Dostawa leków III
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Katowicach im. sierżanta Grz
5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków ogólnego stosowania (niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Oddziałów i Poradni Szpitala) 5.2. Wspólny słownik zamówień: CPV: 33600000-6 produkty farmaceutyczne 5.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 5.3.1. Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 1 - Darbepoetin alfa Pakiet nr 2 – Thiamine hydrochloride Pakiet nr 3 - Leki uzupełniające do zestawu p/wstrząsowego 5.3.2. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 5.4. Formularz asortymentowo – cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Niezłożenie formularza asortymentowo - cenowego wywiedzie negatywne skutki dla Wykonawcy w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5.5. Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Pozostałe informacje zostały zawarte w Rozdziale V SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-30. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-29.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Katowicki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków III
Numer referencyjny:
15/ZP/PN/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1
Tytuł: Pakiet nr 1 - Darbepoetin alfa
Adres pocztowy: ul. Wita Stwosza 39-41
Kod pocztowy: 40-042
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2
Tytuł: Pakiet nr 2 – Thiamine hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 3
Tytuł: Pakiet nr 3 - Leki uzupełniające do zestawu p/wstrząsowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-30 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-30 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-30 09:05:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Procedura
Właściwe prawo transgraniczne: Nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Katowicach im. sierżanta Grzegorza Załogi
Krajowy numer rejestracyjny:
6342309181
Adres pocztowy: ul. Wita Stwosza 39-41
Kod pocztowy: 40-042
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zampub@zozmswia.katowice.pl 📧
Telefon: +48 32 3411760 📞
URL: https://www.szpital.katowice.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334061 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334061 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 123-447029 (2026-06-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 95116.04 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Pakiet 1- CRU 414/ZP/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-06 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 92 807 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 1 - Amgen Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Amgen Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
527-24-20-782
Adres pocztowy: ul. Puławska 145
Kod pocztowy: 02-715
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@amgen.com 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 907.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 2 - Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp. k
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny:
5242755182
Adres pocztowy: Annopol 4A/Hala B, Magazyn A
Kod pocztowy: 03-236
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1401.84 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 3 - Salus International Sp. z o. o
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6340125442
Adres pocztowy: Gen. Kazimierza pułaskiego 9
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
URL: www.salus.com.pl 🌏
Źródło: OJS 2026/S 168-600797 (2026-08-31)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)