„Dostawa leków weterynaryjnych dla małych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej”

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków weterynaryjnych dla małych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2025-11-18. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2025-10-16.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2025-10-16 Ogłoszenie o zamówieniu
2025-11-21 Ogłoszenie o zamówieniu
2025-12-02 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-01-27 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2025-10-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa leków weterynaryjnych dla małych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej”
Numer referencyjny: 371/2025/PN/DZP
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków weterynaryjnych dla małych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: 371/2025/PN/DZP
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków weterynaryjnych dla małych zwierząt do jednostek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miejscowość: Olsztyn

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-11-18 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2025-11-18 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2025-11-18 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet warmińsko-mazurski w olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny: 7393033097
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: jasma@uwm.edu.pl 📧
Telefon: 895245215 📞
URL: https://uwm.edu.pl/uniwersytet/zamowienia-publiczne 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Informacja o warunkach udziału w postępowaniu i podstawy wykluczenia 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1.1. nie podlegają wykluczeniu z postępowania w przypadku zaistnienia okoliczności przewidzianych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp.. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. 1.2. nie podlegają wykluczeniu z postępowania w przypadku zaistnienia okoliczności przewidzianych w art. 7 ust.1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 1.3. nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576. 1.4. spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej tj. w zakresie warunku wskazanego w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek, jeżeli wykaże, że posiada:  Zezwolenie Głównego Lekarza Weterynarii na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej lub składu konsygnacyjnego;  Zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie produktów leczniczych, jeżeli Wykonawca jest wytwórcą.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Wykonawcy a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej. 2. Odwołanie wnosi się do Prezesa KIO. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej, albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 3. Na orzeczenie KIO oraz postanowienie Prezesa KIO stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych. 5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2025/S 200-686050 (2025-10-16)
Ogłoszenie o zamówieniu (2025-11-21)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-12-01 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2025-12-01 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2025-12-01 11:30:00 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 686050-2025
Źródło: OJS 2025/S 226-778119 (2025-11-21)
Ogłoszenie o zamówieniu (2025-12-02)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-12-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2025-12-09 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2025-12-09 11:30:00 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 778119-2025
Źródło: OJS 2025/S 234-807117 (2025-12-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-01-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1067739.11 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Umowa Owlie S.A. część 1
Data zawarcia umowy: 2026-01-26 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1067739.11 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Owlie S.A. część 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Owlie S.A. część 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Owlie S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 739-388-60-32
Adres pocztowy: ul. Jarzębinowa 24
Kod pocztowy: 11-034
Miasto pocztowe: Stawiguda
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: hurtownia@owlie.pl 📧
Telefon: 515-739-219 📞
URL: https://owlie.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://owlie.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 020-067840 (2026-01-27)