Dostawa chemioterapeutyków i leków programowych do apteki szpitalnej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Nr 1 w Bytomiu

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Apteki Szpitalnej: leków stosowanych w chemioterapii (pakiety nr: 1-30) i programach lekowych (pakiety nr: 31-65).

Termin

Deadline 2026-09-21

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa chemioterapeutyków i leków programowych do apteki szpitalnej
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Apteki Szpitalnej: leków stosowanych w chemioterapii (pakiety nr: 1-30) i programach lekowych (pakiety nr: 31-65).
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 65
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 65

1️⃣
Tytuł: Pakiet 1
Opis zamówienia: Pakiet 1
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Pakiet 2
Opis zamówienia: Pakiet 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Pakiet 3
Opis zamówienia: Pakiet 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Pakiet 4
Opis zamówienia: Pakiet 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Pakiet 5
Opis zamówienia: Pakiet 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Pakiet 6
Opis zamówienia: Pakiet 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Pakiet 7
Opis zamówienia: Pakiet 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Pakiet 8
Opis zamówienia: Pakiet 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Pakiet 9
Opis zamówienia: Pakiet 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 10
Opis zamówienia: Pakiet 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet 11
Opis zamówienia: Pakiet 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet 12
Opis zamówienia: Pakiet 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet 13
Opis zamówienia: Pakiet 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Pakiet 14
Opis zamówienia: Pakiet 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Pakiet 15
Opis zamówienia: Pakiet 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Pakiet 16
Opis zamówienia: Pakiet 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Pakiet 17
Opis zamówienia: Pakiet 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Pakiet 18
Opis zamówienia: Pakiet 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Pakiet 19
Opis zamówienia: Pakiet 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 20
Opis zamówienia: Pakiet 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet 21
Opis zamówienia: Pakiet 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet 22
Opis zamówienia: Pakiet 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet 23
Opis zamówienia: Pakiet 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Tytuł: Pakiet 24
Opis zamówienia: Pakiet 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Tytuł: Pakiet 25
Opis zamówienia: Pakiet 25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Tytuł: Pakiet 26
Opis zamówienia: Pakiet 26
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Tytuł: Pakiet 27
Opis zamówienia: Pakiet 27
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Tytuł: Pakiet 28
Opis zamówienia: Pakiet 28
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Tytuł: Pakiet 29
Opis zamówienia: Pakiet 29
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 30
Opis zamówienia: Pakiet 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet 31
Opis zamówienia: Pakiet 31
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet 32
Opis zamówienia: Pakiet 32
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet 33
Opis zamówienia: Pakiet 33
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Tytuł: Pakiet 34
Opis zamówienia: Pakiet 34
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Tytuł: Pakiet 35
Opis zamówienia: Pakiet 35
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Tytuł: Pakiet 36
Opis zamówienia: Pakiet 36
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Tytuł: Pakiet 37
Opis zamówienia: Pakiet 37
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

3️⃣8️⃣
Tytuł: Pakiet 38
Opis zamówienia: Pakiet 38
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038

3️⃣9️⃣
Tytuł: Pakiet 39
Opis zamówienia: Pakiet 39
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039

4️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 40
Opis zamówienia: Pakiet 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

4️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet 41
Opis zamówienia: Pakiet 41
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041

4️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet 42
Opis zamówienia: Pakiet 42
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042

4️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet 43
Opis zamówienia: Pakiet 43
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0043

4️⃣4️⃣
Tytuł: Pakiet 44
Opis zamówienia: Pakiet 44
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044

4️⃣5️⃣
Tytuł: Pakiet 45
Opis zamówienia: Pakiet 45
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045

4️⃣6️⃣
Tytuł: Pakiet 46
Opis zamówienia: Pakiet 46
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046

4️⃣7️⃣
Tytuł: Pakiet 47
Opis zamówienia: Pakiet 47
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0047

4️⃣8️⃣
Tytuł: Pakiet 48
Opis zamówienia: Pakiet 48
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0048

4️⃣9️⃣
Tytuł: Pakiet 49
Opis zamówienia: Pakiet 49
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0049

5️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 50
Opis zamówienia: Pakiet 50
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0050

5️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet 51
Opis zamówienia: Pakiet 51
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0051

5️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet 52
Opis zamówienia: Pakiet 52
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0052

5️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet 53
Opis zamówienia: Pakiet 53
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0053

5️⃣4️⃣
Tytuł: Pakiet 54
Opis zamówienia: Pakiet 54
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0054

5️⃣5️⃣
Tytuł: Pakiet 55
Opis zamówienia: Pakiet 55
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0055

5️⃣6️⃣
Tytuł: Pakiet 56
Opis zamówienia: Pakiet 56
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0056

5️⃣7️⃣
Tytuł: Pakiet 57
Opis zamówienia: Pakiet 57
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0057

5️⃣8️⃣
Tytuł: Pakiet 58
Opis zamówienia: Pakiet 58
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0058

5️⃣9️⃣
Tytuł: Pakiet 59
Opis zamówienia: Pakiet 59
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0059

6️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 60
Opis zamówienia: Pakiet 60
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0060

6️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet 61
Opis zamówienia: Pakiet 61
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0061

6️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet 62
Opis zamówienia: Pakiet 62
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0062

6️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet 63
Opis zamówienia: Pakiet 63
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0063

6️⃣4️⃣
Tytuł: Pakiet 64
Opis zamówienia: Pakiet 64
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0064

6️⃣5️⃣
Tytuł: Pakiet 65
Opis zamówienia: Pakiet 65
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0065

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Umowa zawiera warunki realizacji

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Nr 1 w Bytomiu
Krajowy numer rejestracyjny: 6260340173
Kod pocztowy: 41-902
Miasto pocztowe: Bytom
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zampub@szpital1.bytom.pl 📧
Telefon: 323963332 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital1bytom.ezamawiajacy.pl/pn/SZPITAL1BYTOM/demand/312682/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital1bytom.ezamawiajacy.pl/pn/SZPITAL1BYTOM/demand/312682/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-580135 (2026-08-20)