Dostawa leków oraz środków do oczyszczania ran
Zespół Opieki Zdrowotnej
1. Przedmiot zamówienia: dostawa leków oraz środków do oczyszczania ran. 2. Lek w zakresie zadania nr 1 -4 muszą być zarejestrowane w programach lekowych: Zadanie nr 1 - program lekowy B.102.FM, Zadanie nr 2 – program lekowy B.30, B.29, Zadanie nr 3 – program lekowy B.176, Zadanie nr 4 – program lekowy B.67 Wykonawca oświadcza, że zaoferowane produkty lecznicze w zakresie przedmiotu zamówienia są zarejestrowane ze wskazaniem do stosowania w programie lekowym, zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty 2) załącznik nr 2 – asortymentowo-cenowy, 3) załącznik nr 3 – projekt umowy,
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-30. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-30.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Medi-Pro Sp. z o.o.
- • Neuca S.A.
- • Roche Polska Sp. z o.o.
- • Salus Internacjonal Sp. z o. o.
- • TAKEDA Pharma Sp. z o.o.
- • Urtica Sp. zo. o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-30 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-16 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków oraz środków do oczyszczania ran
Numer referencyjny:
10/PN/2026/BK
Krótki opis:
Produkty/usługi: Różne produkty lecznicze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 26-200
Miejscowość: Końskie
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 3
Tytuł: Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 4
Tytuł: Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 5
Tytuł: Zadanie nr 5
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Czas trwania: 18 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 6
Tytuł: Zadanie nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 7
Tytuł: Zadanie nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 8
Tytuł: Zadanie nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 9
Tytuł: Zadanie nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Polska
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-30 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-30 08:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-04-30 08:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z załącznikiem numer 3 - projekt umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z załącznikiem 3 do SWZ dostępnym na stronie prowadzonego postępowania
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zespół Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
00000002426
Adres pocztowy: Gimnazjalna 41 B - ZOZ Końskie
Kod pocztowy: 26-200
Miasto pocztowe: Końskie
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Bogumiła Kalinowska
E-mail: bkalinowska@zoz.konskie.pl 📧
Telefon: +48 413902314 📞
Fax: +48 413902319 📠
URL: https://zoz-konskie.bip.org.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://zoz-konskie.bip.org.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1283048 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1283048 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1283048 🌏
Nazwa: platformazakupowa.pl
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587801 📠
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-01Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 064-225034 (2026-03-30)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 16789328.89 PLN 💰
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
ZP/65/PN/10/2026 zadanie nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-06-08 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Nazwa strony oferującej: Roche Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Roche Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
010397308
Adres pocztowy: Ul. Domaniewska 28
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: pl.przetargi@roche.com 📧
Telefon: +48222605489 📞
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Nazwa strony oferującej: URTICA sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: URTICA Sp. zo. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 932081801,
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Takeda Pharma Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: TAKEDA PHARMA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5262108132
Kod pocztowy: 00-638
Telefon: +48222019501 📞
Fax: +48222019501 📠
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Nazwa strony oferującej: Medi-Pro Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medi-Pro Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5240408022
Adres pocztowy: ul. Wysockiego 6b
Kod pocztowy: 03-371
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Nazwa strony oferującej: SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus Internacjonal Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 6640125442
Adres pocztowy: ul. Piłsudskiego 9
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Neuca s.a.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neuca S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
8790017162
Adres pocztowy: Ul. Forteczna 35-37
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: monika.kozlowska2@neuca.pl 📧
Telefon: 451077234 📞
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-569619 (2026-08-16)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Czynniki diagnostyczne (1)
- Odczynniki i środki kontrastowe (>20)
- Pozostałe produkty terapeutyczne (1)
- Preparaty lecznicze, z wyłączeniem produktów stomatologicznych (2)
- Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady
- Produkty lekarskie (2)
- Roztwory lecznicze (17)
- Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne (2)