Dostawa kolumn i prekolumn do analizy z zastosowaniem techniki HPLC dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumn i prekolumn do analizy z zastosowaniem techniki HPLC dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku

Termin

Deadline 2026-10-05

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa kolumn i prekolumn do analizy z zastosowaniem techniki HPLC dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumn i prekolumn do analizy z zastosowaniem techniki HPLC dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Opis
Tytuł: Dostawa kolumn i prekolumn do analiz z zastosowaniem techniki HPLC
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumn i pekolumn do analiz z zastosowaniem techniki HPLC
Miejscowość: Gdańsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gdański 🏙️
Czas trwania: 2 miesięcy
Czas trwania
Data końcowa: 2026-11-27 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji zamówienia
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-05 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-21 23:59:59 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku
Krajowy numer rejestracyjny: 5830004509
Adres pocztowy: Na Stoku 50
Kod pocztowy: 80-874
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://ezamowienia.gov.pl
E-mail: przetargi@gdansk.wiw.gov.pl 📧
Telefon: +48583023252 📞
Fax: +48583023252 📠
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-2d9cdb82-1882-4a00-9dd5-97ac3655ba55 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z art. 515 ustawy Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-606569 (2026-09-02)