Najem urządzeń drukujących wraz z usługą serwisu eksploatacyjno – naprawczego
Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie
Część 1: Najem urządzeń drukujących na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy oraz wdrożeniem systemu do zarządzania wydrukiem. Część 2: Najem ploterów na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-17.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Konserwacja i naprawa maszyn reprograficznych › Usługi w zakresie konserwacji fotokopiarek
- • Konserwacja i naprawa maszyn reprograficznych › Usługi w zakresie naprawy fotokopiarek
- • Sprzęt peryferyjny › Drukarki i plotery
- • Urządzenia fotokopiujące i do druku offsetowego › Urządzenia fotokopiujące i termokopiujące
- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji komputerów osobistych › Naprawa i konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnych
- • Wkłady barwiące › Toner do drukarek laserowych/faksów
- • Wkłady barwiące › Toner do fotokopiarek
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-23 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-15 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Najem urządzeń drukujących wraz z usługą serwisu eksploatacyjno – naprawczego
Numer referencyjny:
ZDM/UM/DZP/27/PN/7/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Drukarki i plotery 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/27/PN/7/26 - część 1
Tytuł: Część 1: Najem urządzeń drukujących na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy oraz wdrożeniem systemu do zarządzania wydrukiem.
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Urządzenia z grupy A – pamięć RAM
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Urządzenia z grupy B – rozmiar urządzenia
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Urządzenia z grupy C - Zużycie energii wg normy TEC
Urządzenia z grupy C - Rozmiar urządzenia
Oferowany czas na instalację urządzeń
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/27/PN/7/26 - część 2
Tytuł: Część 2: Najem ploterów na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich wraz z usługą serwisu eksploatacyjno - naprawczego i usługą polegającą na bieżącym dostarczaniu i uzupełnianiu materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń w czasie trwania umowy.
Opis zamówienia:
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): oferowany czas na instalację urządzeń po zgłoszeniu przez Zamawiającego zapotrzebowania na instalację w ilości określonej jako minimum w OPZ (nie dłuższy niż 12 dni roboczych)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-20 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-20 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-04-20 10:30:00 📅
Miejsce: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy zawartymi w SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
527-021-07-44
Departament: Wydział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Chmielna 120
Kod pocztowy: 00-801
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@zdm.waw.pl 📧
Telefon: +48225589220 📞
URL: http://www.zdm.waw.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: Platforma E-Zamawiający
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 054-187250 (2026-03-17)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-27 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-27 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-15Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 187250-2026
Źródło: OJS 2026/S 073-255744 (2026-04-14)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-15 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-15 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-24Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 255744-2026
Źródło: OJS 2026/S 080-281212 (2026-04-23)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-22 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-22 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-07Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 281212-2026
Źródło: OJS 2026/S 088-312710 (2026-05-06)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-26 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-26 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-26 10:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-18Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 312710-2026
Źródło: OJS 2026/S 094-334810 (2026-05-15)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 3969999.99 PLN 💰
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-10 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
ZDM/UM/DZP/27/PN/7/26 część 1
Data zawarcia umowy: 2026-07-10 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 400 000 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Najkorzystniejsza oferta części 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ABM SYSTEM Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: DKS Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5832790417
Adres pocztowy: Energetyczna
15
Kod pocztowy: 80-180
Miasto pocztowe: Kowale
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://dks.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 569999.99 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Najkorzystniejsza oferta części 2 - ABM SYSTEM Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Źródło: OJS 2026/S 167-596813 (2026-08-28)
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia komputerowe (>20)
- Sprzęt związany z komputerami (>20)
- Sprzęt peryferyjny (>20)
- Drukarki i plotery (>20)