Dostawa laptopów na potrzeby Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w ramach projektu: Wzmocnienie pozycji UWM na rynku międzynarodowym poprzez wsparcie działań w sojuszu uniwersytetów europejskich ChallengeEU (umowa nr BPI/WUE/2025/1/00015/U/00001).
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa laptopów na potrzeby Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w ramach projektu: Wzmocnienie pozycji UWM na rynku międzynarodowym poprzez wsparcie działań w sojuszu uniwersytetów europejskich ChallengeEU, UMOWA NR BPI/WUE/2025/1/00015/U/00001 (Program jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pn. Wsparcie sojuszy Uniwersytetów Europejskich o numerze FERS.01.05-IP.08-0219/23). 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-03-16. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-02-09.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-02-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa laptopów na potrzeby Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w ramach projektu: Wzmocnienie pozycji UWM na rynku międzynarodowym poprzez wsparcie działań w sojuszu uniwersytetów europejskich ChallengeEU (umowa nr BPI/WUE/2025/1/00015/U/00001).
Numer referencyjny:
22/2026/PN/DZP
Krótki opis:
Produkty/usługi: Komputery przenośne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
22/2026/PN/DZP
Informacje dodatkowe:
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 14 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miejscowość: Olsztyn
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-16 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-16 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-03-16 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet warmińsko-mazurski w olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
7393033097
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: jasma@uwm.edu.pl 📧
Telefon: 895245215 📞
URL: https://uwm.edu.pl/uniwersytet/zamowienia-publiczne 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 028-093293 (2026-02-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 20614.8 PLN 💰
Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa Eurotel SA część 1
Data zawarcia umowy: 2026-04-13 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 7
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 23 904 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Eurotel SA część 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Eurotel SA część 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Eurotel S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
5861584525
Adres pocztowy: ul. Kartuska 391
Kod pocztowy: 80-125
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-577929 (2026-08-19)