Dostawa komputerów, sprzętu komputerowego i oprogramowania
Transportowy Dozór Techniczny
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów, sprzętu komputerowego i oprogramowania. 1) Część I Komputery 2) Część II Sprzęt serwerowy 3) Część III Oprogramowanie 4) Część IV Drukarki 5) Część V Monitory
TerminDeadline 2026-09-14
Kto? Co?- • Ekrany i konsole komputerowe › Monitory ekranowe
- • Komputery osobiste › Komputer biurkowy
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- • Sprzęt peryferyjny › Drukarki i plotery
- • Sprzęt związany z komputerami › Różny sprzęt komputerowy
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa komputerów, sprzętu komputerowego i oprogramowania
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Tytuł: Część I Komputery
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Zielone zamówienia - Kryteria: Inne kryteria zielonych zamówień publicznych
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 50 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Część II Serwery
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Część III Oprogramowanie
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
📦
Czas trwania: 30 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: Część IV Drukarki
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: Część V Monitory
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa MONITORÓW LCD 4K w ilości 30 szt.
Produkty/usługi: Monitory ekranowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90aaebc6-0a68-497b-b076-fe1cac8d66b5
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Otwarcie ofert zostanie dokonane za pośrednictwem Platformy e-zamówienia.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 09:30:00 📅
Miejsce: Informacje dodatkowe: Otwarcie ofert zostanie dokonane za pośrednictwem Platformy e-zamówienia.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Transportowy Dozór Techniczny
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Puławska 125
Kod pocztowy: 02-707
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@tdt.gov.pl 📧
Telefon: 48 22 4902902 📞
URL: https://www.tdt.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83b3679d-2346-4f2c-a248-12496cedcb4b 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83b3679d-2346-4f2c-a248-12496cedcb4b 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań UZP
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 22 4587801 📞
URL: https://www.tdt.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 156-565699 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa komputerów, sprzętu komputerowego i oprogramowania
Numer referencyjny:
P.260.7.2026.PZ
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów, sprzętu komputerowego i oprogramowania.
1) Część I Komputery
2) Część II Sprzęt serwerowy
3) Część III Oprogramowanie
4) Część IV Drukarki
5) Część V Monitory
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Tytuł: Część I Komputery
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa KOMPUTERÓW STACJONARNY ALL-IN-ONE w ilości 6 szt. oraz KOMPUTERÓW STACJONARNYCH ALL-IN-ONE w ilości 10 szt.
Produkty/usługi: Komputer biurkowy
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Zielone zamówienia - Kryteria: Inne kryteria zielonych zamówień publicznych
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 50 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część II Serwery
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ZASILACZY AWARYJNY UPS w ilości 5 szt., PAMIĘCI MASOWEJ w ilości 13 szt., DYSKI DO PAMIĘCI MASOWEJ w ilości 55 szt.
Produkty/usługi: Różny sprzęt komputerowy
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Część III Oprogramowanie
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Microsoft Office Standard Dev SL (AAA-03499) w ilości 16 szt., Windows Remote Desktop Server Client Access SA (AAA-03875) w ilości 20 szt., Licencja SA Microsoft Exchange Server Standard SftSA (AAA-03738) w ilości 2 szt., Licencja Microsoft SQL Serwer 2025 (AAA-03752) w ilości 20szt.
Pokaż więcej
Czas trwania: 30 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Część IV Drukarki
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa DRUKAREK KODÓW KRESKOWYCH w ilości 16 szt., DRUKAREK LASEROWYCH w ilości 3 szt.
Produkty/usługi: Drukarki i plotery
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Część V Monitory
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa MONITORÓW LCD 4K w ilości 30 szt.
Produkty/usługi: Monitory ekranowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp);
2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90aaebc6-0a68-497b-b076-fe1cac8d66b5
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Otwarcie ofert zostanie dokonane za pośrednictwem Platformy e-zamówienia.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 09:30:00 📅
Miejsce: Informacje dodatkowe: Otwarcie ofert zostanie dokonane za pośrednictwem Platformy e-zamówienia.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Transportowy Dozór Techniczny
Krajowy numer rejestracyjny:
5262519220
Adres pocztowy: ul. Puławska 125
Kod pocztowy: 02-707
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@tdt.gov.pl 📧
Telefon: 48 22 4902902 📞
URL: https://www.tdt.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83b3679d-2346-4f2c-a248-12496cedcb4b 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83b3679d-2346-4f2c-a248-12496cedcb4b 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań UZP
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 22 4587801 📞
URL: https://www.tdt.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Terminy na wniesienie odwołania.
1) odwołanie wnosi się w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a);
2) odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub dokumentów zamówienia na stronie internetowej;
3) odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia;
4) jeżeli Zamawiający nie przesłał Wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie:
a) 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia
b) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli Zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 156-565699 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕