Dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego
Agencja Mienia Wojskowego
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Karty magnetyczne › Karty płatnicze
- • Zadrukowane wyroby papiernicze, z wyjątkiem formularzy › Talony
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Talony 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 3 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Liczba placówek handlowych
Kryterium jakości (waga): 40
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy kart
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Okres ważności kart przedpłaconych
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Szczegóły w dokumentach zamówienia
Adres pocztowy: Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Biuro Prezesa Agencji Mienia Wojskowego
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Zamówień Publicznych
E-mail: dzp.bp@amw.com.pl 📧
Telefon: 223149700 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-610574 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego
Numer referencyjny:
BP-DZP.2610.109.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Talony 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
BP-DZP.2610.109.2026
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Dodatkowe produkty/usługi: Karty płatnicze
📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 3 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Liczba placówek handlowych
Kryterium jakości (waga): 40
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy kart
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Okres ważności kart przedpłaconych
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Szczegóły w dokumentach zamówienia
Adres pocztowy: Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Procedowane obecnie postępowanie na dostawę elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji jest związane z obchodzoną w 2026 r. 30-letnią rocznicą działalności Agencji Mienia Wojskowego. Z uwagi na to, że zabezpieczenie środków finansowych na ten cel wymagało zewnętrznej korekty Planu finansowego Agencji Mienia Wojskowego na 2026 rok opiniowanej przez Radę Nadzorczą, a następnie zatwierdzanej przez Ministra Obrony Narodowej w trybie art. 21 ustawy o finansach publicznych nie było możliwości wcześniejszego wszczęcia i procedowania postępowania. Zgodnie z obowiązującymi w Agencji procedurami wewnętrznymi formalne uruchomienie procedury przetargowej było możliwe dopiero po zabezpieczeniu środków finansowych w zatwierdzonym Planie finansowym Agencji Mienia Wojskowego na 2026 rok oraz uzyskaniu stosownych zgód. Powyższa procedura zmiany Planu finansowego AMW na 2026 rok wymagała uzgodnień, które spowodowały zatwierdzenie zmiany dopiero 21 sierpnia br.
Aby określić czas trwania postępowania przetargowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, należy wziąć pod uwagę nie tylko długość terminu składania ofert ale również inne terminy minimalne, wskazane w ustawie Pzp. W szczególności termin na składanie podmiotowych środków dowodowych, termin po upływie którego można zawrzeć umowę, a także potencjalne ryzyko wydłużenia procedury na skutek korzystania przez wykonawców ze środków ochrony prawnej. Przeprowadzona analiza wskazała, że zastosowanie podstawowego terminu składania ofert generuje ryzyko braku możliwości zawarcia umowy w aktualnym roku budżetowym.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
526-10-38-122
Departament: Biuro Prezesa Agencji Mienia Wojskowego
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Zamówień Publicznych
E-mail: dzp.bp@amw.com.pl 📧
Telefon: 223149700 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Zgodnie z art. 515 ustawy Pzp - 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-610574 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕