Dostawa i wdrożenie systemu przeznaczonego do kompleksowej obsługi kuratorskiej służby sądowej wraz z Portalem na potrzeby sądów apelacji gdańskiej
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu przeznaczonego do kompleksowej obsługi kuratorskiej służby sądowej wraz z Portalem (dalej jako System) na potrzeby sądów apelacji gdańskiej, tj.: - okręg toruński (zamówienie podstawowe): 1) Sąd Okręgowy w Toruniu; 2) Sąd Rejonowy w Brodnicy; 3) Sąd Rejonowy w Grudziądzu; 4) Sąd Rejonowy w Toruniu; 5) Sąd Rejonowy w Chełmnie (sąd funkcjonalny); 6) Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu (sąd funkcjonalny); 7) Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie (sąd funkcjonalny); - okręg gdański (zamówienie podstawowe): 1) Sąd Okręgowy w Gdańsku; 2) Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku; 3) Sąd Rejonowy w Sopocie (sąd funkcjonalny); 4) Sąd Rejonowy w Kościerzynie (sąd funkcjonalny); 5) Sąd Rejonowy w Malborku; 6) Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę Systemu i jego wdrożenie poprzez zdalną instalację i skonfigurowanie zakupionych modułów oraz dokonanie migracji danych z obecnie eksploatowanych w sądach apelacji gdańskiej systemów ewidencyjnych ZKSS do Systemu; 2) udzielenie otwartej, niewyłącznej, bezterminowej licencji bez limitu ilości stanowisk na opisane w OPZ moduły Systemu; 3) przeprowadzenie szkoleń z obsługi Systemu, zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ oraz w umowie; 4) świadczenie usługi opieki informatycznej dotyczącej Systemu, przez okres 12 miesięcy od dnia zakończenia rozruchu Systemu, potwierdzonego podpisaniem protokołu końcowego. 3. Szczegółowo zakres oraz opis przedmiotu zamówienia określony został Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do OFERTY. 4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-22
Kto? Co?- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- • Usługi dotyczące personelu, z wyjątkiem rekrutacji i pozyskiwania personelu › Szkolenie pracowników
- • Usługi pomocy komputerowej i podobne › Usługi w zakresie wsparcia systemu
- • Usługi w zakresie oprogramowania › Usługi dostawy oprogramowania
- • Usługi w zakresie oprogramowania › Usługi wdrażania oprogramowania
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Pomorskie › Trójmiejski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa i wdrożenie systemu przeznaczonego do kompleksowej obsługi kuratorskiej służby sądowej wraz z Portalem na potrzeby sądów apelacji gdańskiej
Numer referencyjny:
I.261.9.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
I.261.9.2026
Tytuł: Dostawa i wdrożenie systemu przeznaczonego do kompleksowej obsługi kuratorskiej służby sądowej wraz z Portalem na potrzeby sądów apelacji gdańskiej
Dodatkowe produkty/usługi:
Kod pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń
Adres pocztowy: Sąd Okręgowy w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 30/34
Kod pocztowy: 80-803
Miejscowość: Gdańsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania:
Data końcowa: 2026-12-21 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: Sąd Okręgowy w Toruniu ul. Piekary 51
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-22 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Sąd apelacyjny w gdańsku
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5831946372
Adres pocztowy: ul. ul. Nowe Ogrody 28/29
Kod pocztowy: 80-803
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Trójmiejski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: inwestycje@gdansk.sa.gov.pl 📧
Telefon: +48 58 32 38 583 📞
URL: www.gdansk.sa.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://sagdansk.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: http://sagdansk.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z art. 515 ustawy Prawo zamówień publicznych
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-585909 (2026-08-21)
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne (>20)
- Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu (12)
- Pakiety oprogramowania do kontroli transakcji biznesowych i osobistych (11)
- Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania (7)
- Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego (6)
- Pakiety oprogramowania użytkowego (>20)
- Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania (10)
- Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe (>20)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)