Zakup i dostawa komputerów przenośnych i monitorów w podziale na 2 części
Ośrodek Rozwoju Edukacji
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Pilotażowe wdrożenie modułowych e podręczników oraz opracowanie założeń do zaawansowanych technologicznie e-materiałów wspierających nowoczesne metody nauczania i uczenia się”, FERS.01.04-IP.05-0007/23. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych i podzielił zamówienie na 2 części: 1) Część 1 – komputery przenośne w liczbie 600 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 24 szt. do 1 szkoły); 2) Część 2 – monitory w liczbie 25 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 1 szt. do 1 szkoły).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-07. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-06.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-03-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-08 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa komputerów przenośnych i monitorów w podziale na 2 części
Numer referencyjny:
WZP.2611.5.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Część 1 – komputery przenośne w liczbie 600 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 24 szt. do 1 szkoły);
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja producenta na baterię (GB) - 10 pkt
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Karta graficzna (KG) - 10 pkt
Wydajność procesora (WP) - 10 pkt
Odporność obudowy komputera (OK) - 10 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Część 2 – monitory w liczbie 25 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 1 szt. do 1 szkoły).
Opis zamówienia:
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja producenta (GP) - 30 pkt
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Przekątna ekranu (PE) - 10 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Kod pocztowy: 00-478
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-07 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-07 09:20:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-04-07 09:20:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ośrodek Rozwoju Edukacji
Krajowy numer rejestracyjny:
7010211452
Departament: Wydział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Al. Ujazdowskie 28
Kod pocztowy: 00-478
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zzp@ore.edu.pl 📧
Telefon: 22 345 37 00 📞
URL: https://www.ore.edu.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.ore.edu.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ore.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/ore 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/ore 🌏
Nazwa: https://platformazakupowa.pl/pn/ore
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 047-160922 (2026-03-06)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-13 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-13 09:20:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-13 09:20:00 📅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-25Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 160922-2026
Źródło: OJS 2026/S 059-204344 (2026-03-24)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-16 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-16 09:20:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-16 09:20:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 204344-2026
Źródło: OJS 2026/S 069-241432 (2026-04-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 969 230 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
647/WZP/2026 cz. 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-19 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 8
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 8
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 8
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 830 240 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta cz. 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: cz. 1 - Intaris Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5361853525
Kod pocztowy: 01-625
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@interis.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 6
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 138 990 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta cz. 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: cz. 2 - Intaris Sp. z o.o.
Źródło: OJS 2026/S 169-605403 (2026-09-01)