Dostawa komputerów przenośnych PC typu notebook wraz z oprogramowaniem.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych PC typu notebook wraz z oprogramowaniem. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i stanowi jej integralną część.
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co?- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa komputerów przenośnych PC typu notebook wraz z oprogramowaniem.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 582951.65 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Ilość: 100 sztuka
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 3 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): "Termin dostawy" Maksymalna ilość punktów możliwa do uzyskania w tym kryterium wynosi 40. Maksymalny wymagany przez Zamawiającego termin dostawy to 30 dni kalendarzowych. Minimalny wymagany przez Zamawiającego termin dostawy to 20 dni kalendarzowych. Kryterium to będzie rozpatrywane na podstawie oferowanego terminu dostawy w pełnych dniach kalendarzowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-29 10:05:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Chmielna 69
Warszawa
Kod pocztowy: 00-801
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@ncbr.gov.pl 📧
Telefon: 48 223907401 📞
URL: https://www.gov.pl/web/ncbr/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-598943 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa komputerów przenośnych PC typu notebook wraz z oprogramowaniem.
Numer referencyjny:
35/26/PN
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych PC typu notebook wraz z oprogramowaniem. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i stanowi jej integralną część.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 582951.65 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
35/26/PN
Ilość: 100 sztuka
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
Przedmiotem Umowy jest zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego 100 (stu) sztuk przenośnych komputerów PC typu notebook wraz z oprogramowaniem zgodnych ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 1 do SWZ). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w zakresie dostawy komputerów w terminie nie dłuższym niż 30 dni kalendarzowych. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć Sprzęt w terminie nie dłuższym niż 30 dni kalendarzowych
/zgodnie z ofertą Wykonawcy/ od dnia zawarcia Umowy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 3 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): "Termin dostawy" Maksymalna ilość punktów możliwa do uzyskania w tym kryterium wynosi 40. Maksymalny wymagany przez Zamawiającego termin dostawy to 30 dni kalendarzowych. Minimalny wymagany przez Zamawiającego termin dostawy to 20 dni kalendarzowych. Kryterium to będzie rozpatrywane na podstawie oferowanego terminu dostawy w pełnych dniach kalendarzowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunku udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże w zakresie zdolności technicznej, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał lub wykonuje należycie 2 dostawy komputerów o wartości co najmniej 175 000,00 zł brutto każda.
W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymieniony warunek dotyczący zdolności technicznej musi spełniać, w całości 1 Wykonawca. Zamawiający nie dopuszcza możliwości łącznego wykazywania spełniania warunku udziału w postępowaniu.
Zamawiający informuje, że z uwagi na brak przepisów wykonawczych określających poziomy zdolności wykonawcy do wykonania zamówienia, warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej nie zostały określone z zastosowaniem tych poziomów, zgodnie z art. 112 ust. 3 ustawy Pzp.
Warunki udziału w postępowaniu mogą zostać potwierdzone:
1) podmiotowymi środkami dowodowymi wskazanymi w Rozdziale IX ust. 3 pkt 2 SWZ, składanymi na wezwanie Zamawiającego na podstawie art. 126 ust. 1 ustawy Pzp;
2) ważnym certyfikatem Wykonawcy, jeżeli z treści certyfikatu wynika potwierdzenie spełniania warunku udziału w postępowaniu w zakresie wymaganym przez Zamawiającego, a dane zawarte w JEDZ składanym wraz z ofertą, umożliwiają Zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie.
3. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych i oświadczeń:
1) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów. W przypadku przynależności do tej samej grupy kapitałowej Wykonawca wraz z oświadczeniem o przynależności składa dokumenty lub informacje potwierdzające przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
2) wykazu dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy;
3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
4) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie określonym w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
5) oświadczenie Wykonawcy, Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/ podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy Pzp oraz w art. 109 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp;
6) oświadczenia Wykonawcy/ Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5K rozporządzenia 2025/2033 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego;
7) oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 2025/2033 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Pokaż więcej
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-29 10:05:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w kwocie 17 000,00 zł (słownie: siedemnaście tysięcy 00/100) złotych.
2. Wadium może być wnoszone w jednej lub w kilku następujących formach:
1) pieniądzu,
2) gwarancjach bankowych,
3) gwarancjach ubezpieczeniowych,
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2025 r. poz. 98).
3. W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu kwotę należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego Bank Gospodarstwa Krajowego I Oddział w Warszawie nr 21 1130 1017 0020 1020 9820 0019 W tytule przelewu należy wpisać sformułowanie „Wadium – przetarg na dostawę komputerów przenośnych PC typu notebook wraz z oprogramowaniem, znak sprawy: 35/26/PN”.
4. Wadium wnoszone w pieniądzu jest wniesione skutecznie jeżeli zostanie zaksięgowane na rachunku bankowym Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
5. W przypadku wnoszenia wadium w jednej z form wymienionych powyżej w pkt 2, dokument musi być sporządzony w języku polskim, a jego beneficjentem musi być Narodowe Centrum Badań i Rozwoju z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Chmielna 69, 00-801 Warszawa.
6. Złożone poręczenie lub gwarancja muszą zawierać bezwarunkowe i nieodwołalne zobowiązanie gwaranta do zapłacenia kwoty gwarancji na pierwsze żądanie Zamawiającego, w przypadku zaistnienia okoliczności wymienionych w art. 98 ust. 6 pkt 1, pkt 2 lit. a) oraz pkt. 3 ustawy Pzp.
7. Z wyłączeniem gwarancji bankowych w formie komunikatu SWIFT, dokument potwierdzający wniesienie wadium w jednej z form wymienionych w pkt 2 niniejszego Rozdziału SWZ, musi być złożony wraz z ofertą w formie oryginału, w postaci elektronicznej. Zamawiający nie dopuszcza złożenia tego dokumentu w jakiejkolwiek innej formie, np. pisemnej.
8. Wadium wniesione w gwarancji bankowej w formie komunikatu SWIFT jest wniesione skutecznie jeżeli przed upływem terminu składania ofert komunikat SWIFT zostanie odebrany przez bank prowadzący rachunek bankowy Zamawiającego, o którym mowa w pkt 3 niniejszego Rozdziału SWZ.
9. Dowód wniesienia wadium w pieniądzu albo gwarancji w formie komunikatu SWIFT Zamawiający zaleca załączyć do oferty.
10. Zwrot bądź zatrzymanie wadium nastąpi zgodnie z art. 98 ustawy Pzp
Pokaż więcej
Warunki realizacji zamówienia:
1. Umowa zostanie zawarta według Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
2. Wykonawca akceptuje treść Projektowanych postanowień umowy oświadczeniem zawartym w treści Formularza oferty. Postanowienia umowy nie podlegają zmianie przez Wykonawcę. Przyjęcie przez Wykonawcę postanowień umowy stanowi jeden z warunków zamówienia.
3. Na podstawie art. 454 oraz 455 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy w przypadkach określonych w załączniku nr 3 do SWZ
Pokaż więcej
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Brak wiarygodności wykluczenia zagrożeń dla bezpieczeństwa kraju
+ jeszcze 22
Działalność gospodarcza jest zawieszona
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Konflikt interesów spowodowany udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa ochrony środowiska
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa socjalnego
Podstawy związane z sytuacją wykonawcy
Podstawy związane z wyrokami skazującymi za przestępstwo
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Poważne wykroczenie zawodowe
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Rozwiązanie umowy przed czasem, odszkodowania lub inne porównywalne sankcje
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Wprowadzenie w błąd, zatajenie informacji, niemożność przedstawienia wymaganych dokumentów lub uzyskanie poufnych informacji na temat przedmiotowego postępowania
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 701-007-37-77 Regon 141032404
Adres pocztowy: Chmielna 69
Warszawa
Kod pocztowy: 00-801
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@ncbr.gov.pl 📧
Telefon: 48 223907401 📞
URL: https://www.gov.pl/web/ncbr/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Wraz z ofertą Wykonawca składa następujące dokumenty i oświadczenia, każde odpowiednio podpisane zgodnie z działem VIII SWZ:
1) oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ/ESPD), o którym mowa w Dziale IX ust. 1 Specyfikacji;
2) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ/ESPD), o których mowa w Dziale IX ust. 5 Specyfikacji (jeżeli dotyczy);
3) dokument potwierdzający uprawnienie do podpisania oferty oraz do podpisania lub poświadczenia za zgodność z oryginałem składanych dokumentów lub oświadczeń. Jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru albo ewidencji, dokumentem właściwym jest odpis albo informacja z Krajowego Rejestru Sądowego albo z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej albo z innego właściwego rejestru albo dokument na podstawie którego dokonuje się wpisu do właściwego rejestru albo ewidencji, np. uchwała właściwego organu Wykonawcy;
4) pełnomocnictwo albo inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w przypadku, gdy ofertę lub załączone do niej dokumenty lub oświadczenia podpisuje lub poświadcza za zgodność z oryginałem osoba, której umocowanie do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 3) powyżej. Wraz z pełnomocnictwem należy złożyć dokument, o którym mowa w pkt 5.3. niniejszego Rozdziału SWZ;
5) zobowiązanie podmiotu do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia - w przypadku gdy Wykonawca polega na zdolnościach podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp – dowód potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu;
6) oryginał dokumentu potwierdzający wniesienie wadium (w przypadku wadium złożonego w formie poręczeń lub gwarancji);
7) uzasadnienie, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 11 ust. 2 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (o ile dotyczy);
8) oświadczenie Wykonawcy/ Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego zgodnie z Załącznikiem nr 4 do Specyfikacji;
9) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego zgodnie z Załącznikiem nr 5 do Specyfikacji.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w Dziale IX ustawy Pzp.
2. Środkami ochrony prawnej, o których mowa w pkt 1 powyżej są:
1) odwołanie,
2) skarga do sądu.
3. Kwestie dotyczące odwołania uregulowane są w art. 513-578 ustawy Pzp.
4. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Kwestie dotyczące skargi do sądu regulowane są w art. 579-590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-598943 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕