Dostawa części samochodowych do pojazdów i silników do nich, części do agregatów i zespołów prądotwórczych, plandek oraz ogumienia do pojazdów dla 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu w rejonie gospodarczym w roku 2026

35. Wojskowy Oddział Gospodarczy

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części samochodowych do wskazanych marek i typów pojazdów, silników do tych pojazdów, części do agregatów i zespołów prądotwórczych, oraz ogumienia, po złożeniu przez Zamawiającego pisemnego zapotrzebowania (zał. do umowy) i wskazaniu magazynu

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-01-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2025-12-02.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2025-12-02 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-01-07 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-01-21 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-02-16 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-03-20 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-20 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2025-12-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa części samochodowych do pojazdów i silników do nich, części do agregatów i zespołów prądotwórczych, plandek oraz ogumienia do pojazdów dla 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu w rejonie gospodarczym w roku 2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części samochodowych do wskazanych marek i typów pojazdów, silników do tych pojazdów, części do agregatów i zespołów prądotwórczych, oraz ogumienia, po złożeniu przez Zamawiającego pisemnego zapotrzebowania (zał. do umowy) i wskazaniu magazynu
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Części zapasowe do pojazdów do transportu towarów, pojazdów pasażersko-towarowych i samochodów 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6

1️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ NR 1: Dostawa części samochodowych do pojazdów: Iveco, Jelcz, Solbus, Autosan, Scania, Man Lion`s Coach, Renault, Daf
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych do pojazdów: Iveco, Jelcz, Solbus, Autosan, Scania, Man Lion`s Coach, Renault, Daf
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 6 do 300% wartości zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. Zwiększenie zakresu zamawianego asortymentu nastąpi po zgłoszeniu dodatkowych potrzeb przez jednostki, których ujęcie w zamówieniu podstawowym nie było do przewidzenia (zabezpieczenie dodatkowego poligonu) oraz pozyskaniu dodatkowych środków finansowych. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym lub w innych uzasadnionych przypadkach na zasadach określonych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym zał. do SWZ oraz Wzorze umowy będącym zał. do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego
Pokaż więcej
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ NR 2: Dostawa części samochodowych do pojazdów: Star 266, Star 944, Star 266M2, Star 12,227LC M70
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych do pojazdów: Star 266, Star 944, Star 266M2, Star 12,227LC M70.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ NR 3: Dostawa części samochodowych do pojazdów: Opel, Skoda, Kia VW, Mercedes, Isuzu, Polaris, Kawasaki, Yamaha, Ford, Fiat, Land Rover, Misubishi
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych do pojazdów: Opel, Skoda, Kia VW, Mercedes, Isuzu, Polaris, Kawasaki, Yamaha, Ford, Fiat, Land Rover, Misubishi.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ NR 4: Dostawa części samochodowych do pojazdów: Honker/Lublin, HMMWV
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych do pojazdów: Honker/Lublin, HMMWV.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ NR 5: Dostawa opon stosowanych w pojazdach samochodowych i przyczepach.
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon stosowanych w pojazdach samochodowych i przyczepach.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: CZĘŚĆ NR 6: Dostawa opończy i pokrowców stosowanych w pojazdach samochodowych.
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa opończy i pokrowców stosowanych w pojazdach samochodowych.
Produkty/usługi: Brezenty, żagle do łodzi, desek windsurfingowych lub pojazdów lądowych; markizy, zasłony przeciwsłoneczne, namioty i sprzęt kempingowy 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Opis
Adres pocztowy: ul. Krakowska 1
Kod pocztowy: 30-199
Miejscowość: Rząska

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-01-12 09:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 35. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Krajowy numer rejestracyjny: 5130233434
Adres pocztowy: 35. Krakowski Wojskowy Oddział Gospodarczy
ul. Krakowska 1
Kod pocztowy: 30-199
Miasto pocztowe: Rząska
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: 35. Krakowski Wojskowy Oddział Gospodarczy
E-mail: j.majecki@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261133016 📞
URL: https://35wog.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/35wog 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: iod.kio@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Każdemu Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych. 2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy, a także Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2025-12-03Z 📅
Źródło: OJS 2025/S 233-800420 (2025-12-02)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-01-07)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-01-30 09:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-01-08Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 800420-2025
Źródło: OJS 2026/S 005-008925 (2026-01-07)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-01-21)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-23 09:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-01-22Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 8925-2026
Źródło: OJS 2026/S 015-047277 (2026-01-21)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-16)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-20 09:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-02-17Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 47277-2026
Źródło: OJS 2026/S 033-110908 (2026-02-16)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-03-20)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-08 09:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-23Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 110908-2026
Źródło: OJS 2026/S 057-196362 (2026-03-20)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2212571.76 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100

Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 209/08/U/2026 - cz.1
Data zawarcia umowy: 2026-08-12 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 7
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 162669.6 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - cz. 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Energomasz Sp. z o. o - cz. 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Energomasz Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5832212494
Adres pocztowy: ul. Mostowa 1
Kod pocztowy: 80-778
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 221304.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - cz. 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: PHU STARKOP Leszek Kucharski - cz. 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PHU STARKOP Leszek Kucharski Spółka Jawna
Krajowy numer rejestracyjny: 6640000963
Adres pocztowy: AL. Niepodległości 74 c
Kod pocztowy: 27-200
Miasto pocztowe: Starachowice
Region: Kielecki 🏙️
Punkt kontaktowy: Starkopo
E-mail: biuro@starkop.pl 📧
Telefon: 41275-33-35 📞

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 199449.36 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - cz. 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: OPTIMA Tobiasz Ormańczyk - cz. 3
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: OPTIMA Tobiasz Ormańczyk
Krajowy numer rejestracyjny: 6961834459
Adres pocztowy: ul. Kwiatowa 21A
Kod pocztowy: 63-800
Miasto pocztowe: Kunowo
Region: Poznański 🏙️

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 221 948 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - cz. 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MOTORPOL Sławomir Falkowski - cz. 4
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MOTORPOL Sławomir Falkowski
Krajowy numer rejestracyjny: 6921004958
Adres pocztowy: ul. Traugutta 2
Kod pocztowy: 59-300
Miasto pocztowe: Lubin
Region: Wrocławski 🏙️

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 680 520 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - cz. 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: PIONIER Paweł Palikot - cz. 5
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Pionier Karol Palikot
Krajowy numer rejestracyjny: 9661704671
Adres pocztowy: ul. Szosa Knyszyńska 107
Kod pocztowy: 15-694
Miasto pocztowe: Fasty
Region: Białostocki 🏙️

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 726 680 PLN 💰
Identyfikator oferty: Najkorzystniejsza oferta - cz. 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Spółdzielnia Techniczna w likwidacji - cz. 6
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: 16. Spółdzielnia Inwalidów Techniczna w Iikwidacji
Krajowy numer rejestracyjny: 5320100817
Adres pocztowy: ul. Słoneczna 15
Kod pocztowy: 05-410
Miasto pocztowe: Józefów
Region: Warszawski wschodni 🏙️

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-580732 (2026-08-20)