Dostawa leków i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego - 5 zadań częściowych
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie
Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań: 1.) zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/1 do SWZ; 2.) zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/2 do SWZ; 3.) zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/3 do SWZ; 4.) zadanie częściowe nr 4 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/4 do SWZ; 5.) zadanie częściowe nr 5 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/5 do SWZ;
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-10.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Asclepios S.A.
- • Salus Internaional Sp. z o.o.
- • Servier Polska Services sp. z o.o.
- • Urtica Sp. z o.o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Opolskie › Opolski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-10 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego - 5 zadań częściowych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Miejscowość: Niemodlin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/2 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: zadanie częściowe nr 4 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: zadanie częściowe nr 5 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Opis
Adres pocztowy: ul. Zamkowa 4
Kod pocztowy: 49-100
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-12 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-12 09:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-05-12 09:05:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-04-28 23:59:00 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Zamkowa 4
Kod pocztowy: 49-100
Miasto pocztowe: Niemodlin
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie
E-mail: info@zol.niemodlin.pl 📧
Telefon: 77403 34 15 📞
Fax: 77403 34 15 📠
URL: http://zol.niemodlin.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://zol.niemodlin.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: http://zol.niemodlin.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-13Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 071-248782 (2026-04-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego - 5 zadań częściowych
Numer referencyjny:
SZOZ/ ZP / 2 /2026
Krótki opis:
Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań:
1.) zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/1 do SWZ;
2.) zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/2 do SWZ;
3.) zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/3 do SWZ;
4.) zadanie częściowe nr 4 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/4 do SWZ;
5.) zadanie częściowe nr 5 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/5 do SWZ;
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Miejscowość: Niemodlin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/2 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków
Opis zamówienia: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4
Tytuł: zadanie częściowe nr 4 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia
Opis zamówienia:
zadanie częściowe nr 4 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/4 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
5
Tytuł: zadanie częściowe nr 5 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia
Opis zamówienia:
zadanie częściowe nr 5 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/5 do SWZ;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Opis
Adres pocztowy: ul. Zamkowa 4
Kod pocztowy: 49-100
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-12 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-12 09:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-05-12 09:05:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-04-28 23:59:00 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Zamawiający zobowiązuje się do zapłaty faktury w terminie 30 dni od daty jej prawidłowego doręczenia, przelewem bankowym na konto Wykonawcy wskazane na fakturze
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie
Krajowy numer rejestracyjny:
532203808
Adres pocztowy: ul. Zamkowa 4
Kod pocztowy: 49-100
Miasto pocztowe: Niemodlin
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie
E-mail: info@zol.niemodlin.pl 📧
Telefon: 77403 34 15 📞
Fax: 77403 34 15 📠
URL: http://zol.niemodlin.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://zol.niemodlin.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: http://zol.niemodlin.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292237 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się:
1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a;
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-13Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 071-248782 (2026-04-10)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 858508.76 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-06-25 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 456 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: 1/1 Servier
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Servier Polska Services Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Burakowska 14,
Kod pocztowy: 01-066
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 11469.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hubska 44,
Kod pocztowy: 50-502
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 288628.06 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus Internaional Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Pułaskiego 9,
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 308 549 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120,
Kod pocztowy: 54-613
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 247406.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Źródło: OJS 2026/S 168-602156 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 858508.76 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
15/2026
Data zawarcia umowy: 2026-06-25 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 456 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
1/1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: 1/1 Servier
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Servier Polska Services Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5272367467
Adres pocztowy: ul. Burakowska 14,
Kod pocztowy: 01-066
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 11469.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
4/2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
6481008230
Adres pocztowy: ul. Hubska 44,
Kod pocztowy: 50-502
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 288628.06 PLN 💰
Identyfikator oferty:
2/3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus Internaional Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6340125442
Adres pocztowy: ul. Pułaskiego 9,
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 308 549 PLN 💰
Identyfikator oferty:
3/4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8942556799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120,
Kod pocztowy: 54-613
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 247406.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
4/5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Źródło: OJS 2026/S 168-602156 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)