BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania.

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

Termin

Deadline 2026-10-06

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania.
Numer referencyjny: NI.2720.77.2026
Krótki opis:
BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.77.2026 ZAD-1 - Rejon Wrocław
Tytuł: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Zadanie nr 1 - Rejon Wrocław.
Opis zamówienia:
BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Zadanie nr 1 - Rejon Wrocław. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej 📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: województwo dolnośląskie
Kraj: Polska 🇵🇱
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2029-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.77.2026 ZAD-2 - Rejon Wałbrzych
Tytuł: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. ZADANIE nr 2 – Rejon Wałbrzych
Opis zamówienia:
BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. ZADANIE nr 2 – Rejon Wałbrzych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.73.2026 ZAD-3 - Rejon Legnica
Tytuł: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. - ZADANIE nr 3 – Rejon Legnica
Opis zamówienia:
BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. - ZADANIE nr 3 – Rejon Legnica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.77.2026 ZAD-4 Rejon Jelenia Góra
Tytuł: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Zadanie nr 4 – Rejon Jelenia Góra
Opis zamówienia:
BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Zadanie nr 4 – Rejon Jelenia Góra. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-d28e87fa-eacb-4d13-9a23-d4d9871aa709
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-06 11:00:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości określonej w SWZ, w formie zgodnej z art. 97 ust. 7 ustawy Pzp.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu
Krajowy numer rejestracyjny: 931934644
Adres pocztowy: ul. Krakowska 28
Kod pocztowy: 50-425
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Wrocławski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu
E-mail: zamowienia.publiczne@dsdik.wroc.pl 📧
Telefon: 48713917100 📞
URL: https://dsdik.wroc.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Agencja/Biuro regionalne lub lokalne
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-d28e87fa-eacb-4d13-9a23-d4d9871aa709 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-d28e87fa-eacb-4d13-9a23-d4d9871aa709 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni od dnia składania ofert, tj. do dnia 03.01.2027 r. 2. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium zgodnie z dokumentami zamówienia. 3. Warunki realizacji umowy: dopuszczalne zmiany umowy oraz określenie warunków zmian zostało zawarte w SWZ.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Terminy wniesienia odwołania: 1) Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej albo w terminie 15 dni, jeżeli informacja została przekazana w inny sposób. 2) Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3) Odwołanie wobec czynności innych niż określone w pkt 1) i 2) wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 4) Jeżeli Zamawiający nie przesłał Wykonawcy zawiadomienia o wyborze oferty najkorzystniejszej odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: a) 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia; b) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli Zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-580981 (2026-08-20)