Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” zgodnie z SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2024-03-21. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2024-02-19.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Aparatura kontrolna i badawcza › Skanery
- • Drukarki i plotery › Drukarki laserowe
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne › Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
- • Usługi dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego › Usługi w zakresie wsparcia technicznego
- • Usługi drukowania i powiązane › Usługi związane z drukowaniem
- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi dotyczące komputerów osobistych, sprzętu biurowego, sprzętu telekomunikacyjnego i audiowizualnego › Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn biurowych
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2024-02-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-03-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-03-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-02-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi związane z drukowaniem 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Czas trwania: 36 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Cena
Kryterium jakości (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Energooszczędność
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Jednorodność infrastruktury sprzętowej i systemowej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Adres pocztowy: Pomorska 251
Kod pocztowy: 92-213
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-03-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-03-21 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-03-21 10:30:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Sytuacja gospodarcza i finansowa
Wykaz i krótki opis kryteriów wyboru:
Zdolności techniczne i zawodowe
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział zamówień publicznych i zaopatrzenia medycznego
Adres pocztowy: ul. Pomorska 251
Kod pocztowy: 92-213
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział zamówień publicznych i zaopatrzenia medycznego
E-mail: zam.publ@csk.umed.pl 📧
Telefon: 42 675 74 89 📞
URL: http://www.csk.umed.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-02-23Z 📅
Źródło: OJS 2024/S 039-112854 (2024-02-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Numer referencyjny:
ZP/27/2024
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” zgodnie z SWZ.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi związane z drukowaniem 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP/27/2024
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Usługa wydruku wraz z dzierżawą urządzeń i dostawą materiałów eksploatacyjnych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, zgodnie z SWZ.
Dodatkowe produkty/usługi:
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje:
- określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 30% ilości produktów (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian.
- określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zwiększenia liczby eksploatowanych drukarek objętych przedmiotem zamówienia oraz ilości wydruków.
- powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Pokaż więcej
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Cena
Kryterium jakości (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Energooszczędność
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Jednorodność infrastruktury sprzętowej i systemowej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Adres pocztowy: Pomorska 251
Kod pocztowy: 92-213
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-03-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-03-21 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-03-21 10:30:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Sytuacja gospodarcza i finansowa
Wykaz i krótki opis kryteriów wyboru:
sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej precyzuje następujące wymagania: Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia, o wartości nie mniejszej niż 1.000 000 zł.
Pokaż więcej
zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej precyzuje następujące wymagania:…
… 1. Wykonawca wykaże spełnienie warunku jeżeli w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, co najmniej dwie usługi, rozumiane jako dwie odrębne umowy, z których każda (poniższe warunki muszą zostać spełnione łącznie):
1) zawarta została na okres co najmniej 24 miesięcy (jeżeli umowa wciąż trwa, to realizacja umowy musi być wykonana przynajmniej w zakresie dwóch lat w sposób nieprzerwany (ciągły);
2) polegała na kompleksowej obsłudze urządzeń drukująco-kopiujących;
3) obejmowała również dostawy urządzeń drukująco-kopiujących wraz z ich dzierżawą / użyczeniem;
4) obejmowała również dostawy materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń;
5) obejmowała bieżący (w sposób nieprzerwany) serwis tych urządzeń;
6) obejmowała wdrożenie i utrzymanie systemu zarządzania drukiem;
7) była o wartości co najmniej: 1.000.000,00 zł brutto (słownie: jeden milion złotych 0/100), (jeżeli umowa wciąż trwa, to realizacja umowy musi być wykonana przynajmniej na tą kwotę);
8) wykonywana była na rzecz jednostek sektora finansów publicznych.
… Wykonawca wykaże spełnienie warunku jeżeli dysponuje (lub będzie dysponował) co najmniej trzema osobami (serwisant) zdolnymi do wykonywania usługi, każdy legitymujący się odbytym szkoleniem producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta urządzeń, w szczególności w zakresie serwisu i obsługi dzierżawionych przez Zamawiającego urządzeń.
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 21
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Konflikt interesów spowodowany udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa ochrony środowiska
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa socjalnego
Niewypłacalność
Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Płatność podatków
Rozwiązanie umowy przed czasem, odszkodowania lub inne porównywalne sankcje
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Winien poważnego wykroczenia zawodowego
Winni wprowadzenia w błąd, zatajenia informacji, niemożności dostarczenia wymaganych dokumentów i uzyskania informacji poufnych w ramach tej procedury
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Dotyczy art. 108 ust. 2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 8 - 10 ustawy Pzp
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
728-22-46-128
Departament: Dział zamówień publicznych i zaopatrzenia medycznego
Adres pocztowy: ul. Pomorska 251
Kod pocztowy: 92-213
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział zamówień publicznych i zaopatrzenia medycznego
E-mail: zam.publ@csk.umed.pl 📧
Telefon: 42 675 74 89 📞
URL: http://www.csk.umed.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/csk_umed 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub ogłoszenia o konkursie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy Pzp oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. Zastosowanie ma ustawa Prawo zamówień publicznych, Dział IX, w szczególności art. 515.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-02-23Z 📅
Źródło: OJS 2024/S 039-112854 (2024-02-19)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-03-14)
Obiekt
Opis
Dodatkowe produkty/usługi:
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Czas reakcji serwisu
Kryterium jakości (waga): 40
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-04-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-04-03 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-04-03 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-03-15Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 112854-2024
Źródło: OJS 2024/S 054-159612 (2024-03-14)
Obiekt
Opis
Dodatkowe produkty/usługi:
Skanery
📦
Opis opcji:
Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje:
- określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 30% ilości towaru i usługi drukowania (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian.
- określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z rozbudową szpitala o nowe oddziały, zwiększeniem zatrudnienia – utworzeniem nowych stanowisk pracy.
- powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Pokaż więcej
Kryterium jakości (nazwa): Czas reakcji serwisu
Kryterium jakości (waga): 40
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-04-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-04-03 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-04-03 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-03-15Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 112854-2024
Źródło: OJS 2024/S 054-159612 (2024-03-14)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-03-29)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-04-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-04-08 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-04-08 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-04-02Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 159612-2024
Źródło: OJS 2024/S 065-192667 (2024-03-29)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-04-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-04-08 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-04-08 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2024-04-02Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
zmiana dotyczy: zmiany terminu składania ofert, terminu otwarcia ofert, terminu związania ofertą
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 159612-2024
Źródło: OJS 2024/S 065-192667 (2024-03-29)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4757239.07 PLN 💰
Opis
Kod pocztowy: 93-213
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2024-08-30 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4757239.07 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Dks sp. zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Dks sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Energetyczna 15
Kod pocztowy: 80-180
Miasto pocztowe: Kowale
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kontakt@dks.pl 📧
Telefon: 58 309 03 07 📞
URL: https://dks.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://dks.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Instytucja zamawiająca
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Źródło: OJS 2026/S 163-585973 (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4757239.07 PLN 💰
Opis
Kod pocztowy: 93-213
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
ZP/27/2024
Data zawarcia umowy: 2024-08-30 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4757239.07 PLN 💰
Identyfikator oferty:
DKS SP.ZO.O.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Dks sp. zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Dks sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5832790417
Adres pocztowy: Energetyczna 15
Kod pocztowy: 80-180
Miasto pocztowe: Kowale
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kontakt@dks.pl 📧
Telefon: 58 309 03 07 📞
URL: https://dks.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://dks.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Instytucja zamawiająca
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Źródło: OJS 2026/S 163-585973 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕