Odbiór, załadunek, transport, rozładunek i unieszkodliwienie odpadów medycznych z dwóch lokalizacji; Katowice ul. Ceglana 35 i Medyków 14
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, załadunek, transport, rozładunek i unieszkodliwienie odpadów medycznych z dwóch lokalizacji; Katowice ul. Ceglana 35 i Medyków 14
Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części ponieważ dotyczy ono jednej podgrupy odpadów o kodzie 18 01
Termin składania ofert wynosił 2022-01-13. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2021-12-09.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych › Usługi w zakresie odpadów medycznych
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2021-12-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2022-01-05 | Dodatkowe informacje |
| 2022-01-11 | Dodatkowe informacje |
| 2022-02-22 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2021-12-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi w zakresie odpadów medycznych
Numer referencyjny: DZP.381.69A.2021
Krótki opis:
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Usługi
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Usługi w zakresie odpadów medycznych 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Katowicki 🏙️
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Najniższa cena
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Inne
Nazwa instytucji zamawiającej: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Adres pocztowy: ul.Ceglana 35
Kod pocztowy: 40-514
Miasto pocztowe: Katowice
Kontakt
Adres internetowy: https://www.uck.katowice.pl/ 🌏
E-mail: bzp@uck.katowice.pl 📧
Telefon: +48 323581441 📞
URL dokumentów: https://portal.smartpzp.pl/uck 🌏
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2021-12-09 📅
Termin składania ofert: 2022-01-13 📅
Data publikacji: 2021-12-14 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2021/S 242-637912
Numer Dz.U.-S: 242
Informacje dodatkowe
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Czas trwania: 12 miesięcy
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: lokalizacje; Katowice ul. Ceglana 35 i Medyków 14
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej:
Zdolności techniczne i zawodowe:
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z projektem umowy -załącznik nr 6 do SWZ.
Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 10:00
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2022-03-13 📅
Data otwarcia ofert: 2022-01-13 📅
Czas otwarcia ofert: 10:30
Miejsce: poprzez odszyfrowanie na Platformie Smartpzp
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kontakt
Punkt kontaktowy: Małgorzata Klata
Dokumenty URL: https://portal.smartpzp.pl/uck 🌏
Odniesienie
Informacje dodatkowe
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587800 📠
Adres internetowy: www.uzp.gov.pl 🌏
Informacje o terminach składania odwołań:
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Tak samo jak: Organ kontrolny
Źródło: OJS 2021/S 242-637912 (2021-12-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi w zakresie odpadów medycznych
Numer referencyjny: DZP.381.69A.2021
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, załadunek, transport, rozładunek i unieszkodliwienie odpadów medycznych z dwóch lokalizacji; Katowice ul. Ceglana 35 i Medyków 14
Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części ponieważ dotyczy ono jednej podgrupy odpadów o kodzie 18 01
Pokaż więcej
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Usługi
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Usługi w zakresie odpadów medycznych 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Katowicki 🏙️
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Najniższa cena
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Inne
Nazwa instytucji zamawiającej: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Adres pocztowy: ul.Ceglana 35
Kod pocztowy: 40-514
Miasto pocztowe: Katowice
Kontakt
Adres internetowy: https://www.uck.katowice.pl/ 🌏
E-mail: bzp@uck.katowice.pl 📧
Telefon: +48 323581441 📞
URL dokumentów: https://portal.smartpzp.pl/uck 🌏
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2021-12-09 📅
Termin składania ofert: 2022-01-13 📅
Data publikacji: 2021-12-14 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2021/S 242-637912
Numer Dz.U.-S: 242
Informacje dodatkowe
Zamawiający wymaga, złożenia oferty zawierającej następujące dokumenty:
1) formularz ofertowy według druku stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ,
2) pełnomocnictwo, jeżeli dotyczy
3) oświadczenie w formie jednolitego dokumentu (JEDZ) w zakresie wskazanym w załączniku nr 2 do SWZ
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni , aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
1) w celu wykazania, iż Wykonawca spełnia warunek posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności Wykonawca jest zobowiązany złożyć właściwą decyzję (zezwolenie, pozwolenie) wydaną przez właściwy organ, stosownie do odpadów (podgrupa 18 01), dotyczącą transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.( tj. Dz.U z 2021r. poz. 779)
2) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1,2 i 4 ustawy PZP, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
3) oświadczenia wykonawcy w zakresie określonym w art. 108 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów ( Dz.U. z 2021r. poz. 275) z innym Wykonawcą ,który złożył odrębną ofertę w postępowaniu , albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Oświadczenie Wykonawca może sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ , w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust.1 pkt. 3-6 ustawy Pzp). Oświadczenie Wykonawca może sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
5) w celu wykazania, iż Wykonawca spełnia warunek zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca jest zobowiązany złożyć oświadczenie o dysponowaniu czynną instalacją do unieszkodliwiania odpadów medycznych – załącznik nr 5 do SWZ
Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia wadium.
Pokaż więcej
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, załadunek, transport, rozładunek i unieszkodliwienie odpadów medycznych z dwóch lokalizacji; Katowice ul. Ceglana 35 i Medyków 14
Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części ponieważ dotyczy ono jednej podgrupy odpadów o kodzie 18 01
Szacunkowa ilość odpadów medycznych 285.000 kg.Unieszkodliwianie odpadów medycznych o właściwościach zakaźnych z zachowaniem zasady bliskości, o której mowa w art. 20 ustawy o odpadach. Dysponowanie dostępną czynną instalacją do unieszkodliwiania odpadów medycznych , posiadającą wolne moce przerobowe dla odpadów medycznych pochodzących od Zamawiającego w ilościach określonych w postępowaniu.Transport odpadów medycznych z placówki Zamawiającego będzie wykonywany specjalistycznymi środkami transportu posiadającymi uprawnienia w zakresie ADR. Wykonawca udostępni zaświadczenia ADR dla kierowców pojazdów przewożących odpady niebezpieczne na każde żądanie Zamawiającego.
Pokaż więcej
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę osób które będą wykonywać usługi objęte przedmiotem zamówienia, na podstawie umowy o pracę.Odbieranie odpadów medycznych z lokalizacji Zamawiającego pięć razy w tygodniu.W sytuacjach awaryjnych Zamawiający ma prawo zgłoszenia odbioru odpadów na podstawie zlecenia mailowego w terminie do trzech godzin od wezwania.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: lokalizacje; Katowice ul. Ceglana 35 i Medyków 14
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej:
warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada dokumenty potwierdzające posiadanie uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej tj. właściwą decyzję (zezwolenie, pozwolenie) wydaną przez właściwy organ, stosownie do odpadów (podgrupa 18 01), dotyczącą transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.( tj. Dz.U z 2021r. poz. 779)
Pokaż więcej
- warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże , że dysponuje dostępną czynną instalacją do unieszkodliwiania odpadów medycznych, pochodzących od Zamawiającego w ilościach określonych w postępowaniu
Realizacja zamówienia
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z projektem umowy -załącznik nr 6 do SWZ.
Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 10:00
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2022-03-13 📅
Data otwarcia ofert: 2022-01-13 📅
Czas otwarcia ofert: 10:30
Miejsce: poprzez odszyfrowanie na Platformie Smartpzp
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Inny rodzaj instytucji zamawiającej: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kontakt
Punkt kontaktowy: Małgorzata Klata
Dokumenty URL: https://portal.smartpzp.pl/uck 🌏
Odniesienie
Informacje dodatkowe
Zamawiający wymaga, złożenia oferty zawierającej następujące dokumenty:
1) formularz ofertowy według druku stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ,
2) pełnomocnictwo, jeżeli dotyczy
3) oświadczenie w formie jednolitego dokumentu (JEDZ) w zakresie wskazanym w załączniku nr 2 do SWZ
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni , aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
1) w celu wykazania, iż Wykonawca spełnia warunek posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności Wykonawca jest zobowiązany złożyć właściwą decyzję (zezwolenie, pozwolenie) wydaną przez właściwy organ, stosownie do odpadów (podgrupa 18 01), dotyczącą transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r.( tj. Dz.U z 2021r. poz. 779)
Pokaż więcej
2) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1,2 i 4 ustawy PZP, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
3) oświadczenia wykonawcy w zakresie określonym w art. 108 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów ( Dz.U. z 2021r. poz. 275) z innym Wykonawcą ,który złożył odrębną ofertę w postępowaniu , albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Oświadczenie Wykonawca może sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Pokaż więcej
4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ , w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust.1 pkt. 3-6 ustawy Pzp). Oświadczenie Wykonawca może sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
5) w celu wykazania, iż Wykonawca spełnia warunek zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca jest zobowiązany złożyć oświadczenie o dysponowaniu czynną instalacją do unieszkodliwiania odpadów medycznych – załącznik nr 5 do SWZ
Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia wadium.
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587800 📠
Adres internetowy: www.uzp.gov.pl 🌏
Informacje o terminach składania odwołań:
1. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcom oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy.
2. Odwołanie przysługuje na:
a) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
b) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy.
3. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym.
4. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, o którym mowa w art. 519 ust. 1 Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
Pokaż więcej
5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w dziale IX „Środki ochrony prawnej” uPzp.
Tak samo jak: Organ kontrolny
Źródło: OJS 2021/S 242-637912 (2021-12-09)
Dodatkowe informacje (2022-01-05)
Obiekt
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Dodatkowe informacje
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2022-01-05 📅
Termin składania ofert: 2022-01-18 📅
Data publikacji: 2022-01-10 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2022/S 006-012585
Odnosi się do ogłoszenia: 2021/S 242-637912
Numer Dz.U.-S: 6
Źródło: OJS 2022/S 006-012585 (2022-01-05)
Obiekt
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Dodatkowe informacje
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2022-01-05 📅
Termin składania ofert: 2022-01-18 📅
Data publikacji: 2022-01-10 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2022/S 006-012585
Odnosi się do ogłoszenia: 2021/S 242-637912
Numer Dz.U.-S: 6
Źródło: OJS 2022/S 006-012585 (2022-01-05)
Dodatkowe informacje (2022-01-11)
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2022-01-11 📅
Termin składania ofert: 2022-01-21 📅
Data publikacji: 2022-01-14 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2022/S 010-021562
Numer Dz.U.-S: 10
Źródło: OJS 2022/S 010-021562 (2022-01-11)
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2022-01-11 📅
Termin składania ofert: 2022-01-21 📅
Data publikacji: 2022-01-14 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2022/S 010-021562
Numer Dz.U.-S: 10
Źródło: OJS 2022/S 010-021562 (2022-01-11)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2022-02-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Całkowita wartość zamówienia: 2196204.30 PLN 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Kontakt
E-mail: uzp@uck.katowice.pl 📧
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2022-02-22 📅
Data publikacji: 2022-02-25 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2022/S 040-103495
Numer Dz.U.-S: 40
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2022-02-10 📅
Nazwa: Zakład Utylizacji Odpadów Sp. o.o.
Adres pocztowy: ul. Hutnicza 8
Miasto pocztowe: Katowice
Kod pocztowy: 40-241
Kraj: Polska 🇵🇱
Katowicki 🏙️
Całkowita wartość zamówienia: 2196204.30 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Źródło: OJS 2022/S 040-103495 (2022-02-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, załadunek, transport, rozładunek i unieszkodliwienie odpadów medycznych z dwóch lokalizacji; Katowice ul. Ceglana 35 i Medyków 14
Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części ponieważ dotyczy ono jednej podgrupy odpadów o kodzie 18 01
Pokaż więcej
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Kontakt
E-mail: uzp@uck.katowice.pl 📧
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2022-02-22 📅
Data publikacji: 2022-02-25 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2022/S 040-103495
Numer Dz.U.-S: 40
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, załadunek, transport, rozładunek i unieszkodliwienie odpadów medycznych z dwóch lokalizacji; Katowice ul. Ceglana 35 i Medyków 14
Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części ponieważ dotyczy ono jednej podgrupy odpadów o kodzie 18 01
Szacunkowa ilość odpadów medycznych 285.000 kg.Unieszkodliwianie odpadów medycznych o właściwościach zakaźnych z zachowaniem zasady bliskości, o której mowa w art. 20 ustawy o odpadach. Dysponowanie dostępną czynną instalacją do unieszkodliwiania odpadów medycznych , posiadającą wolne moce przerobowe dla odpadów medycznych pochodzących od Zamawiającego w ilościach określonych w postępowaniu.Transport odpadów medycznych z placówki Zamawiającego będzie wykonywany specjalistycznymi środkami transportu posiadającymi uprawnienia w zakresie ADR. Wykonawca udostępni zaświadczenia ADR dla kierowców pojazdów przewożących odpady niebezpieczne na każde żądanie Zamawiającego.
Pokaż więcej
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę osób które będą wykonywać usługi objęte przedmiotem zamówienia, na podstawie umowy o pracę.Odbieranie odpadów medycznych z lokalizacji Zamawiającego pięć razy w tygodniu.W sytuacjach awaryjnych Zamawiający ma prawo zgłoszenia odbioru odpadów na podstawie zlecenia mailowego w terminie do trzech godzin od wezwania
Pokaż więcej
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2022-02-10 📅
Nazwa: Zakład Utylizacji Odpadów Sp. o.o.
Adres pocztowy: ul. Hutnicza 8
Miasto pocztowe: Katowice
Kod pocztowy: 40-241
Kraj: Polska 🇵🇱
Katowicki 🏙️
Całkowita wartość zamówienia: 2196204.30 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Źródło: OJS 2022/S 040-103495 (2022-02-22)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕