AD/ZP/12/2026 „Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej”.
Politechnika Poznańska
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej. Zamówienie zostało podzielone na części: Pakiet nr 1 Pakiet nr 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 (Pakiet nr1 7a, Pakiet nr2 7b). Zamówienie częściowo finansowane ze środków Unii Europejskiej: “Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, finansowanego z Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.”
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-03-31. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-02-20.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-02-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-03-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-10 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: AD/ZP/12/2026 „Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej”.
Numer referencyjny:
AD/ZP/12/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1
Tytuł: Pakiet nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Pakiet nr 1: fabrycznie nowy sprzęt komputerowy i oprogramowanie
Informacje dodatkowe:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Politechnika poznańska
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 21 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis zamówienia: Pakiet nr 2: fabrycznie nowy sprzęt komputerowy i oprogramowanie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Opis
Miejscowość: Poznań
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-31 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-31 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Po upływie terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający za pośrednictwem Platformy dokonuje czynności automatycznej deszyfracji ofert.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-03-31 10:00:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika Poznańska
Krajowy numer rejestracyjny:
7770003699
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: pl. M. Skłodowskiej-Curie 5
Kod pocztowy: 60-965
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzial.zamowien.102@put.poznan.pl 📧
Telefon: +48 61 665 3538 📞
URL: https://info.put.poznan.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1168aba6-528b-4b8e-a9ad-c1c8de714caf 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1168aba6-528b-4b8e-a9ad-c1c8de714caf 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1168aba6-528b-4b8e-a9ad-c1c8de714caf 🌏
Nazwa: Platforma e-Zamowienia, mail Zamawiającego określony w SWZ
Identyfikator funduszy UE: “Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, finansowanego z Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.”
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/korespondencja-do-krajowej-izby-odwolawczej-dotyczaca-spraw-odwolawczych/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-02-23Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 037-124954 (2026-02-20)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-09 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-09 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-09 10:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-30Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 124954-2026
Źródło: OJS 2026/S 062-216806 (2026-03-27)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-15 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-15 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-15 10:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-07Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 216806-2026
Źródło: OJS 2026/S 067-236166 (2026-04-03)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-22 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-22 10:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-15Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 236166-2026
Źródło: OJS 2026/S 073-256397 (2026-04-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 874971.57 PLN 💰
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Numer umowy:
UMOWA 12/1/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-17 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 690038.61 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
oferta Kombit dla Pakietu I
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Kombit
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KOMBIT Group Sp. z o.o
Krajowy numer rejestracyjny:
9721326009
Kod pocztowy: 61-612
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: KOMBIT Group Sp. z o.o
E-mail: biuro2@kombitplus.pl 📧
Telefon: 618219475 📞
Fax: 618219475 📠
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 184932.96 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta Kombit dla Pakietu II
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-11Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 153-555573 (2026-08-10)