DEZP.261.44.2025„Dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą aparatów i podłączeniem do sieci automatycznej: aparatu do hodowli drobnoustrojów z krwi płynów ustrojowych, aparatu do automatycznej identyfikacji i określenia lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z aparatem do automatycznego przygotowywania inokulum ”

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr. 5 im. św. Barbary w Sosnowcu

„Dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą aparatów i podłączeniem do sieci automatycznej: aparatu do hodowli drobnoustrojów z krwi płynów ustrojowych, aparatu do automatycznej identyfikacji i określenia lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z aparatem do automatycznego przygotowywania inokulum ” Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-02-02. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2025-12-30.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2025-12-30 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-01-28 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-02-06 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-02-12 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-19 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2025-12-30)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: DEZP.261.44.2025„Dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą aparatów i podłączeniem do sieci automatycznej: aparatu do hodowli drobnoustrojów z krwi płynów ustrojowych, aparatu do automatycznej identyfikacji i określenia lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z aparatem do automatycznego przygotowywania inokulum ”
Krótki opis:
„Dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą aparatów i podłączeniem do sieci automatycznej: aparatu do hodowli drobnoustrojów z krwi płynów ustrojowych, aparatu do automatycznej identyfikacji i określenia lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z aparatem do automatycznego przygotowywania inokulum ” Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 16
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 16

1️⃣
Tytuł: część 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Informacje dodatkowe:
Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH zawarta jest w Rozdziale X w SWZ
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Sosnowiecki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
W trakcie obowiązywania Umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości kupowanego asortymentu w danej pozycji do 10% wartości danej pozycji (z zaokrągleniem w dół) po cenie jednostkowej określonej w ofercie, jednakże nie później niż 14 dni przed upływem okresu obowiązywania Umowy.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry Techniczne
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: część 2
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: część 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: część 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: część 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: część 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: część 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: część 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: część 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: część 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: część 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: część 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: część 13
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: część 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: część 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: część 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-02-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-05-02
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-02-02 10:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-05-02
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr. 5 im. św. Barbary w Sosnowcu
Krajowy numer rejestracyjny: 6442876726
Adres pocztowy: ul. Plac Medyków 1
Kod pocztowy: 41-200
Miasto pocztowe: Sosnowiec
Region: Sosnowiecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zam.publ@wss5.pl 📧
Telefon: +48 323682012 📞
URL: https://www.wss5.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/wss5 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/wss5 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1235378 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1235378 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego, b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r.poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054), d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego, e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa, f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769 oraz z 2020 r. poz. 2023), g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe, h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1; 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; 4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne; 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie; 6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. 7) Ponadto o udzielenie przedmiotowego zamówienia nie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy podlegają wykluczeniu na podstawie na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/5762 oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).3 Powyższe wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: w art. 109 ust. 1 pkt. 4, 5, 7, 8 p.z.p., tj.: a) w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; b) który w sposób zawiniony poważnie naruszył obowiązki zawodowe, co podważa jego uczciwość, w szczególności gdy wykonawca w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa nie wykonał lub nienależycie wykonał zamówienie, co zamawiający jest w stanie wykazać za pomocą stosownych dowodów; c) który z przyczyn leżących po jego stronie, w znacznym stopniu lub zakresie nie wykonał lub nienależycie wykonał albo długotrwale nienależycie wykonywał istotne zobowiązanie wynikające z wcześniejszej umowy w sprawie zamówienia publicznego lub umowy koncesji, co doprowadziło do wypowiedzenia lub odstąpienia od umowy, odszkodowania, wykonania zastępczego lub realizacji uprawnień z tytułu rękojmi za wady; d) który w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa wprowadził zamawiającego w błąd przy przedstawieniu informacji, że nie podlega wykluczeniu, spełnia warunki udziału w postępowaniu lub kryteria selekcji, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia, lub który zataił te informacje lub nie jest w stanie przedstawić wymaganych podmiotowych środków dowodowych. Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 p.z.p. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 5 i 6 p.z.p lub art. 109 ust. 1 pkt 4, 5, 7,8 p.z.p, jeżeli udowodni zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 p.z.p. INFORMACJA O PODMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH zawarta jest w Rozdziale IX w SWZ.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2025/S 252-868593 (2025-12-30)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-01-28)
Obiekt
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰

Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-11 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-02-11 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-05-11
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-02-11 10:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-05-11

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Aktualizacja informacji
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 868593-2025
Źródło: OJS 2026/S 020-066665 (2026-01-28)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-06)
Obiekt
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰

Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-19 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-02-19 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-05-19
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-02-19 10:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-05-19

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Aktualizacja informacji
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 66665-2026
Źródło: OJS 2026/S 027-090828 (2026-02-06)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-12)
Obiekt
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰

Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-23 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-02-23 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-05-23
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-02-23 10:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-05-23

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Aktualizacja informacji
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 90828-2026
Źródło: OJS 2026/S 031-104453 (2026-02-12)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2178333.59 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Cz. 1: DEZP.261.44.2025/1
Data zawarcia umowy: 2026-06-16 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 816200.40 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 1: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: bioMérieux Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: bioMérieux Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5270203342
Adres pocztowy: Generała Józefa Zajączka nr 9
Kod pocztowy: 01-518
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 260 400 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 3: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Biomaxima spółka akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Biomaxima spółka akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: 9462360625
Adres pocztowy: ul. Vetterów 5
Kod pocztowy: 20-277
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 65 340 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 4: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: GRASO ZS Spółka z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GRASO ZS Spółka z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5922307790
Adres pocztowy: KRĄG 4A
Kod pocztowy: 83-200
Miasto pocztowe: Starogard gdański
Region: Gdański 🏙️

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 42 228 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 5: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Całkowita wartość umowy/działki: 600 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 6: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny: 7811011656
Adres pocztowy: ul. Człuchowska 6
Kod pocztowy: 60-434
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 10 194 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 7: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Całkowita wartość umowy/działki: 16 880 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 8: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 800 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 9: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "FABIMEX" Więcek Sp. j.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: "FABIMEX" Więcek Sp. j.
Krajowy numer rejestracyjny: 1130041096
Adres pocztowy: Cedrowa 16
Kod pocztowy: 04-565
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 598 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 10: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Diag-med grażyna konecka
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Diag-med grażyna konecka
Krajowy numer rejestracyjny: 5341000682
Adres pocztowy: Słowikowskiego85A bud. H6
Kod pocztowy: 05-090
Miasto pocztowe: Raszyn

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 123 570 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 11: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Całkowita wartość umowy/działki: 7 830 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 12: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 615879.39 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 13: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Becton Dickinson Polska sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Becton Dickinson Polska sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5271055984
Adres pocztowy: Ul. Osmańska 14
Kod pocztowy: 02-823

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 69913.80 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 14: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Całkowita wartość umowy/działki: 2 500 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 15: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Całkowita wartość umowy/działki: 140 400 PLN 💰
Identyfikator oferty: Część 16: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016
Źródło: OJS 2026/S 160-577407 (2026-08-19)