Dostawa produktów leczniczych
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz środka kontrastowego w obrazowaniu metodą rezonansu magnetycznego. 2. Produkty lecznicze zaoferowane przez Wykonawców w niniejszym postępowaniu muszą spełniać wymagania wynikające z ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025 r., poz. 750 ze zm.), (dot. GRUPY 1 - 40 z wyjątkiem GRUPY 22, 25, 31, 32, 38). 3. Wykonawca oferując produktu leczniczy, znajdujący się na liście leków refundowanych przy obliczaniu ceny musi wziąć pod uwagę zapisy art. 9 ustawy z dnia 12.05.2011r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych ( tekst jednolity Dz.U. z 2024r. poz. 930) 4. Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego oferowane przez Wykonawcę muszą spełniać wymagania wynikające z ustawy z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. Dz. U. 2023r. poz. 1448 z zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 16 września 2010r. w sprawie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego (Dz.U. 2015 poz. 1026). (dot. GRUPY 22, 25, 31, 32, 38). 5. Minimalny okres przydatności do użycia oferowanego asortymentu, powinien wynosić minimum 12 miesięcy od daty dostawy. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia mniejszej niż określone powyżej ilości ww. produktów w przypadku zmniejszenia się jego zapotrzebowania, z tym że Zamawiający zakupi minimum 40 % ilości asortymentu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-03-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-02-23.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Asclepios S.A.
- • Farmacol - Logistyka Sp. z o.o.
- • Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
- • IMED Poland Sp. z o.o.
- • Neuca S.A.
- • Optifarma sp. z o.o. Sp. Komandytowa
- • Salus International Sp. z o.o.
- • Sanofi Sp. z o.o.
- • Servier Polska Services sp. z o.o.
- • TAKEDA Pharma Sp. z o.o.
- • Tramco Sp. z o.o.
- • UNIPRO Sp. z o.o.
- • Urtica Sp. z o.o.
- • Różne produkty spożywcze › Specjalne produkty odżywcze
- • Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała › Produkty farmaceutyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-02-23 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-03-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-03-25 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-29 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych
Numer referencyjny:
DZP-271-3/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 40
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 40
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: Grupa 1 - produkty lecznicze
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: Grupa 2 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: Grupa 3 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4
Tytuł: Grupa 4 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
5
Tytuł: Grupa 5 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
6
Tytuł: Grupa 6 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7
Tytuł: Grupa 7 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
8
Tytuł: Grupa 8 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
9
Tytuł: Grupa 9 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
10
Tytuł: Grupa 10 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
11
Tytuł: Grupa 11 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
12
Tytuł: Grupa 12 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
13
Tytuł: Grupa 13 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14
Tytuł: Grupa 14 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
15
Tytuł: Grupa 15 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
16
Tytuł: Grupa 16 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
17
Tytuł: Grupa 17 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
18
Tytuł: Grupa 18 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
19
Tytuł: Grupa 19 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
20
Tytuł: Grupa 20 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
21
Tytuł: Grupa 21 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
22
Tytuł: Grupa 22- środki spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
23
Tytuł: Grupa 23 - produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
24
Tytuł: Grupa 24- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
25
Tytuł: Grupa 25- środki spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
26
Tytuł: Grupa 26- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
27
Tytuł: Grupa 27- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
DZP-271-3/26
Tytuł: Grupa 28- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0028
2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
29
Tytuł: Grupa 29- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0029
3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
30
Tytuł: Grupa 30- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0030
3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
31
Tytuł: Grupa 31- środki spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0031
3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
32
Tytuł: Grupa 32- środki spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0032
3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
33
Tytuł: Grupa 33- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0033
3️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
34
Tytuł: Grupa 34- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0034
3️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
35
Tytuł: Grupa 35- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0035
3️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
36
Tytuł: Grupa 36- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0036
3️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
37
Tytuł: Grupa 37- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0037
3️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
38
Tytuł: Grupa 38- środki spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0038
3️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
39
Tytuł: Grupa 39- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0039
4️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
40
Tytuł: Grupa 40- produkty lecznicze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0040
Opis
Adres pocztowy: os. Na Skarpie 66
Kod pocztowy: 31-913
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-26 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-26 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/a87227b0-4e6c-49ba-8bc0-1d40b7b512da
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): termin związania ofertą 90 dni tj do dnia 23.06.2026r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-03-26 10:30:00 📅
Miejsce: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/a87227b0-4e6c-49ba-8bc0-1d40b7b512da
Informacje dodatkowe: termin związania ofertą 90 dni tj do dnia 23.06.2026r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do rejestru handlowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
6782680028
Adres pocztowy: os. Na Skarpie 66
Kod pocztowy: 31-913
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zpubl@zeromski-szpital.pl 📧
Telefon: +48 12 622 94 13 📞
URL: https://zeromski-szpital.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/a87227b0-4e6c-49ba-8bc0-1d40b7b512da 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/a87227b0-4e6c-49ba-8bc0-1d40b7b512da 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/a87227b0-4e6c-49ba-8bc0-1d40b7b512da 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/a87227b0-4e6c-49ba-8bc0-1d40b7b512da 🌏
Nazwa: Platforma do komunikacji e-ProPublico
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 038-127673 (2026-02-23)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Opis zamówienia:
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-31 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-31 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): termin związania ofertą 90 dni tj do dnia 28.06.2026r.
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-03-31 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe: termin związania ofertą 90 dni tj do dnia 28.06.2026r.
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 127673-2026
Źródło: OJS 2026/S 054-186111 (2026-03-17)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-07 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-07 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): termin związania ofertą 90 dni tj do dnia 05.07.2026r.
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-07 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe: termin związania ofertą 90 dni tj do dnia 05.07.2026r.
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 186111-2026
Źródło: OJS 2026/S 060-207648 (2026-03-25)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1138522.94 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Numer umowy:
SZP-272-106/26 gr. 4
Data zawarcia umowy: 2026-06-30 📅
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych grupa 4
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 269157.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Oferta Farmacol dla gr. 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Farmacol - Logistyka Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5252409576
Adres pocztowy: ul. Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@farmacol.com.pl 📧
Telefon: 32 2080358 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0034
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 26 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta OPTIFARMA dla gr. 34
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0034
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Optifarma
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: OPTIFARMA Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Krajowy numer rejestracyjny:
5342445305
Adres pocztowy: Ul. Sokołowska 14
Kod pocztowy: 05-806
Miasto pocztowe: Sokołów
Region: Warszawski zachodni 🏙️
E-mail: przetargi@optifarma.com 📧
Telefon: +48222252690 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 422 530 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Takeda dla gr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Takeda
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Takeda Pharma Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5262108132
Adres pocztowy: ul. Prosta 68
Kod pocztowy: 00-838
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.pl@takeda.com 📧
Telefon: 222019501 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 319.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta URTICA dla gr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: URTICA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8942556799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: przetargi@urtica.pl 📧
Telefon: 71 7826646 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 278217.59 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta URTICA dla gr 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Całkowita wartość umowy/działki: 16 750 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta URTICA dla gr 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0016
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
Całkowita wartość umowy/działki: 12 778 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta URTICA dla gr 25
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0025
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0031
Całkowita wartość umowy/działki: 7068.85 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta URTICA dla gr 31
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0031
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0032
Całkowita wartość umowy/działki: 103.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta URTICA dla gr 32
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0032
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Całkowita wartość umowy/działki: 78 750 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta ASCLEPIOS dla gr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
6481008230
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: 71 7698410 📞
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0033
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 19 998 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta ASCLEPIOS dla gr 33
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0033
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0039
Całkowita wartość umowy/działki: 6 250 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta ASCLEPIOS dla gr 39
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0039
1️⃣3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0029
1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0030
1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0038
1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0040
Źródło: OJS 2026/S 145-528863 (2026-07-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1983983.46 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
Numer umowy:
DZP-272-162/26 gr 18
Data zawarcia umowy: 2026-07-29 📅
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych gr. 18
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2054.4 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta Optifarma dla gr 18
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0018
Nazwa i adres wykonawcy
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1449.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Neuca dla gr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Neuca
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neuca S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
8790019162
Adres pocztowy: ul. Forteczna 35-37
Kod pocztowy: 37-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: laura.adamczyk@neuca.pl 📧
Telefon: 669494753 📞
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 193 746 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Neuca dla gr 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Całkowita wartość umowy/działki: 128478.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Neuca dla gr 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Całkowita wartość umowy/działki: 506948.13 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Farmacol dla gr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Całkowita wartość umowy/działki: 7723.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Farmacol dla gr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
Całkowita wartość umowy/działki: 271388.7 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Farmacol dla gr 27
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0027
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0028
Całkowita wartość umowy/działki: 1 180 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Farmacol dla gr 28
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0028
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
Całkowita wartość umowy/działki: 116 912 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Sanofi dla gr 17
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sanofi
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sanofi Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8130140525
Adres pocztowy: ul. Marcina Kasprzaka 6
Kod pocztowy: 01-211
E-mail: dzial.przetargow@sanofi.com 📧
Telefon: 519076730 📞
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 279 820 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Fresenius dla gr 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0020
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5212935353
Adres pocztowy: al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy: 02-305
E-mail: przetargi.polska@fresenius-kabi.com 📧
Telefon: 22 3456789 📞
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 36 795 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta URTICA dla gr 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0019
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Całkowita wartość umowy/działki: 275 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta ASCLEPIOS dla gr 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Całkowita wartość umowy/działki: 47 200 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta IMED dla gr 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Imed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Imed Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
1180068223
Adres pocztowy: ul. Puławska 314
Kod pocztowy: 02819
E-mail: przetargi@imed.com.pl 📧
Telefon: +48 22 6398795 📞
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7540.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta UNIPRO dla gr 22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0022
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Unipro
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: UNIPRO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6762407022
Adres pocztowy: ul. Targowisko 553
32-015 Kłaj
Kod pocztowy: 32-015
Miasto pocztowe: Kłaj
Region: Krakowski 🏙️
Telefon: 885110197 📞
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4116.96 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Servier dla gr 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Servier
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Servier Polska Services Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5272367467
Adres pocztowy: ul. Burakowska 14
Kod pocztowy: 01-066
E-mail: zamowienia.szpitale@servier.com 📧
Telefon: 600080024 📞
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 38545.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta TRAMCO dla gr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Tramco
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Tramco Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5242625887
Adres pocztowy: ul. Wolska 14
Kod pocztowy: 05-860
Miasto pocztowe: Wolskie
E-mail: przetargi@tramco.pl 📧
Telefon: 22 3116582 📞
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0035
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 9 724 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta TRAMCO dla gr 35
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0035
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Całkowita wartość umowy/działki: 935.85 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta SALUS dla gr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6340125442
Adres pocztowy: ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 9
Kod pocztowy: 40-273
E-mail: przetargi@salusint.com.pl 📧
Telefon: 32 7885582 📞
1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 16559.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta SALUS dla gr 21
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0021
2️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
Całkowita wartość umowy/działki: 35320.72 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta SALUS dla gr 24
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0024
2️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0036
Całkowita wartość umowy/działki: 1 752 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta SALUS dla gr 36
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0036
2️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0037
Całkowita wartość umowy/działki: 792 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta SALUS dla gr 37
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0037
Źródło: OJS 2026/S 156-563615 (2026-08-13)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (10)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (3)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (4)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (5)