„Dostawa sukcesywna leków weterynaryjnych dla dużych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.”
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sukcesywna leków weterynaryjnych dla dużych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
TerminTermin składania ofert wynosił 2024-10-07. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2024-09-02.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2024-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-10-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-10-16 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-10-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-10-30 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2025-01-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa sukcesywna leków weterynaryjnych dla dużych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.”
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miejscowość: Olsztyn
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-07 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-07 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2024-10-07 10:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wykaz i krótki opis warunków:
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet warmińsko-mazurski w olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: jasma@uwm.edu.pl 📧
Telefon: 895245215 📞
URL: https://uwm.edu.pl/uniwersytet/zamowienia-publiczne 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2024/S 171-527152 (2024-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa sukcesywna leków weterynaryjnych dla dużych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.”
Numer referencyjny:
376/2024/PN/DZP
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sukcesywna leków weterynaryjnych dla dużych
zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis
przedmiotu zamówienia.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
376/2024/PN/DZP
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miejscowość: Olsztyn
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-07 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-07 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2024-10-07 10:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wykaz i krótki opis warunków:
- Zezwolenie Głównego Lekarza Weterynarii na prowadzenie hurtowni
farmaceutycznej lub składu konsygnacyjnego;
- Zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie produktów
leczniczych, jeżeli Wykonawca jest wytwórcą.: - Zezwolenie Głównego Lekarza Weterynarii na prowadzenie hurtowni
farmaceutycznej lub składu konsygnacyjnego;
- Zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie produktów
leczniczych, jeżeli Wykonawca jest wytwórcą.
Pokaż więcej
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 7
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Płatność podatków
Udział w organizacji przestępczej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Wykonawca składa wraz z
ofertą oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w
postępowaniu, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia,
sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu
wykonawczym Komisji(UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy
formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016,str.
16). Szczegóły zawarte są w dokumentach
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp . Wykonawca składa wraz z ofertą
oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w
postępowaniu, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia,
sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu
wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy
formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016,
str. 16).Szczegóły zawarte są w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie
prowadzonego postępowania przetargowego. Środek dowodowy: Informacja z Krajowego
Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy – sporządzona nie wcześniej niż
6 miesięcy przed jej…
… złożeniem.
… złożeniem zamówienia dostępnych na stronie prowadzonego
postępowania przetargowego. Środek dowodowy: Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w
zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy – sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej
złożeniem.
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1lit. h i pkt 2
ustawy Pzp. Wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz
spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, na formularzu jednolitego europejskiego
dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza
określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r.
ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia
(Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Szczegóły zawarte są w dokumentach zamówienia
dostępnych na stronie prowadzonego postępowania przetargowego. Środek dowodowy:
Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art.108 ust.1 pkt 1 i 2 ustawy –
sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
Wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu
warunków udziału w postępowaniu, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu
zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w
rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5stycznia 2016 r. ustanawiającym
standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z
06.01.2016, str. 16). Szczegóły zawarte są w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie
prowadzonego postępowania przetargowego. Środek dowodowy: oświadczenie wykonawcy o
aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w
zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których
mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Wykonawca składa wraz z ofertą
oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w
postępowaniu, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia,
sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu
wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy
formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016,str.
16). Szczegóły zawarte są w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie prowadzonego
postępowania przetargowego. Środek dowodowy: oświadczenie wykonawcy o aktualności
informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie
podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w:
art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, odnośnie naruszenia obowiązków dotyczących płatności
podatków i opłat lokalnych, o których mowa w ustawie z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i
opłatach lokalnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1170).
Pokaż więcej
Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1, art.108 ust. 1 pkt 4, art.
108 ust. 2 ustawy Pzp. Wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie o niepodleganiu
wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, na formularzu jednolitego
europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego
formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5
stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu
zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Szczegóły zawarte są w dokumentach
zamówienia dostępnych na stronie prowadzonego postępowania przetargowego. Środki
dowodowe: • Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust.1 pkt 1 i 2
ustawy , art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o
zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy
przed jej złożeniem. • oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w
oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2ustawy Pzp .
Wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu
warunków udziału w postępowaniu, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu
zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w
rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym
standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z
06.01.2016, str. 16). Szczegóły zawarte są w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie
prowadzonego postępowania przetargowego. Środek dowodowy: Informacja z Krajowego
Rejestru Karnego w zakresie: a) art.108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy sporządzona nie wcześniej niż
6 miesięcy przed jej złożeniem.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie o
niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, na formularzu
jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem
standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7
z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego
dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16).Szczegóły zawarte są w
dokumentach zamówienia dostępnych na stronie prowadzonego postępowania
przetargowego. Środek dowodowy: Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a)
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Wykonawca
składa wraz z ofertą oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków
udziału w postępowaniu, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia,
sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu
wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy
formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016,str.
16). Szczegóły zawarte są w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie prowadzonego
postępowania przetargowego. Środek dowodowy: Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w
zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2ustawy sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej
złożeniem.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet warmińsko-mazurski w olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
7393033097
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: jasma@uwm.edu.pl 📧
Telefon: 895245215 📞
URL: https://uwm.edu.pl/uniwersytet/zamowienia-publiczne 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Wykonawcy a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia
oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów
ustawy, przysługują środki ochrony prawnej.
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa KIO. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie
wniesione w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej, albo kopię tego odwołania,
jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia
odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
3. Na orzeczenie KIO oraz postanowienie Prezesa KIO stronom oraz uczestnikom postępowania
odwoławczego przysługuje skarga do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień
publicznych.
5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX
„Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2024/S 171-527152 (2024-09-02)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-10-03)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-21 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-10-21 11:30:00 📅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 527152-2024
Źródło: OJS 2024/S 194-597716 (2024-10-03)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-21 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-10-21 11:30:00 📅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
- Zezwolenie Głównego Lekarza Weterynarii na prowadzenie hurtowni
farmaceutycznej lub składu konsygnacyjnego;
- Zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie produktów
leczniczych, jeżeli Wykonawca jest wytwórcą.
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 7
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 527152-2024
Źródło: OJS 2024/S 194-597716 (2024-10-03)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-10-16)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-28 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-10-28 11:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 597716-2024
Źródło: OJS 2024/S 203-629405 (2024-10-16)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-28 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-10-28 11:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 597716-2024
Źródło: OJS 2024/S 203-629405 (2024-10-16)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-10-24)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-11-05 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-11-05 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-11-05 11:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 629405-2024
Źródło: OJS 2024/S 209-651870 (2024-10-24)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-11-05 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-11-05 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-11-05 11:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 629405-2024
Źródło: OJS 2024/S 209-651870 (2024-10-24)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-10-30)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-11-19 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-11-19 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-11-19 11:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 651870-2024
Źródło: OJS 2024/S 213-665270 (2024-10-30)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-11-19 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-11-19 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-11-19 11:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 651870-2024
Źródło: OJS 2024/S 213-665270 (2024-10-30)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2025-01-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 525584.48 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2024-12-16 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 525584.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Owlie S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Owlie S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Jarzębinowa 24
Kod pocztowy: 11-034
Miasto pocztowe: Stawiguda
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: hurtownia@owlie.pl 📧
Telefon: 515739219 📞
Źródło: OJS 2025/S 014-040845 (2025-01-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 525584.48 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa Owlie S.A.
Data zawarcia umowy: 2024-12-16 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 525584.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Owlie S.A.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Owlie S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Owlie S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
7393886032
Adres pocztowy: ul. Jarzębinowa 24
Kod pocztowy: 11-034
Miasto pocztowe: Stawiguda
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: hurtownia@owlie.pl 📧
Telefon: 515739219 📞
Źródło: OJS 2025/S 014-040845 (2025-01-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)