Dostawa dwunastu serwerów do środowiska PWPWCloud wraz z oprogramowaniem, licencjami, gwarancją oraz wsparciem technicznym

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA

Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwunastu serwerów do środowiska PWPWCloud wraz z oprogramowaniem, licencjami, gwarancją oraz wsparciem technicznym. Przedmiot zamówienia oraz warunki jego realizacji został szczegółowo opisany w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy, których wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-09-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-13.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-13 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa dwunastu serwerów do środowiska PWPWCloud wraz z oprogramowaniem, licencjami, gwarancją oraz wsparciem technicznym
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwunastu serwerów do środowiska PWPWCloud wraz z oprogramowaniem, licencjami, gwarancją oraz wsparciem technicznym. Przedmiot zamówienia oraz warunki jego realizacji został szczegółowo opisany w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy, których wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Serwery 📦
Opis
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: Sanguszki 1
Kod pocztowy: 00222
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 180 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-03 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5250001090
Adres pocztowy: ul. Sanguszki 1
Kod pocztowy: 00-222
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@pwpw.pl 📧
Telefon: 222352197 📞
URL: www.pwpw.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/526023 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/526023 🌏
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: 5131f2e1-d8c8-4804-b539-871e3634a80b-01
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 6462504471
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
W toku postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcom przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w przepisach Działu IX ustawy Prawo zamówień publicznych – odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej i skarga do sądu okręgowego wnoszone w sposób i w terminach określonych w ustawie Pzp. 2. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy Pzp czynności Zamawiającego, podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy Pzp. 3. Odwołanie powinno wskazywać czynność lub zaniechanie czynności Zamawiającego, której zarzuca się niezgodność z przepisami ustawy Pzp, zawierać zwięzłe przedstawienie zarzutów, określać żądanie oraz wskazywać okoliczności faktyczne i prawne uzasadniające wniesienie odwołania. 4. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia wykonania czynności stanowiących podstawę wniesienia odwołania.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-566938 (2026-08-13)