Dostawa leków programowych 2
Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Dostawa leków programowych 2
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-17.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Koszaliński
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków programowych 2
Numer referencyjny:
Krótki opis: Dostawa leków programowych 2
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 1 zadanie
Opis zamówienia: 1 zadanie
Adres pocztowy: ul. Łopuskiego 31-33
Kod pocztowy: 78-100
Miejscowość: Kołobrzeg
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Koszaliński 🏙️
Czas trwania: 9 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Cena
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 2 zadanie
Opis zamówienia: 2 zadanie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 3 zadanie
Opis zamówienia: 3 zadanie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 09:30:00 📅
Miejsce: https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Łopuskiego 31-33
Kod pocztowy: 78-100
Miasto pocztowe: Kołobrzeg
Region: Koszaliński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: izabela.kulakowska@szpital.kolobrzeg.pl 📧
Telefon: +48 94 35 30 262 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/296221/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/296221/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postepu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 116-420188 (2026-06-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków programowych 2
Numer referencyjny:
EP/17/2026
Krótki opis: Dostawa leków programowych 2
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: 1 zadanie
Opis zamówienia: 1 zadanie
Adres pocztowy: ul. Łopuskiego 31-33
Kod pocztowy: 78-100
Miejscowość: Kołobrzeg
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Koszaliński 🏙️
Czas trwania: 9 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Cena
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: 2 zadanie
Opis zamówienia: 2 zadanie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: 3 zadanie
Opis zamówienia: 3 zadanie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu, na zasadach określonych w Rozdziale VIII SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: w art. 108 ust. 1 p.z.p., w art. 109 ust. 1 pkt 4,5,7,8 i 10 p.z.p., w art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.o szczególnych
rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514, dalej: „Specustawa”) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE.L. 2014.229.1).Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego 68325-2026 Page 2/21 Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa wykonawcę, którego
228804-2026 Page 2/425 oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: Na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia: 1) Oświadczenie wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 p. z.p., o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025.1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 4 do SWZ; Na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 2) Informacja z Krajowego
Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1,2 i 4 p.z.p. sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.3) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 p.z.p. w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1; wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. 4) zezwolenie na podjęcie działalności gospodarczej w zakresie objętym zamówieniem wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego w trybie przepisów ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2025.750). Szczegółowy opis - SWZ. RODO - SWZ.
Pokaż więcej
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
W związku z faktem, nierozstrzygnięcia zadań w poprzednim postępowaniu przetargowym i wymogiem zabezpieczenia Szpitala w leki potrzebne do zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów Zamawiający skraca czas postępowania z 35 dni do 15 dni od daty wysłania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Leki są asortymentem strategicznym dla funkcjonowania szpitala i dla życia i dobra pacjentów.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 09:30:00 📅
Miejsce: https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Szczegółowy opis podstaw wykluczenia oraz wymaganych dokumentów znajdujących zastosowanie w postępowaniu zawarto w rozdziale VIII i IX SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 6711030263
Adres pocztowy: ul. Łopuskiego 31-33
Kod pocztowy: 78-100
Miasto pocztowe: Kołobrzeg
Region: Koszaliński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: izabela.kulakowska@szpital.kolobrzeg.pl 📧
Telefon: +48 94 35 30 262 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/296221/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/296221/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP5262239325
Adres pocztowy: ul. Postepu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 116-420188 (2026-06-17)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 511 603 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 194215.32 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 31 318 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): termin dostawy
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 148 824 PLN 💰
331 461 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-24 📅
Tytuł: Umowa nr 48/A/2026
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 33485.4 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Cefarm
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Ul. Jana kazimierza 16
Kod pocztowy: 01-248
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@cefarm.com.pl 📧
Telefon: +48 22 63 40 641 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 160729.92 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Gsk
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GSK Services Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Grunwaldzka 189
Kod pocztowy: 60-322
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: pl.przetargi@gsk.com 📧
Telefon: +48 504 110 029 📞
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: 420188-2026
Źródło: OJS 2026/S 160-575831 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 511 603 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 194215.32 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 31 318 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): termin dostawy
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 148 824 PLN 💰
331 461 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa Cefarm do zadania nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-07-24 📅
Tytuł: Umowa nr 48/A/2026
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 33485.4 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta Cefarm do zadania nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Cefarm
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5250004220
Adres pocztowy: Ul. Jana kazimierza 16
Kod pocztowy: 01-248
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@cefarm.com.pl 📧
Telefon: +48 22 63 40 641 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 160729.92 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta GSK do zadania nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Gsk
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GSK Services Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 7792254227
Adres pocztowy: Grunwaldzka 189
Kod pocztowy: 60-322
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: pl.przetargi@gsk.com 📧
Telefon: +48 504 110 029 📞
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: 420188-2026
Źródło: OJS 2026/S 160-575831 (2026-08-19)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (10)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (3)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (4)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (5)