Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa papierowych bonów towarowych na okaziciela, o nominałach 50 zł i 100 zł, podlegających realizacji na towary lub usługi w placówkach handlowo-usługowych na terenie Polski, w szczególności na terenie Trójmiasta. Łączna kwota należna Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia jest stała i wynosi 2 600 000,00 zł. Wykonawca zobowiązany jest zaoferować za powyższą kwotę bony o łącznej wartości nominalnej nie niższej niż 2 600 000,00 zł. Łączna wartość nominalna bonów zaoferowana przez Wykonawcę musi być wielokrotnością 50 zł. Łączna wartość nominalna bonów wskazana w ofercie Wykonawcy stanowi ostateczny i wiążący zakres ilościowy zamówienia i nie podlega zmniejszeniu po wyborze oferty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa bonów towarowych
Numer referencyjny: Z000169-SAP-E-SP-2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa papierowych bonów towarowych na okaziciela, o nominałach 50 zł i 100 zł, podlegających realizacji na towary lub usługi w placówkach handlowo-usługowych na terenie Polski, w szczególności na terenie Trójmiasta. Łączna kwota należna Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia jest stała i wynosi 2 600 000,00 zł. Wykonawca zobowiązany jest zaoferować za powyższą kwotę bony o łącznej wartości nominalnej nie niższej niż 2 600 000,00 zł. Łączna wartość nominalna bonów zaoferowana przez Wykonawcę musi być wielokrotnością 50 zł. Łączna wartość nominalna bonów wskazana w ofercie Wykonawcy stanowi ostateczny i wiążący zakres ilościowy zamówienia i nie podlega zmniejszeniu po wyborze oferty.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa papierowych bonów towarowych na okaziciela, o nominałach 50 zł i 100 zł, podlegających realizacji na towary lub usługi w placówkach handlowo-usługowych na terenie Polski, w szczególności na terenie Trójmiasta. Łączna kwota należna Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia jest stała i wynosi 2 600 000,00 zł. Wykonawca zobowiązany jest zaoferować za powyższą kwotę bony o łącznej wartości nominalnej nie niższej niż 2 600 000,00 zł. Łączna wartość nominalna bonów zaoferowana przez Wykonawcę musi być wielokrotnością 50 zł. Łączna wartość nominalna bonów wskazana w ofercie Wykonawcy stanowi ostateczny i wiążący zakres ilościowy zamówienia i nie podlega zmniejszeniu po wyborze oferty.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Talony📦 Opis
Wewnętrzny identyfikator: Z000169-SAP-E-SP-2026
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa papierowych bonów towarowych na okaziciela, o nominałach 50 zł i 100 zł, podlegających realizacji na towary lub usługi w placówkach handlowo-usługowych na terenie Polski, w szczególności na terenie Trójmiasta. Łączna kwota należna Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia jest stała i wynosi 2 600 000,00 zł. Wykonawca zobowiązany jest zaoferować za powyższą kwotę bony o łącznej wartości nominalnej nie niższej niż 2 600 000,00 zł. Łączna wartość nominalna bonów zaoferowana przez Wykonawcę musi być wielokrotnością 50 zł.
Łączna wartość nominalna bonów wskazana w ofercie Wykonawcy stanowi ostateczny i wiążący zakres ilościowy zamówienia i nie podlega zmniejszeniu po wyborze oferty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa papierowych bonów towarowych na okaziciela, o nominałach 50 zł i 100 zł, podlegających realizacji na towary lub usługi w placówkach handlowo-usługowych na terenie Polski, w szczególności na terenie Trójmiasta. Łączna kwota należna Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia jest stała i wynosi 2 600 000,00 zł. Wykonawca zobowiązany jest zaoferować za powyższą kwotę bony o łącznej wartości nominalnej nie niższej niż 2 600 000,00 zł. Łączna wartość nominalna bonów zaoferowana przez Wykonawcę musi być wielokrotnością 50 zł.
Łączna wartość nominalna bonów wskazana w ofercie Wykonawcy stanowi ostateczny i wiążący zakres ilościowy zamówienia i nie podlega zmniejszeniu po wyborze oferty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Miejscowość: Gdańsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gdański
🏙️
Czas trwania: 1 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium kosztów (nazwa): Łączna wartość nominalna bonów towarowych oferowanych za kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego - znaczenie 100 %
Ocena ofert zostanie dokonana na podstawie łącznej wartości nominalnej bonów towarowych zaoferowanych przez Wykonawcę za kwotę 2 600 000,00 zł brutto. W przypadku zaoferowania bonów o łącznej wartości nominalnej wyższej niż 2 600 000,00 zł, Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie.
Maksymalnie oferta może otrzymać 100 pkt. Liczba punktów będzie obliczana wg poniższego wzoru
P = (Bbad / Bmax) x 100
P – liczba punktów przyznanych badanej ofercie
Bbad – łączna wartość nominalna bonów zaoferowanych w badanej ofercie
Bmax – najwyższa łączna wartość nominalna bonów zaoferowanych spośród wszystkich ofert niepodlegających odrzuceniu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001 Opis
Adres pocztowy: ul. Wałowa 46
Kod pocztowy: 80-858
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-29 12:00:00 📅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu albo do reprezentowania w Postępowaniu i zawarcia umowy.
Wraz z ofertą należy złożyć pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców w Postępowaniu albo reprezentowania Wykonawców w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w przypadku, gdy Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia (zgodnie z art. 58 ustawy Pzp).
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu albo do reprezentowania w Postępowaniu i zawarcia umowy.
Wraz z ofertą należy złożyć pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców w Postępowaniu albo reprezentowania Wykonawców w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w przypadku, gdy Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia (zgodnie z art. 58 ustawy Pzp).
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Strony ustalają, że rozliczenie przedmiotu umowy nastąpi na podstawie noty obciążeniowej wystawionej przez Wykonawcę przed zrealizowaniem przedmiotu niniejszej umowy. Ustala się termin płatności na 5 dni roboczych od daty otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej noty.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je
Strony ustalają, że rozliczenie przedmiotu umowy nastąpi na podstawie noty obciążeniowej wystawionej przez Wykonawcę przed zrealizowaniem przedmiotu niniejszej umowy. Ustala się termin płatności na 5 dni roboczych od daty otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej noty.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 7 do SWZ "Wzór umowy".
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. Stosownie do postanowień art. 139 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje najpierw dokonanie badania i oceny ofert, a następnie dokonanie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu z Postępowania na podstawie art. 108 ust.1 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 5 i 7-10 ustawy Pzp
- z zastrzeżeniem art. 393 ust. 4 Pzp,
- z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp (Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 5 lub art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7-10, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki wymienione w art. 110 ust. 2 pkt 1)-3) ustawy Pzp. Zamawiający ocenia, czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w zdaniu poprzednim są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa powyżej, nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę.
2) nie są objęci zakazem udzielania lub dalszego wykonywania zamówienia wynikającym z art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, z uwzględnieniem podwykonawców, dostawców i podmiotów udostępniających zasoby, na których zdolności polega Wykonawca, jeżeli przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia, oraz wyjątków przewidzianych w tym rozporządzeniu (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1 z późn. zm.),
3) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Termin związania ofertą upływa dnia 27.12.2026 r. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Termin realizacji zamówienia: do 25 listopada 2026 r. godz. 10.00.
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. Stosownie do postanowień art. 139 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje najpierw dokonanie badania i oceny ofert, a następnie dokonanie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu z Postępowania na podstawie art. 108 ust.1 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 5 i 7-10 ustawy Pzp
- z zastrzeżeniem art. 393 ust. 4 Pzp,
- z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp (Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 5 lub art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7-10, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki wymienione w art. 110 ust. 2 pkt 1)-3) ustawy Pzp. Zamawiający ocenia, czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w zdaniu poprzednim są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa powyżej, nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę.
2) nie są objęci zakazem udzielania lub dalszego wykonywania zamówienia wynikającym z art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, z uwzględnieniem podwykonawców, dostawców i podmiotów udostępniających zasoby, na których zdolności polega Wykonawca, jeżeli przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia, oraz wyjątków przewidzianych w tym rozporządzeniu (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1 z późn. zm.),
3) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Termin związania ofertą upływa dnia 27.12.2026 r. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Termin realizacji zamówienia: do 25 listopada 2026 r. godz. 10.00.
1. Od niezgodnej z przepisami ustawy Pzp czynności Zamawiającego podjętej w Postępowaniu lub zaniechaniu czynności w Postępowaniu do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy Pzp, przysługuje odwołanie.
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, podpisane przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub równoważnego środka, spełniającego wymagania dla tego rodzaju podpisu.
3. Odwołanie wnosi się w terminie:
1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przekazane w sposób określony w art. 515 ust.1 lit a ustawy Pzp albo w terminie 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przekazane w inny sposób niż określony w art. 515 ust. 1 lit. a Pzp;
2) 10 dni – wobec treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia – od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej;
3) 10 dni – wobec czynności innych niż określone w pkt 1 i 2 – od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
4. Odwołanie zawiera:
1) imię i nazwisko albo nazwę, miejsce zamieszkania albo siedzibę, numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej odwołującego oraz imię i nazwisko przedstawiciela (przedstawicieli),
2) nazwę i siedzibę Zamawiającego, numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej Zamawiającego,
3) numer Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności (PESEL) lub NIP odwołującego będącego osobą fizyczną, jeżeli jest on obowiązany do jego posiadania albo posiada go nie mając takiego obowiązku,
4) numer w Krajowym Rejestrze Sądowym, a w przypadku jego braku – numer w innym właściwym rejestrze, ewidencji lub NIP odwołującego niebędącego osobą fizyczną, który nie ma obowiązku wpisu we właściwym rejestrze lub ewidencji, jeżeli jest on obowiązany do jego posiadania,
5) określenie przedmiotu zamówienia,
6) wskazanie numeru ogłoszenia w przypadku zamieszczenia w Biuletynie Zamówień Publicznych albo publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej,
7) wskazanie czynności lub zaniechania czynności Zamawiającego, której zarzuca się niezgodność z przepisami ustawy, lub wskazanie zaniechania przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy Pzp,
8) zwięzłe przedstawienie zarzutów,
9) żądanie co do sposobu rozstrzygnięcia odwołania,
10) wskazanie okoliczności faktycznych i prawnych uzasadniających wniesienie odwołania oraz dowodów na poparcie przytoczonych okoliczności,
11) podpis odwołującego albo jego przedstawiciela lub przedstawicieli,
12) wykaz załączników.
5. Do odwołania dołącza się:
1) dowód uiszczenia wpisu od odwołania w wymaganej wysokości,
2) dowód przekazania odpowiednio odwołania albo jego kopii Zamawiającemu,
3) dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odwołującego.
6. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, że Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
7. Pozostałe postanowienia dotyczące środków ochrony prawnej zawarte są w Dziale IX ustawy Pzp.
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych
1. Od niezgodnej z przepisami ustawy Pzp czynności Zamawiającego podjętej w Postępowaniu lub zaniechaniu czynności w Postępowaniu do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy Pzp, przysługuje odwołanie.
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, podpisane przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub równoważnego środka, spełniającego wymagania dla tego rodzaju podpisu.
3. Odwołanie wnosi się w terminie:
1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przekazane w sposób określony w art. 515 ust.1 lit a ustawy Pzp albo w terminie 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przekazane w inny sposób niż określony w art. 515 ust. 1 lit. a Pzp;
2) 10 dni – wobec treści ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia – od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej;
3) 10 dni – wobec czynności innych niż określone w pkt 1 i 2 – od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
4. Odwołanie zawiera:
1) imię i nazwisko albo nazwę, miejsce zamieszkania albo siedzibę, numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej odwołującego oraz imię i nazwisko przedstawiciela (przedstawicieli),
2) nazwę i siedzibę Zamawiającego, numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej Zamawiającego,
3) numer Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności (PESEL) lub NIP odwołującego będącego osobą fizyczną, jeżeli jest on obowiązany do jego posiadania albo posiada go nie mając takiego obowiązku,
4) numer w Krajowym Rejestrze Sądowym, a w przypadku jego braku – numer w innym właściwym rejestrze, ewidencji lub NIP odwołującego niebędącego osobą fizyczną, który nie ma obowiązku wpisu we właściwym rejestrze lub ewidencji, jeżeli jest on obowiązany do jego posiadania,
5) określenie przedmiotu zamówienia,
6) wskazanie numeru ogłoszenia w przypadku zamieszczenia w Biuletynie Zamówień Publicznych albo publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej,
7) wskazanie czynności lub zaniechania czynności Zamawiającego, której zarzuca się niezgodność z przepisami ustawy, lub wskazanie zaniechania przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy Pzp,
8) zwięzłe przedstawienie zarzutów,
9) żądanie co do sposobu rozstrzygnięcia odwołania,
10) wskazanie okoliczności faktycznych i prawnych uzasadniających wniesienie odwołania oraz dowodów na poparcie przytoczonych okoliczności,
11) podpis odwołującego albo jego przedstawiciela lub przedstawicieli,
12) wykaz załączników.
5. Do odwołania dołącza się:
1) dowód uiszczenia wpisu od odwołania w wymaganej wysokości,
2) dowód przekazania odpowiednio odwołania albo jego kopii Zamawiającemu,
3) dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odwołującego.
6. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, że Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
7. Pozostałe postanowienia dotyczące środków ochrony prawnej zawarte są w Dziale IX ustawy Pzp.