Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń konduktorskich

POLREGIO S.A.

1. Przedmiotem Zamówienia jest: Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń konduktorskich. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).

Termin

Deadline 2026-09-23

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń konduktorskich
Numer referencyjny: PBI.240.1628.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem Zamówienia jest: Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń konduktorskich. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Terminale komputerowe 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Opis
Wewnętrzny identyfikator: PBI.240.1628.2026
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Czas trwania: 90 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Obudowa oferowanego terminala w kolorystyce Zamawiającego (O) z wagą 10%. Punkty w tym kryterium przyznawane będą w zależności od deklarowanej kolorystyki terminala zgodnie z Rozdz. XII ust. 1. Poz. 10 kol. Parametry Punktowane OPZ. Gdzie: Brak zastosowania kolorystyki Zamawiającego, o której mowa w Rozdz. XII ust. 1. Poz. 10 kol. Parametry Punktowane OPZ – 0 pkt Zastosowanie kolorystyki Zamawiającego na terminalu – 10 pkt (Zamawiający będzie przyznawał punktację w tym kryterium na zasadzie „spełnia / nie spełnia) UWAGA! Zamawiający wymaga aby Wykonawca złożył przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w Rozdziale V ust. 1 SWZ oraz zawarł informacje na ten temat w pkt 11 Formularza „Oferta”.
Zastosowanie niestandardowej śruby mocującej obudowę terminala (Ś) z wagą 5%. Punkty w tym kryterium przyznawane będą w zależności od zastosowania śruby mocującej obudowę terminala (tzn. inną niż “płaskie”, “krzyżakowe”, “gwiazdkowe” czy “torxowe”), zgodnie z Rozdz. XII ust. 1. Poz. 10 kol. Parametry Punktowane OPZ. Gdzie: Zastosowania standardowej śruby mocującej obudowę terminala, o której mowa w Rozdz. XII ust. 1. Poz. 10 kol. Parametry Punktowane OPZ – 0 pkt Zastosowanie niestandardowej śruby mocującej obudowę terminala – 5 pkt (Zamawiający będzie przyznawał punktację w tym kryterium na zasadzie „spełnia / nie spełnia) UWAGA! Zamawiający wymaga aby Wykonawca złożył przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w Rozdziale V ust. 1 SWZ oraz zawarł informacje na ten temat w pkt 11 Formularza „Oferta”.
Zastosowanie w MDM udostępnienia mechanizmu śledzenia i identyfikacji używania akumulatora, odczytu numeru seryjnego akumulatora wraz z prezentacją użycia akumulatora A i B przypisanego do urządzenia. (M) z wagą 5%. Punkty w tym kryterium przyznawane będą w zależności od zastosowania w MDM udostępnienia mechanizmu śledzenia i identyfikacji używania akumulatora, odczytu numeru seryjnego akumulatora wraz z prezentacją użycia akumulatora A i B przypisanego do urządzenia, zgodnie z Rozdz. XII ust. 1. Poz. 15 kol. Parametry Punktowane OPZ. Gdzie: Brak zastosowania ww. mechanizmu, o którym mowa w Rozdz. XII ust. 1. Poz. 15 kol. Parametry Punktowane OPZ – 0 pkt Zastosowanie ww. rozwiązania w MDM – 5 pkt (Zamawiający będzie przyznawał punktację w tym kryterium na zasadzie „spełnia / nie spełnia) UWAGA! Zamawiający wymaga aby Wykonawca złożył przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w Rozdziale V ust. 1 SWZ oraz zawarł informacje na ten temat w pkt 11 Formularza „Oferta”.
Zastosowanie umiejscowienia w terminalu umożliwiającej odczyt kart płatniczych poprzez ekran (antena wbudowana w ekran terminala (E) z wagą 5%. Punkty w tym kryterium przyznawane będą w zależności od umożliwienia odczytu kart płatniczych poprzez ekran (antena wbudowana w ekran terminala), zgodnie z Rozdz. XII ust. 1. Poz. 22 kol. Parametry Punktowane OPZ. Gdzie: Brak możliwości odczytu kart płatniczych poprzez przyłożenie do ekran, o której mowa w Rozdz. XII ust. 1. Poz. 22 kol. Parametry Punktowane OPZ – 0 pkt u – 0 pkt Zastosowanie umiejscowienia w terminalu umożliwiającej odczyt kart płatniczych poprzez ekran – 5 pkt (Zamawiający będzie przyznawał punktację w tym kryterium na zasadzie „spełnia / nie spełnia) UWAGA! Zamawiający wymaga aby Wykonawca złożył przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w Rozdziale V ust. 1 SWZ oraz zawarł informacje na ten temat w pkt 11 Formularza „Oferta”.
Zastosowanie w pasku na rękę z regulacją i miejscem na rysik wyposażony w zaczep na pas, uniemożliwiający samoczynne wysunięcie się terminala, pozwalający na samodzielne wypięcie z pasa przez użytkownika za pomocą jednej ręki, nie wymagający demontażu podczas ładowania urządzenia w stacji dokującej (P) z wagą 5%. Punkty w tym kryterium przyznawane będą w zależności od zastosowania w pasku na rękę z regulacją i miejscem na rysik wyposażony w zaczep na pas, uniemożliwiający samoczynne wysunięcie się terminala, zgodnie z Rozdz. XII ust. 1. Poz. 24 kol. Parametry Punktowane OPZ. Gdzie: Brak zastosowania zaczepu na pasek, o którym mowa w Rozdz. XII ust. 1. Poz. 24 kol. Parametry Punktowane OPZ – 0 pkt. Zastosowanie zaczepu na pasek nie wymagający demontażu podczas ładowania urządzenia w stacji dokującej – 5 pkt. (Zamawiający będzie przyznawał punktację w tym kryterium na zasadzie „spełnia / nie spełnia) UWAGA! Zamawiający wymaga aby Wykonawca złożył przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w Rozdziale V ust. 1 SWZ oraz zawarł informacje na ten temat w pkt 11 Formularza „Oferta”.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Umowa zawiera warunki realizacji
Wymagana umowa o zachowaniu poufności

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości 500 000,00 PLN, na zasadach określonych w Rozdziale XI SWZ.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Określono we Wzorze umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Określono we Wzorze umowy

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polregio s.a.
Krajowy numer rejestracyjny: 526-25-57-278
Adres pocztowy: ul. Kolejowa 1
Kod pocztowy: 01-217
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zakupy@polregio.pl 📧
Telefon: +48509018302 📞
URL: https://polregio.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://polregio.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://polregio.eb2b.com.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Usługi kolejowe
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://polregio.eb2b.com.pl 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Ochrona informacji szczególnie chronionych
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający żąda przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie kryterium oceny ofert, o którym mowa w Rozdziale XVI ust. 1 SWZ: 1) Kart katalogowych lub kart produktów oferowanego terminala mobilnego wraz z paskiem na potwierdzającego spełnianie poszczególnych kryteriów oceny. 2. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1) Kart katalogowych lub kart produktów oferowanych urządzeń oraz akcesoriów 2) Kartę katalogową procesora oferowanego urządzenia, zawierającą informację o liczbie rdzeni oraz prędkości (zegarze) dla każdego z rdzeni 3) Certyfikat Zgodności potwierdzający spełnienie normy IP65 oraz IP68 dla terminala mobilnego zawierający poświadczenie, że model urządzenia o konkretnej nazwie i numerze seryjnym/kodzie producenta pomyślnie przeszedł procedurę weryfikacji stopnia ochrony i spełnia wymagania. 4) Certyfikat Zgodności potwierdzający spełnienie normy minimum IP42 dla drukarki mobilnej. 5) Certyfikat CE dla terminala mobilnego i drukarki mobilnej 6) Certyfikat EMV (wydany przez organizację EMVCo) dla terminala mobilnego 3. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 2 lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 5. O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu. 6. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy wobec których zachodzą okoliczności określone: 1) w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp z wyłączeniem art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h Ustawy oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 w związku z art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h) ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy Pzp. 2) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514), 3) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1); 7. Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu: 1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca wykaże, że: a) w okresie ostatnich 3 lat przed terminem składania ofert (a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy to w tym okresie) wykonał co najmniej: a. Jedną dostawę co najmniej 1 000 terminali mobilnych z systemem MDM. b. Jedną usługę polegającą na integracji systemu sprzedaży biletów z aplikacją płatniczą. c. Jedną usługę polegającą na wdrożeniu systemu OSDM wraz z utrzymaniem w transporcie publicznym (przewoźnik kolejowy, samolotowy, autobusowy, przewozy taxi). d. Jedną usługę polegającą na integracji dowolnego oprogramowania z systemem karty miejskiej lub metropolitalnej, obejmującą funkcjonalność odczytu danych z wykorzystaniem co najmniej jednej karty SAM. Zamawiający dopuszcza możliwość wykazania spełniania warunków określonych w lit. a–d łącznie w ramach jednego zamówienia (jednej umowy) lub oddzielnie, tj. poprzez wykazanie wykonania poszczególnych dostaw lub usług w ramach odrębnych umów. b) skieruje do wykonania Zamówienia Kierownika Projektu, który posiada aktualny certyfikat potwierdzający znajomość metodyk zarządzania projektami, np. ITIL Foundation, PRINCE2 Foundation lub Practitioner, PMP, AgilePM albo równoważny. c) posiada aktualne certyfikaty wydane przez jednostkę certyfikującą akredytowaną przez właściwą krajową jednostkę akredytującą lub równoważną jednostkę akredytującą w państwie członkowskim Unii Europejskiej, potwierdzające, że systemy zarządzania Wykonawcy są zgodne z wymaganiami określonych norm lub norm równoważnych: 1) Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) lub równoważny, potwierdzający zgodność systemu z wymaganiami normy ISO 27001:2022 (lub normy równoważnej) w zakresie obejmującym co najmniej: sprzedaż, wdrażanie i serwisowanie urządzeń teleinformatycznych oraz projektowanie, wytwarzanie, wdrażanie i serwisowanie systemów teleinformatycznych oraz oprogramowania; oraz 2) Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością lub równoważny, potwierdzający zgodność systemu z wymaganiami normy ISO 9001:2015 (lub normy równoważnej) w zakresie obejmującym co najmniej: sprzedaż, wdrażanie i serwisowanie urządzeń teleinformatycznych oraz projektowanie, wytwarzanie, wdrażanie i serwisowanie systemów teleinformatycznych oraz oprogramowania. 8. Ocena spełniania warunków określonych przez Zamawiającego zostanie dokonana według formuły „spełnia/nie spełnia” na podstawie dokumentów określonych w SWZ. 9. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 10. Termin otwarcia ofert - 23.09.2026 r. o godz. 12:30. 11. Termin związania ofertą - 21.12.2026 r.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, na zasadach określonych w Dziale IX ustawy Pzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-611207 (2026-09-02)