Dostawa leków do programów lekowych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 13 zadań

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa leków do programów lekowych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 13 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2/1 – 2/13 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. Zamówienie zostało podzielone na następujące zadania częściowe: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus– wg załącznika nr 2/1 do SWZ; zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse – wg załącznika nr 2/2 do SWZ; zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/3 do SWZ; zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml – wg załącznika nr 2/4 do SWZ; zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml – wg załącznika nr 2/5 do SWZ; zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab – wg załącznika nr 2/6 do SWZ; zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum – wg załącznika nr 2/7 do SWZ; zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide – wg załącznika nr 2/8 do SWZ; zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras – wg załącznika nr 2/9 do SWZ; zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/10 do SWZ; zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia – wg załącznika nr 2/11 do SWZ; zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone – wg załącznika nr 2/12 do SWZ; zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta – wg załącznika nr 2/13 do SWZ; Oferowany produkt musi posiadać dopuszczenie do obrotu oraz aktualne świadectwo rejestracji zgodnie z ustawą z 06.09.2001r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2020r. poz. 944). Miejsce realizacji: Apteka Szpitalna przy SP ZOZ w Kędzierzynie – Koźlu, ul. Roosevelta 2. Oferowane leki muszą być ujęte w katalogu leków refundowanych stosowanych w programach lekowych stanowiących załącznik do aktualnego na dzień składania ofert zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe.

Termin

Deadline 2026-09-28

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-28 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków do programów lekowych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 13 zadań
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa leków do programów lekowych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 13 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2/1 – 2/13 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. Zamówienie zostało podzielone na następujące zadania częściowe: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus– wg załącznika nr 2/1 do SWZ; zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse – wg załącznika nr 2/2 do SWZ; zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/3 do SWZ; zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml – wg załącznika nr 2/4 do SWZ; zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml – wg załącznika nr 2/5 do SWZ; zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab – wg załącznika nr 2/6 do SWZ; zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum – wg załącznika nr 2/7 do SWZ; zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide – wg załącznika nr 2/8 do SWZ; zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras – wg załącznika nr 2/9 do SWZ; zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/10 do SWZ; zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia – wg załącznika nr 2/11 do SWZ; zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone – wg załącznika nr 2/12 do SWZ; zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta – wg załącznika nr 2/13 do SWZ; Oferowany produkt musi posiadać dopuszczenie do obrotu oraz aktualne świadectwo rejestracji zgodnie z ustawą z 06.09.2001r. Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2020r. poz. 944). Miejsce realizacji: Apteka Szpitalna przy SP ZOZ w Kędzierzynie – Koźlu, ul. Roosevelta 2. Oferowane leki muszą być ujęte w katalogu leków refundowanych stosowanych w programach lekowych stanowiących załącznik do aktualnego na dzień składania ofert zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 13
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 13

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Tytuł: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa Ocrevus– wg załącznika nr 2/1 do SWZ;
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 14 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2
Tytuł: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa Metalyse – wg załącznika nr 2/2 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 3
Tytuł: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/3 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 4
Tytuł: zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml
Opis zamówienia:
zadanie częściowe nr 4 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 40 mg/ml – wg załącznika nr 2/4 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 5
Tytuł: zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml
Opis zamówienia:
zadanie częściowe nr 5 – Dostawa Aflibercept – roztwór do wstrzykiwań 114,3 mg/ml – wg załącznika nr 2/5 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 6
Tytuł: zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 6 – Dostawa Farycymab – wg załącznika nr 2/6 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 7
Tytuł: zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 7 – Dostawa Dexamethasonum – wg załącznika nr 2/7 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 8
Tytuł: zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 8 – Dostawa Teriflunomide – wg załącznika nr 2/8 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 9
Tytuł: zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras
Opis zamówienia:
zadanie częściowe nr 9 – Dostawa Dimethylis fumaras – wg załącznika nr 2/9 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 10
Tytuł: zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 10 – Dostawa Bevacyzumab – wg załącznika nr 2/10 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 11
Tytuł: zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 11 – Dostawa Zeposia – wg załącznika nr 2/11 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 12
Tytuł: zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 12 – Dostawa Copaxone – wg załącznika nr 2/12 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 13
Tytuł: zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 13 – Dostawa Kesimpta – wg załącznika nr 2/13 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Opis
Adres pocztowy: ul. 24 Kwietnia 5
Kod pocztowy: 47-200
Miejscowość: Kędzierzyn - Koźle

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-14 23:59:00 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu
Krajowy numer rejestracyjny: 7491790304
Adres pocztowy: ul. 24 Kwietnia 5
Kod pocztowy: 47-200
Miasto pocztowe: Kędzierzyn-Koźle
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kancelaria@e-szpital.eu 📧
Telefon: +48774062500 📞
Fax: +48774062544 📠
URL: https://www.e-szpital.eu/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364666 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364666 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zawarto w dokumentacji postępowania
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-598507 (2026-08-28)