Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na cztery zadania (spektrometr UV-Vis, przestrajalny układ wzbudzenia, układ spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni, układ detekcji pracujący w zakresie do 3000 nm)

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk

Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania: • Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru UV-Vis dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 2: Dostawa przestrajalnego układu wzbudzenia dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 3: Dostawa układu spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 4: Dostawa układu detekcji pracującego w zakresie do 3000 nm dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektów umów), odpowiednio dla zadania nr 1 i zadania nr 2, stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ dla zadania nr 1, Załącznik nr 1B do SWZ dla zadania nr 2, Załącznik nr 1C do SWZ dla zadania nr 3 oraz Załącznik nr 1D do SWZ dla zadania nr 4. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla każdego zadania.

Termin

Deadline 2026-09-21

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na cztery zadania (spektrometr UV-Vis, przestrajalny układ wzbudzenia, układ spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni, układ detekcji pracujący w zakresie do 3000 nm)
Numer referencyjny: DZ.261.7.2026/WK
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania: • Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru UV-Vis dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 2: Dostawa przestrajalnego układu wzbudzenia dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 3: Dostawa układu spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 4: Dostawa układu detekcji pracującego w zakresie do 3000 nm dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektów umów), odpowiednio dla zadania nr 1 i zadania nr 2, stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ dla zadania nr 1, Załącznik nr 1B do SWZ dla zadania nr 2, Załącznik nr 1C do SWZ dla zadania nr 3 oraz Załącznik nr 1D do SWZ dla zadania nr 4. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla każdego zadania.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZ.261.7.2026/WK - Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru UV-Vis dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Opis zamówienia:
Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru UV-Vis dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: Zadanie nr 1: maksymalnie do 25 tygodni od daty zawarcia umowy. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w ramach zadania nr 1 w stosunku do terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: Okólna 2
Kod pocztowy: 50-422
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 25 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji (T)
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZ.261.7.2026/WK - Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2: Dostawa przestrajalnego układu wzbudzenia dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Opis zamówienia:
Zadanie nr 2: Dostawa przestrajalnego układu wzbudzenia dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1B do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: Zadanie nr 2: maksymalnie do 25 tygodni od daty zawarcia umowy. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w ramach zadania nr 2 w stosunku do terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZ.261.7.2026/WK - Zadanie nr 3
Tytuł: Zadanie nr 3: Dostawa układu spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Opis zamówienia:
Zadanie nr 3: Dostawa układu spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1C do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: Zadanie nr 3: maksymalnie do 25 tygodni od daty zawarcia umowy. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w ramach zadania nr 3 w stosunku do terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: DZ.261.7.2026/WK - Zadanie nr 4
Tytuł: Zadanie nr 4: Dostawa układu detekcji pracującego w zakresie do 3000 nm dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Opis zamówienia:
Zadanie nr 4: Dostawa układu detekcji pracującego w zakresie do 3000 nm dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1D do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: Zadanie nr 4: maksymalnie do 25 tygodni od daty zawarcia umowy. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w ramach zadania nr 4 w stosunku do terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi poprzez odszyfrowanie ofert złożonych za pośrednictwem platformy zakupowej
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 11:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi poprzez odszyfrowanie ofert złożonych za pośrednictwem platformy zakupowej
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk
Krajowy numer rejestracyjny: 8960007258
Adres pocztowy: Okólna 2
Kod pocztowy: 50-422
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zakupów
E-mail: dzial_zakupow@intibs.pl 📧
Telefon: +48713954127 📞
URL: https://intibs.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://intibs.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: www.intibs.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://intibs.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://intibs.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +4822458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań: Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w dziale IX ustawy Pzp (art. 505–590). Oficjalna nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza Adres pocztowy: ul. Postępu 17a Miejscowość: Warszawa Kod pocztowy: 02-676 Państwo: Polska E-mail: odwolania@uzp.gov.pl Tel.: +48 224587801 Faks: +48 224587803 Adres internetowy: www.uzp.gov/kio
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 163-585400 (2026-08-21)