2026-08-20   Deadline 2026-09-25   Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Nieszkowice (OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W NIESZKOWICACH)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Nieszkowice. Wymaga się, aby oferowany pojazd był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 roku. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 6 niniejszej SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz w załączniku nr 9 niniejszej SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, zwanego dalej OPZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-20   Deadline 2026-10-06   BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich... (Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu)
BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-20   Deadline 2026-09-28   Opracowanie operatów wodnoprawnych dla wybranych obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie Część nr 1 – Jaz... (Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie)
Przedmiotem zamówienia są usługi pn. Opracowanie operatów wodnoprawnych dla wybranych obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji operatów wodnoprawnych, w celu uzupełnienia złożonych do MI wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwolenia wodnoprawnego, złożonych na podstawie z art. 414 ustawy z dnia 20 lipca 2017 roku Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960). Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część nr 1 – Jaz Bartodzieje Część nr … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-19   Deadline 2026-09-21   Dokarmianie kuraków leśnych oraz bieżące konserwacje urządzeń poza okresem adaptacji ptaków (Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ruszów)
Dokarmianie kuraków leśnych oraz bieżące konserwacje urządzeń poza okresem adaptacji ptaków w latach 2026 - 2027 Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-18   Deadline 2026-09-28   Dostawa leków (Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu)
Dostawa leków do Działu farmacji Zamawiającego. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-17   Deadline 2026-09-08   Usługi cateringowe i gastronomiczne na potrzeby realizacji Dolnośląskiego Forum Innowacji 2026 w ramach projektu... (Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego)
1. Przedmiotem zamówienia są Usługi cateringowe i gastronomiczne na potrzeby realizacji Dolnośląskiego Forum Innowacji 2026 w ramach projektu „Innowacyjny Dolny Śląsk”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, w szczególności w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Projektu umowy, stanowiących łącznie Załącznik nr 8 do niniejszej SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-15   Deadline 2026-09-15   Usuwanie gatunku inwazyjnego - tawuły kutnerowatej na siedliskach 7150 oraz 7140 w 2026 roku (Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ruszów)
Przedmiotem zamówienia jest wyrywanie (z wynoszeniem biomasy) jednokrotnie w ciągu roku tawuły kutnerowatej metodą mechaniczną. Przewidywanym efektem wykonywanych prac jest trwała eliminacja krzewu. Termin wykonywania zabiegów 31.10.2026 r.. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-13   Deadline 2026-09-14   Przygotowanie zbioru danych Punkty Użyteczności Publicznej dla obszaru województwa dolnośląskiego przy użyciu metod... (Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego)
1. Przedmiotem zamówienia jest Przygotowanie zbioru danych Punkty Użyteczności Publicznej dla obszaru województwa dolnośląskiego przy użyciu metod sztucznej inteligencji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, stanowiącym wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) Załączniki nr 8 do niniejszej SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-13   Deadline 2026-09-22   Usługi pralnicze (Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu)
Pranie pościeli, bielizny i odzieży szpitalnej - około 10720 kg miesięcznie Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-13   Deadline 2026-09-17   „Dostawa i montaż urządzeń pomiarowo – komunikacyjnych z modułami do zdalnego odczytu wraz z dostawą i wdrożeniem... (Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.)
Dostawa urządzeń pomiarowo — komunikacyjnych do zdalnego odczytu wraz ze stacjonarnym systemem do zdalnego odczytu Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-13   Deadline 2026-09-21   Przygotowanie i dostarczenie posiłków dla pacjentów (Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu)
Przygotowanie i dostawa posiłków przez okres trwania umowy - dla ok. 414 pacjentów dziennie z uwzględnieniem diet i obowiązujących norm żywnościowych, zgodnych jakościowo z normami opracowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia i Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie standardu organizacyjnego żywienia zbiorowego w podmiocie leczniczym wykonującym działalność leczniczą w rodzaju świadczenia szpitalne. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-13   Deadline 2026-09-22   Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Tęczowa i Logistyczna wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w... (Gmina Kobierzyce)
Przedmiotem zamówienia jest: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Tęczowej i Logistycznej wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 2 części: Część 1 – ul. Tęczowa, dz. ew. nr 282/72, Gmina Kobierzyce. 1) Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 13 do SWZ. 2) Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 5 do SWZ. … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-12   Deadline 2026-08-28   Usługi w zakresie organizacji konferencji na Dolnym Śląsku (Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego)
1. Przedmiotem zamówienia są Usługi w zakresie organizacji konferencji na Dolnym Śląsku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Projektu umowy, stanowiących łącznie Załącznik nr 8 do niniejszej SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-12   Deadline 2026-09-17   Usługi utrzymania ruchu urządzeń kotłowni EC Czechnica 2 w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA Spółka Akcyjna (Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.)
Usługi utrzymania ruchu urządzeń kotłowni EC Czechnica 2 w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA Spółka Akcyjna Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-11   Deadline 2026-09-16   Sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych dla Powiatowego Zespołu Szpitali. (Powiatowy Zespół Szpitali)
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych dla Powiatowego Zespołu Szpitali. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 do SWZ tj. formularze asortymentowo-cenowe podzielone na 2 zadania. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-10   Deadline 2026-09-10   Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej - Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra (Voltra S.A. - Pełnomocnik Zamawiających)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i odkup energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-07   Deadline 2026-09-09   Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej (Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Dolina Baryczy" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, tj. - Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), - Załącznik nr 8 – Wzór umowy. 2. Termin realizacji zamówienia: do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-06   Deadline 2026-09-14   Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Prusice (Gmina Prusice)
1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy lekkiego oleju opałowego typu „Ekoterm Plus” lub równoważnego, zwanego dalej „olejem”, w maksymalnej ilości do 192 000 litrów, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego, w następującym podziale: 1)30 000 litrów do Urzędu Miejskiego w Prusicach (zwany dalej UM w Prusicach) w przy ul. Rynek 1; 2)124 000 litrów do Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Prusicach (zwany dalej SP w Prusicach) przy ul. Żmigrodzkiej 43; 3)10 000 litrów do Szkoły … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-06   Deadline 2026-09-11   Okresowa kontrola stanu technicznego budowli hydrotechnicznych podległych Zarządowi Zlewni w Lesznie - przeglądy... (Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie)
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu okresowej kontroli rocznej, obejmującej swoim zakresem sprawdzenie stanu technicznego wynikające z art. 62 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418) na potrzeby okresowej oceny stanu technicznego i stanu bezpieczeństwa budowli hydrotechnicznych na podstawie art. 189, ust. 4 ustawy Prawo wodne z dnia 20 lipca 2017 r. (Dz.U. z 2024 r., poz. 1087 z późn. zm.) wraz z wykonaniem okresowej kontroli … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-05   Deadline 2026-09-07   Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Wisznia Mała oraz przewozu... (Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych Gminy Wisznia Mała)
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół i oddziału przedszkolnego znajdujących się na terenie Gminy Wisznia Mała na podstawie imiennych biletów miesięcznych oraz świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wisznia Mała do i z Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno–Wychowawczych w Trzebnicy, ul. Nowa 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-05   Deadline 2026-09-16   Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej linii nr 302 odcinek STRZEGOM - MARCISZÓW od km 41,595 do... (Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu)
Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej linii nr 302 odcinek STRZEGOM - MARCISZÓW od km 41,595 do km 46,445 jako linia zrewitalizowana, na której nie jest prowadzony ruch pociągów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-05   Deadline 2026-09-07   Przechowywanie pojazdów zabezpieczonych przez Policję do dalszego postępowania procesowego na terenie podległym KPP... (Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu)
1. Przedmiotem zamówienia są usługi całodobowego i przez 7 dni w tygodniu przechowywania na parkingu strzeżonym pojazdów i części pojazdów zabezpieczonych przez Policję do dalszego postępowania procesowego na terenie podległym: KPP w Bolesławcu, KPP w Środzie Śl., KPP w Strzelinie, KPP w Ząbkowicach Śl., KPP w Złotoryi, w celu uchronienia ich przed uszkodzeniem, zniszczeniem, kradzieżą oraz dostępem osób trzecich. 2. Warunki jakie powinien spełniać parking przeznaczony do przechowywania pojazdów i części … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-05   Deadline 2026-08-28   Kompleksowa organizacja jednodniowego Kongresu Pszczelarskiego (Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego)
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja jednodniowego Kongresu Pszczelarskiego dla minimum 130 osób i maksimum 180 osób, zgodnie z Projektem umowy, który stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, w szczególności w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Projektu umowy, stanowiących łącznie Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga podania w … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-04   Deadline 2026-09-10   Ekspertyzy chiropterologiczne na potrzeby projektu PZO3 – część 7 (Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu)
1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz chiropterologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Muszkowicki Las Bukowy (PLH020068), Sztolnia w Młotach (PLH020070), Dolina Bystrzycy Łomnickiej (PLH020083), Pieńska Dolina Nysy Łużyckiej (PLH020086), Kopalnie w Złotym Stoku (PLH020007), w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych oraz metodyki prac terenowych (w przypadku konieczności zastosowania metodyki rozbieżnej z metodyką … Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-04   Deadline 2026-09-07   „Dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych na potrzeby RZGW Wrocław” (Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie)
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla RZGW Wrocław i jednostek podległych, zamówienie zostało podzielone na 7 części ze względu na różne specyfikacje asortymentu, lokalizację oraz przynależność do jednostki organizacyjnej. Wyświetlenie zamówienia »
2026-08-03   Deadline 2026-09-03   Zamówienie wspólne na dostawę paliwa do pojazdów mechanicznych w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla jednostek... (Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych do pojazdów mechanicznych, w systemie sprzedaży bezgotówkowej przy pomocy bezgotówkowych kart paliwowych dla 33 jednostek Województwa Dolnośląskiego, na stacjach należących do sieci stacji Wykonawcy lub operatora stacji paliw, z którym Wykonawca podpisał stosowną umowę, w szczególności: Benzyna bezołowiowa PB95 – 312 006 litrów, Benzyna bezołowiowa uszlachetniona – 16 895 litrów, Olej napędowy – 2 093 562 litry, Olej napędowy uszlachetniony – 65 306 … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-30   Deadline 2026-08-31   Dostawa materiałów opatrunkowych (Milickie Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
Dostawa materiałów opatrunkowych w podziale na 6 zadań Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-29   Deadline 2026-09-09   Likwidacja nielegalnych składowisk odpadów znajdujących się na nieruchomościach będących w Zasobie Własności Rolnej... (Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy we Wrocławiu)
Przedmiotem zamówienia jest likwidacja nielegalnych składowisk odpadów znajdujących się na nieruchomościach będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa na terenie woj. dolnośląskiego. Zamówienie podzielono na 8 odrębnych przedmiotów zamówienia. Przedmioty zamówienia nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu częściowym zostaną odrzucone. Zakres prac obejmuje między innymi: a) Sortowanie (segregację) odpadów, b) … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-29   Deadline 2026-09-03   Kompleksowe prowadzenie eksploatacji oraz utrzymanie ruchu dystrybucyjnego majątku ciepłowniczego (SMC) KOGENERACJI... (Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.)
Kompleksowe prowadzenie eksploatacji oraz utrzymanie ruchu dystrybucyjnego majątku ciepłowniczego (SMC) KOGENERACJI S.A. w latach 2027-2029 Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-28   Deadline 2026-09-01   „Podniesienie cyberbezpieczeństwa i zwiększenie odporności na cyberzagrożenia w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Sp.... (Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury cybernetycznej dla Zamawiającego w obszarze technicznym IT oraz w obszarze technicznym OT obejmująca m.in. zakup i wdrożenie tj. instalację i konfigurację, implementację, integrację i uruchomienie, testowanie i optymalizację urządzeń i oprogramowania stanowiących infrastrukturę cybernetyczną zwiększającą odporność na cyberataki, zgodnie z wnioskiem złożonym przez Zamawiającego w Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności C3.1.1. … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-27   Deadline 2026-09-01   Dostawa 2 sztuk używanych samochodów ciężarowych wywrotek (Lasy Państwowe Zakład usług Leśnych we Wrocławiu)
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą dwóch używanych samochodów ciężarowych – wywrotek w konfiguracji napędu 6x6 do siedziby Zamawiającego. 2) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): Główny kod CPV: CPV: 34134000-5 — Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki 3) Zamawiający dokona odbioru przedmiotu dostawy w siedzibie Zamawiającego, tj. w mieście Wrocław (kod pocztowy: 51-171) przy ul. P. … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-27   Deadline 2026-08-27   „Zakup oznakowania nawigacyjnego na terenie RZGW Wrocław” (Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie)
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oznakowania nawigacyjnego wraz z materiałami i osprzętem w celu wymiany oznakowania nawigacyjnego na odcinku rzeki Odry od 181+300 do km 617+600 oraz z systemem dróg wodnych we Wrocławiu. W ramach zamówienia przewiduje się zakup znaków żeglugowych zarówno brzegowych, jak i pływających, tablic informacyjnych, żerdzi drewnianych oraz materiałów i osprzętu do oznakowania. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-27   Deadline 2026-08-31   Usługa szkoleniowa w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 60 cykli kursów zawodowych oraz 11 cykli szkoleń... (Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Opolu)
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia przez wykonawcę 60 cykli kursów zawodowych (w tym 38 cykle w ramach opcji) oraz 11 cykli szkoleń komputerowych (w tym 4 cykli w ramach opcji) dla osób osadzonych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-27   Deadline 2026-08-27   Działania z zakresu ochrony czynnej w rezerwatach przyrody „Skałki Stoleckie” i „Krokusy w Górzyńcu” (Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu)
1. Zamówienie obejmuje wykonanie działań z zakresu ochrony czynnej polegających na wykoszeniu powierzchni oraz usunięciu siewek drzew i krzewów wraz z usunięciem powstałej w trakcie prac biomasy na powierzchniach położonych w granicach rezerwatów przyrody: 1) „Skałki Stoleckie” na powierzchni 1,0 ha, 2) „Krokusy w Górzyńcu” na powierzchni 0,6 ha. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1) spotkanie z przedstawicielem Zamawiającego w miejscu prowadzenia prac w celu wskazania powierzchni przeznaczonej do … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-27   Deadline 2026-08-28   Wykonanie przeglądów podstawowych, rozszerzonych i szczegółowych drogowych obiektów inżynierskich na drogach... (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad)
Wykonanie przeglądów podstawowych, rozszerzonych i szczegółowych drogowych obiektów inżynierskich na drogach krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu w roku 2026 w podziale na 11 zadań: Zadanie 1 - Wykonanie przeglądów podstawowych i rozszerzonych dla obiektów inżynierskich administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu w Rejonie Głogów na drogach DK12, S3, S3a Zadanie 2 - Wykonanie przeglądów … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-24   Budowa Szkoły Podstawowej na działce nr 160/2 (dawniej nr 160), obręb Karwiany-Komorowice, gmina Żórawina (Gmina Żórawina)
3.1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych (formuła „zaprojektuj i wybuduj”) w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Szkoły Podstawowej na działce nr 160/2 (dawniej nr 160), obręb Karwiany-Komorowice, gmina Żórawina”, realizowanego na nieruchomości położonej przy ul. Wiosennej w Komorowicach (55-020), tj. na działce ewidencyjnej nr 160/2 o powierzchni 3,0118 ha (30 118 m²), powstałej z podziału działki nr 160 o powierzchni 4,0135 ha (40 135 m²), obręb … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-22   Przewozy na gminnej sieci komunikacyjnej na terenie Gminy Kobierzyce w ramach publicznego autobusowego transportu... (Gmina Kobierzyce)
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozów na gminnej sieci komunikacyjnej na terenie Gminy Kobierzyce w ramach publicznego autobusowego transportu zbiorowego na linii 851. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Wykonywanie usług w zakresie przewozu osób i bagażu podręcznego w autobusowym transporcie zbiorowym organizowanym przez Gminę Kobierzyce na terenie Gminy Kobierzyce, na linii komunikacyjnej 851, w dni nauki szkolnej, zgodnie z zasadami określonymi w Projekcie umowy w szczególności: a) … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-22   Deadline 2026-08-28   Usługa cyklicznych OBCHODÓW INFRASTRUKTURY KOLEJOWEJ obejmujących kontrolę, ocenę stanu technicznego oraz... (Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu)
Usługa cyklicznych OBCHODÓW INFRASTRUKTURY KOLEJOWEJ obejmujących kontrolę, ocenę stanu technicznego oraz identyfikację zagrożeń z podziałem na zadania: Zadanie nr 1: Linia nr 311 odcinek Szklarska Poręba Górna - Granica Państwa od km 29,844 do km 43,138 Zadanie nr 2: Linia nr 326 odcinek Wrocław Psie Pole - Trzebnica od km 1,260 do km 19,903 Zadanie nr 3: Linia nr 341 odcinek Bielawa Zachodnia - Dzierżoniów od km -0,530 do km 5,118 Zadanie nr 4: Linia nr 303 odcinek Duninów - Chocianów od km 6,900 do km … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-22   Deadline 2026-08-26   Dostawa leków (Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie)
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa leków dla Zespołu Opieki Zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 46 zadań: L.P. Przedmiot zamówienia 1 Zadanie nr 1 - Leki różne 2 Zadanie nr 2 - Płyny infuzyjne 2 3 Zadanie nr 3 - Płyny infuzyjne 3 4 Zadanie nr 4 - Enoxaparinum 5 Zadanie nr 5 - Dostawa płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatu do ciągłych zabiegów nerkozastępczych i plazmaforezy 6 Zadanie nr 6 - Leki różne 2 7 Zadanie nr 7 - Albuminy 8 … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-21   Deadline 2026-08-26   Przeglądy, konserwacje i usługi utrzymania ruchu urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w KOGENERACJA S.A. w EC... (Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.)
Przeglądy, konserwacje i usługi utrzymania ruchu urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w KOGENERACJA S.A. w EC Wrocław, EC Czechnica 2, EC Zawidawie, na składowisku odpadów paleniskowych w Kamieniu Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-20   Dostawa kruszywa na zadanie „Remont drogi leśnej o nr inwentarzowym 220/0362” w leśnictwie Kotowice (Lasy Państwowe Zakład usług Leśnych we Wrocławiu)
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są dostawy kruszywa w ramach zadania pn.: „Remont drogi leśnej o nr inwentarzowym 220/0362”. Na dz. Nr: 611/3, 611/2, 644/7, 614/4, 615/3, 640/3, 642/3, 644/4, 644/5, 645/1, obręb ewidencyjny Kotowice, jedn. ewid. Siechnice – obszar wiejski. 2) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): Główny kod CPV: 14212300-3 – kamień pokruszony lub rozłupany 3) Przedmiot zamówienia obejmuje … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-20   „Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Budowa odcinków linii kablowych... (Schavemaker Invest sp. z o.o.)
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na pełnieniu kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w zakresie inwestycji „Budowa odcinków linii kablowych wysokiego napięcia WN 110kV S-103 oraz S-107 wraz z przynależnymi kanalizacjami kablowymi oraz rozbiórka odcinka dwutorowej linii napowietrznej wysokiego napięcia nr S-103/S-107 w rejonie ul. Fabrycznej 1 w Kątach Wrocławskich”. Nadzór obejmuje następujące branże: branżę elektryczną oraz konstrukcyjno-budowlaną. … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-20   Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia... (Agencja Mienia Wojskowego)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie, udzielane jako część zamówienia: "Energia elektryczna, w tym umowy kompleksowe" (którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne), stanowiąca przedmiot odrębnego (niniejszego postępowania). Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-17   Świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Wołowie. (Gmina Brzeg Dolny)
1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania do Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Wołowie (dalej: ZSSiPO) z siedzibą: ul. Inwalidów Wojennych 10, 56-100 Wołów w okresie od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-17   Świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie. (Gmina Brzeg Dolny)
1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie (dalej: SON) z siedzibą: ul. Inwalidów Wojennych 26, 56-100 Wołów, w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-16   Dostawa pojazdów samochodowych typu VAN z przeznaczeniem dla izb administracji skarbowej (Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych samochodów typu VAN, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 roku, z przeznaczeniem dla Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie - 1 sztuka oraz Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze - 1 sztuka. 2. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla części 1 i 2 zostały określone w Specyfikacji funkcjonalno-technicznej pojazdu dla danej części oraz w Projekcie umowy. 3. Wykonawca do Formularza ofertowego … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-16   Działania z zakresu ochrony czynnej w rezerwatach przyrody - wykaszanie łąk - w ramach realizacji projektu pn.:... (Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu)
1. Zamówienie obejmuje wykonanie działań z zakresu ochrony czynnej polegających na wykoszeniu powierzchni oraz usunięciu siewek drzew i krzewów wraz z usunięciem powstałej w trakcie prac biomasy. Działania ochronne prowadzone będą na powierzchniach położonych w granicach rezerwatów przyrody: 1) „Łęg Korea” (0,32 ha) - położony również w obszarze Natura 2000 Łęgi Odrzańskie (PLC020002), 2) „Wąwóz Siedmicki” (1,53 ha) - położony również w obszarze Natura 2000 Góry i Pogórze Kaczawskie (PLH020037), 3) … Wyświetlenie zamówienia »
2026-07-15   „Wykonanie dokumentacji projektowej obejmującej budowę urządzeń piętrząco-upustowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego” (Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Miękinia)
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu wykonania kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonanych na podstawie dokumentacji będącej przedmiotem niniejszego zamówienia: Numer rozliczeniowy zadania: 13-17-1.2-01; 13-17-1.2-02; 13-17-1.2-03; 13-17-1.2-05; 13-17-1.2-08; 13-17-1.2-09; 13-17-1.2-10; 13-17-1.2-11 Nazwa zadania: Wykonanie … Wyświetlenie zamówienia »