DOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 175 PAKIETÓW

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.

1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 175 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do nin. specyfikacji. 2. Dla leków cytotoksycznych/przeciwciał monoklonalnych Zamawiający wymaga dołączenia do oferty danych wymaganych w SWZ, w szczególności Załączniku nr 1 do SWZ, dotyczących gęstości roztworów lub masy substancji pomocniczych. 3. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. Dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach i każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego za potwierdzeniem w drodze e-mail. 4. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 5. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek; „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd.; w innych przypadkach określona jest dokładnie postać: np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 6. Przez produkt leczniczy stanowiące część przedmiotu zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 7. Zaoferowane środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego stanowiące część przedmiotu zamówienia muszą spełniać adekwatne wymagania oraz zostać dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w szczególności w przepisach ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych, w tym rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 16 września 2010 r. w sprawie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1026). 8. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktów do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 9. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.

Termin

Deadline 2026-10-01

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-31 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: DOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 175 PAKIETÓW
Numer referencyjny: 198/ZP/2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 175 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do nin. specyfikacji. 2. Dla leków cytotoksycznych/przeciwciał monoklonalnych Zamawiający wymaga dołączenia do oferty danych wymaganych w SWZ, w szczególności Załączniku nr 1 do SWZ, dotyczących gęstości roztworów lub masy substancji pomocniczych. 3. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. Dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach i każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego za potwierdzeniem w drodze e-mail. 4. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 5. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek; „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd.; w innych przypadkach określona jest dokładnie postać: np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 6. Przez produkt leczniczy stanowiące część przedmiotu zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 7. Zaoferowane środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego stanowiące część przedmiotu zamówienia muszą spełniać adekwatne wymagania oraz zostać dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w szczególności w przepisach ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych, w tym rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 16 września 2010 r. w sprawie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1026). 8. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktów do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 9. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 175
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 175

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 1
Tytuł: PAKIET 1
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do nin. specyfikacji
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Apteka Szpitalna
Kod pocztowy: 31-826
Miejscowość: Kraków
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 2
Tytuł: PAKIET 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 3
Tytuł: PAKIET 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 4
Tytuł: PAKIET 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 5
Tytuł: PAKIET 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 6
Tytuł: PAKIET 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 7
Tytuł: PAKIET 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 8
Tytuł: PAKIET 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 9
Tytuł: PAKIET 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 10
Tytuł: PAKIET 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 11
Tytuł: PAKIET 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 12
Tytuł: PAKIET 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 13
Tytuł: PAKIET 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 14
Tytuł: PAKIET 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 15
Tytuł: PAKIET 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 16
Tytuł: PAKIET 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 17
Tytuł: PAKIET 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 18
Tytuł: PAKIET 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 19
Tytuł: PAKIET 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 20
Tytuł: PAKIET 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 21
Tytuł: PAKIET 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 22
Tytuł: PAKIET 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 23
Tytuł: PAKIET 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 24
Tytuł: PAKIET 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 25
Tytuł: PAKIET 25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 26
Tytuł: PAKIET 26
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 27
Tytuł: PAKIET 27
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 28
Tytuł: PAKIET 28
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 29
Tytuł: PAKIET 29
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 30
Tytuł: PAKIET 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 31
Tytuł: PAKIET 31
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 32
Tytuł: PAKIET 32
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 33
Tytuł: PAKIET 33
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 34
Tytuł: PAKIET 34
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 35
Tytuł: PAKIET 35
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 36
Tytuł: PAKIET 36
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 37
Tytuł: PAKIET 37
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

3️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 38
Tytuł: PAKIET 38
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038

3️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 39
Tytuł: PAKIET 39
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039

4️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 40
Tytuł: PAKIET 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

4️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 41
Tytuł: PAKIET 41
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041

4️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 42
Tytuł: PAKIET 42
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042

4️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 43
Tytuł: PAKIET 43
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0043

4️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 44
Tytuł: PAKIET 44
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044

4️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 45
Tytuł: PAKIET 45
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045

4️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 46
Tytuł: PAKIET 46
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046

4️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 47
Tytuł: PAKIET 47
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0047

4️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 48
Tytuł: PAKIET 48
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0048

4️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 49
Tytuł: PAKIET 49
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0049

5️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 50
Tytuł: PAKIET 50
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0050

5️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 51
Tytuł: PAKIET 51
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0051

5️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 52
Tytuł: PAKIET 52
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0052

5️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 53
Tytuł: PAKIET 53
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0053

5️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 54
Tytuł: PAKIET 54
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0054

5️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 55
Tytuł: PAKIET 55
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0055

5️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 56
Tytuł: PAKIET 56
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0056

5️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 57
Tytuł: PAKIET 57
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0057

5️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 58
Tytuł: PAKIET 58
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0058

5️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 59
Tytuł: PAKIET 59
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0059

6️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 60
Tytuł: PAKIET 60
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0060

6️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 61
Tytuł: PAKIET 61
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0061

6️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 62
Tytuł: PAKIET 62
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0062

6️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 63
Tytuł: PAKIET 63
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0063

6️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 64
Tytuł: PAKIET 64
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0064

6️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 65
Tytuł: PAKIET 65
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0065

6️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 66
Tytuł: PAKIET 66
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0066

6️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 67
Tytuł: PAKIET 67
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0067

6️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 68
Tytuł: PAKIET 68
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0068

6️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 69
Tytuł: PAKIET 69
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0069

7️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 70
Tytuł: PAKIET 70
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0070

7️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 71
Tytuł: PAKIET 71
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0071

7️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 72
Tytuł: PAKIET 72
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0072

7️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 73
Tytuł: PAKIET 73
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0073

7️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 74
Tytuł: PAKIET 74
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0074

7️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 75
Tytuł: PAKIET 75
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0075

7️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 76
Tytuł: PAKIET 76
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0076

7️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 77
Tytuł: PAKIET 77
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0077

7️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 78
Tytuł: PAKIET 78
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0078

7️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 79
Tytuł: PAKIET 79
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0079

8️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 80
Tytuł: PAKIET 80
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0080

8️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 81
Tytuł: PAKIET 81
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0081

8️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 82
Tytuł: PAKIET 82
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0082

8️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 83
Tytuł: PAKIET 83
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0083

8️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 84
Tytuł: PAKIET 84
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0084

8️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 85
Tytuł: PAKIET 85
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0085

8️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 86
Tytuł: PAKIET 86
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0086

8️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 87
Tytuł: PAKIET 87
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0087

8️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 88
Tytuł: PAKIET 88
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0088

8️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 89
Tytuł: PAKIET 89
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0089

9️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 90
Tytuł: PAKIET 90
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0090

9️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 91
Tytuł: PAKIET 91
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0091

9️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 92
Tytuł: PAKIET 92
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0092

9️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 93
Tytuł: PAKIET 93
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0093

9️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 94
Tytuł: PAKIET 94
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0094

9️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 95
Tytuł: PAKIET 95
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0095

9️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 96
Tytuł: PAKIET 96
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0096

9️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 97
Tytuł: PAKIET 97
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0097

9️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 98
Tytuł: PAKIET 98
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0098

9️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 99
Tytuł: PAKIET 99
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0099

1️⃣0️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 100
Tytuł: PAKIET 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0100

1️⃣0️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 101
Tytuł: PAKIET 101
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0101

1️⃣0️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 102
Tytuł: PAKIET 102
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0102

1️⃣0️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 103
Tytuł: PAKIET 103
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0103

1️⃣0️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 104
Tytuł: PAKIET 104
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0104

1️⃣0️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 105
Tytuł: PAKIET 105
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0105

1️⃣0️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 106
Tytuł: PAKIET 106
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0106

1️⃣0️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 107
Tytuł: PAKIET 107
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0107

1️⃣0️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 108
Tytuł: PAKIET 108
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0108

1️⃣0️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 109
Tytuł: PAKIET 109
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0109

1️⃣1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 110
Tytuł: PAKIET 110
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0110

1️⃣1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 111
Tytuł: PAKIET 111
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0111

1️⃣1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 112
Tytuł: PAKIET 112
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0112

1️⃣1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 113
Tytuł: PAKIET 113
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0113

1️⃣1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 114
Tytuł: PAKIET 114
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0114

1️⃣1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 115
Tytuł: PAKIET 115
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0115

1️⃣1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 116
Tytuł: PAKIET 116
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0116

1️⃣1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 117
Tytuł: PAKIET 117
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0117

1️⃣1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 118
Tytuł: PAKIET 118
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0118

1️⃣1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 119
Tytuł: PAKIET 119
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0119

1️⃣2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 120
Tytuł: PAKIET 120
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0120

1️⃣2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 121
Tytuł: PAKIET 121
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0121

1️⃣2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 122
Tytuł: PAKIET 122
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0122

1️⃣2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 123
Tytuł: PAKIET 123
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0123

1️⃣2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 124
Tytuł: PAKIET 124
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0124

1️⃣2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 125
Tytuł: PAKIET 125
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0125

1️⃣2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 126
Tytuł: PAKIET 126
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0126

1️⃣2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 127
Tytuł: PAKIET 127
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0127

1️⃣2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 128
Tytuł: PAKIET 128
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0128

1️⃣2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 129
Tytuł: PAKIET 129
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0129

1️⃣3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 130
Tytuł: PAKIET 130
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0130

1️⃣3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 131
Tytuł: PAKIET 131
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0131

1️⃣3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 132
Tytuł: PAKIET 132
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0132

1️⃣3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 133
Tytuł: PAKIET 133
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0133

1️⃣3️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 134
Tytuł: PAKIET 134
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0134

1️⃣3️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 135
Tytuł: PAKIET 135
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0135

1️⃣3️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 136
Tytuł: PAKIET 136
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0136

1️⃣3️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 137
Tytuł: PAKIET 137
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0137

1️⃣3️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 138
Tytuł: PAKIET 138
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0138

1️⃣3️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 139
Tytuł: PAKIET 139
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0139

1️⃣4️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 140
Tytuł: PAKIET 140
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0140

1️⃣4️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 141
Tytuł: PAKIET 141
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0141

1️⃣4️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 142
Tytuł: PAKIET 142
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0142

1️⃣4️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 143
Tytuł: PAKIET 143
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0143

1️⃣4️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 144
Tytuł: PAKIET 144
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0144

1️⃣4️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 145
Tytuł: PAKIET 145
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0145

1️⃣4️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 146
Tytuł: PAKIET 146
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0146

1️⃣4️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 147
Tytuł: PAKIET 147
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0147

1️⃣4️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 148
Tytuł: PAKIET 148
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0148

1️⃣4️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 149
Tytuł: PAKIET 149
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0149

1️⃣5️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 150
Tytuł: PAKIET 150
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0150

1️⃣5️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 151
Tytuł: PAKIET 151
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0151

1️⃣5️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 152
Tytuł: PAKIET 152
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0152

1️⃣5️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 153
Tytuł: PAKIET 153
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0153

1️⃣5️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 154
Tytuł: PAKIET 154
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0154

1️⃣5️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 155
Tytuł: PAKIET 155
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0155

1️⃣5️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 156
Tytuł: PAKIET 156
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0156

1️⃣5️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 157
Tytuł: PAKIET 157
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0157

1️⃣5️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 158
Tytuł: PAKIET 158
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0158

1️⃣5️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 159
Tytuł: PAKIET 159
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0159

1️⃣6️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 160
Tytuł: PAKIET 160
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0160

1️⃣6️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 161
Tytuł: PAKIET 161
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0161

1️⃣6️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 162
Tytuł: PAKIET 162
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0162

1️⃣6️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 163
Tytuł: PAKIET 163
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0163

1️⃣6️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 164
Tytuł: PAKIET 164
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0164

1️⃣6️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 165
Tytuł: PAKIET 165
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0165

1️⃣6️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 166
Tytuł: PAKIET 166
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0166

1️⃣6️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 167
Tytuł: PAKIET 167
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0167

1️⃣6️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 168
Tytuł: PAKIET 168
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0168

1️⃣6️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 169
Tytuł: PAKIET 169
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0169

1️⃣7️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 170
Tytuł: PAKIET 170
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0170

1️⃣7️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 171
Tytuł: PAKIET 171
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0171

1️⃣7️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 172
Tytuł: PAKIET 172
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0172

1️⃣7️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 173
Tytuł: PAKIET 173
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0173

1️⃣7️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 174
Tytuł: PAKIET 174
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0174

1️⃣7️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 175
Tytuł: PAKIET 175
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0175

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-01 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-01 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-96f3ad88-ecc9-42b0-8bd8-538eb88e4b5a
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą: 29.12.2026
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-01 10:00:00 📅
Miejsce: Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą: 29.12.2026
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zamawiający wymaga zabezpieczenia oferty wadium w wysokości 8 000,00 PLN

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 6783105119
Kod pocztowy: 31-826
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: msiwun@rydygierkrakow.pl 📧
Telefon: 126468958 📞
URL: https://www.szpitalrydygier.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.szpitalrydygier.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-96f3ad88-ecc9-42b0-8bd8-538eb88e4b5a 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-96f3ad88-ecc9-42b0-8bd8-538eb88e4b5a 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej określone w dziale IX ustawy pzp. 2. Od niezgodnej z przepisami ustawy czynności zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy, przysługuje odwołanie 3. Na orzeczenie KIO stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 168-600311 (2026-08-31)