Świadczenie usługi w zakresie BHP i PPOŻ dla AMW OR w Gdyni
Agencja Mienia Wojskowego
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: świadczenie usługi w zakresie BHP i PPOŻ dla AMW OR w Gdyni - sprawowanie obowiązków z zakresu służby bhp zgodnie z Działem Dziesiątym Kodeksu pracy ( Dz.U.2025.277 z późn. zm.), z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy z dnia 2 września 1997 r. /Dz.U.1997.109.704 z późn. zm./, a także innymi obowiązującymi w tej dziedzinie aktami prawnymi oraz z zakresu ochrony przeciwpożarowej zgodnie z ustawą z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej ( Dz.U.2025.188 z późn. zm.) oraz innymi obowiązującymi w tej dziedzinie aktami prawnymi dla Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Gdyni. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-02. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-02-25.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Alarmy przeciwpożarowe › Systemy wykrywania ognia
- • Usługi doradcze w zakresie kontroli i zapobiegania zagrożeniom › Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Pomorskie › Trójmiejski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-02-25 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usługi w zakresie BHP i PPOŻ dla AMW OR w Gdyni
Numer referencyjny:
BP-DZP.2610.6.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.6.2026
Dodatkowe produkty/usługi: Systemy wykrywania ognia 📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Zakres terytorialny AMW Oddział w Gdyni
Miejscowość: Gdynia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 1
Inne informacje o wznowieniu:
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
art. 132 Pzp przetarg nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-02 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-02 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy https://amw.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-04-02 12:00:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z dokumentami zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
526-10-38-122
Departament: Oddział Regionalny w Gdyni
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Oddział Regionalny w Gdyni
E-mail: dzp.gd@amw.com.pl 📧
Telefon: +48 58 690 87 00 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/266555/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/266555/notice/public/details 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/266555/notice/public/details 🌏
Nazwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/266555/notice/public/details
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 040-136150 (2026-02-25)
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 64 944 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 52604.64 💰
Opis
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Gdynia
Kod pocztowy: 81-383
Procedura
Rodzaj procedury
Główne aspekty procedury:
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
AMW- U02580/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-24 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 64 944 💰
Najniższa oferta: 52604.64 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 52604.64 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Seka s.a.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Seka s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
113-01-22-021
Adres pocztowy: ul. Zabraniecka 78
Kod pocztowy: 03-872
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: 509601674 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Telefon: (+48)585018800 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne (>20 nowe zamówienia)