803 📠
Adres internetowy: www.uzp.gov/kio 🌏
Źródło: OJS 2021/S 141-372477 (2021-07-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Komputery przenośne
Krótki opis:
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Komputery przenośne 📦
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Kontakt
Adres internetowy: http://pb.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Telefon: +48 857469753 📞
Fax: +48 857469752 📠
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2021-09-27 📅
Data publikacji: 2021-10-01 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2021/S 191-494908
Odnosi się do ogłoszenia: 2021/S 141-372477
Numer Dz.U.-S: 191
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2021-09-22 📅
Nazwa: FONT 2 PIOTR CERKIEWNIK Sp.j.
Miasto pocztowe: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Całkowita wartość zamówienia: 5 415 PLN 💰
2 930 PLN 💰
590 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: Uczelnia publiczna
Kontakt
Punkt kontaktowy: Małgorzata Kajurek
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-672
Informacje o terminach składania odwołań:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Miasto pocztowe: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Źródło: OJS 2021/S 191-494908 (2021-09-27)
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia komputerowe (>20)
- Sprzęt związany z komputerami (>20)
- Sprzęt peryferyjny (>20)
- Drukarki i plotery (>20)