Dostawa leków różnych - Powtórka

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków różnych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.16 stanowiące załączniki do formularza ofertowego

Termin

Deadline 2026-09-08

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-18 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków różnych - Powtórka
Numer referencyjny: 241.FZ-050_A.2026
Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków różnych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.16 stanowiące załączniki do formularza ofertowego
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 16
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 16

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 1.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 1 - Izomaltozyd żelaza
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków różnych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.16 stanowiące załączniki do formularza ofertowego.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1) Ofertę należy złożyć zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale XIXSWZ. 2) Wymagania dotyczące oferty wspólnej zawiera Rozdział XII SWZ. 3) Wymagania dotyczące dokumentów składanych przez podmioty zagraniczne zawiera Rozdział XIII SWZ.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Siedziba Zamawiającego
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 2.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 2 - Immunoglobulinum Gamma anty Da
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 3.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: PAKIET 3 - Flekainid
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 4.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 4 - Klorazepat
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 5.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 5 - Makrogol + dodatki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 6.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 6 - Leki różne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 7.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 7 - Lorazepam
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 8.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 8 - Prednisolon
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 9.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 9 - Fibrinogenum humanum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 10.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 10 - Angiotensyna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 11.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 11 - Remimazolamum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 12.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 12 - Tramadol + Deksketoprofen
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 13.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 13 - leki pulmonologiczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 14.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 14 - Darbepoetyna alfa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 15.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 15 - Diety
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 16.241.FZ-050_A.2026
Tytuł: Pakiet nr 16 - Midazolam p.o.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Siedziba Zamawiającego - Wrocław
Adres pocztowy: ul. H. Kamieńskiego 73a
Kod pocztowy: 51124

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
UZASADNIENIE ZASTOSOWANIA SKRÓCONEGO TERMINU SKŁADANIA OFERT Postępowanie nr 241.FZ-050_A.2026„Dostawa leków różnych – Powtórka” Zgodnie z art. 138 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (dalej: „Pzp”), minimalny termin składania ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego wynosi 30 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Jednocześnie, stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 Pzp, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu jest należycie uzasadnione. Zamawiający zdecydował o zastosowaniu skróconego, 20-dniowego terminu składania ofert w postępowaniu nr 241.FZ-050_A.2026 pn. „Dostawa leków różnych – Powtórka” z uwagi na konieczność możliwie szybkiego zabezpieczenia dostaw produktów leczniczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu oraz zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych pacjentom. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków różnych do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Postępowanie zostało podzielone na 16 części (pakietów) i obejmuje zarówno zakres wynikający z konieczności ponownego przeprowadzenia procedury, jak również nowe i uzupełniające zapotrzebowanie Zamawiającego. Pakiety nr 1–5 stanowią powtórzenie zakresu objętego postępowaniem nr 241.FZ-050.2026. Pakiety nr 6, 8, 9, 10, 11, 12 i 15 obejmują nowe zapotrzebowanie Zamawiającego. Pakiety nr 7, 13, 14 i 16 stanowią uzupełnienie dotychczasowego zapotrzebowania Konieczność ponownego przeprowadzenia postępowania w zakresie pakietów nr 1–5 powoduje wydłużenie okresu niezbędnego do wyłonienia wykonawców i zawarcia umów na dostawy produktów leczniczych. Jednocześnie w toku bieżącej działalności leczniczej Szpitala wystąpiło dodatkowe zapotrzebowanie na produkty lecznicze, co skutkowało koniecznością objęcia niniejszym postępowaniem również nowych oraz uzupełniających pozycji asortymentowych. Zapotrzebowanie na produkty lecznicze ma charakter bieżący i jest bezpośrednio związane z realizacją świadczeń zdrowotnych. Zapewnienie ich odpowiedniej dostępności jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania Apteki Szpitalnej, poszczególnych komórek organizacyjnych Szpitala oraz zapewnienia ciągłości procesu leczenia pacjentów. Brak terminowego zabezpieczenia dostaw produktów objętych niniejszym zamówieniem może skutkować powstaniem niedoborów w zaopatrzeniu Apteki Szpitalnej, a w konsekwencji utrudnieniami w realizacji świadczeń zdrowotnych. Charakter działalności Zamawiającego jako podmiotu leczniczego wymaga utrzymywania ciągłości zaopatrzenia w produkty lecznicze i zapewnienia ich dostępności stosownie do aktualnych potrzeb klinicznych. Zastosowanie podstawowego 30-dniowego terminu składania ofert prowadziłoby do dalszego wydłużenia procedury udzielenia zamówienia, a następnie terminu zawarcia umów i rozpoczęcia realizacji dostaw. W zaistniałych okolicznościach powodowałoby to zwiększenie ryzyka wystąpienia niedoborów produktów leczniczych objętych postępowaniem oraz mogłoby negatywnie wpłynąć na możliwość bieżącego zabezpieczania potrzeb leczniczych Szpitala. Jednocześnie Zamawiający, pomimo wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, nie zdecydował się na zastosowanie minimalnego, 15-dniowego terminu dopuszczonego przez art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, lecz wyznaczył termin składania ofert wynoszący 20 dni. W ocenie Zamawiającego termin ten zapewnia wykonawcom odpowiedni czas na zapoznanie się z dokumentacją postępowania, dokonanie kalkulacji oraz przygotowanie i złożenie ofert, a jednocześnie pozwala na sprawniejsze przeprowadzenie postępowania i wcześniejsze zabezpieczenie dostaw leków.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-08 09:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-08 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359781
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-08 09:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359781
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zgodnie z Rozdziałem XX SWZ
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z Projektem umowy - załącznik nr 2 do SWZ
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Brak wiarygodności wykluczenia zagrożeń dla bezpieczeństwa kraju
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Podstawy związane z płatnością podatków lub składek na ubezpieczenie społeczne
+ jeszcze 4
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Opis przesłanek wykluczenia:
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się̨, na podstawie art. 108 ust. 1 uPzp, z zastrzeżeniem art. 110 uPzp, Wykonawcę̨: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. a Pzp),
Pokaż więcej
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się̨, na podstawie art. 108 ust. 1 uPzp, z zastrzeżeniem art. 110 uPzp, Wykonawcę̨: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. d Pzp), e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. e Pzp),
Pokaż więcej
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się̨, na podstawie art. 108 ust. 1 uPzp, z zastrzeżeniem art. 110 uPzp, Wykonawcę̨: 1) będącego osobąfizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. b Pzp), f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2021 poz. 1745) (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. f Pzp), h) którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h Pzp)
Pokaż więcej
2. Na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie ( Dz. Urz. UE L 2022, Nr 111, str. 1) oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy Pzp wyklucza się: 1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy
Pokaż więcej
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się̨, na podstawie art. 108 ust. 1 uPzp, z zastrzeżeniem art. 110 uPzp, Wykonawcę̨: 1) będącego osobąfizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: c) którym mowa w art. 228­230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46­48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 826) (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c Pzp), g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296­307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270­ 277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g Pzp), lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 4) wobec którego orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne; (art. 108 ust. 1 pkt 4 Pzp); lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo­akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1); (art. 108 ust. 1 pkt 2 Pzp);
Pokaż więcej
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się̨, na podstawie art. 108 ust. 1 uPzp, z zastrzeżeniem art. 110 uPzp, Wykonawcę̨: lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego;
3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; (art. 108 ust. 1 pkt 3 Pzp);
5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie; (art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp); lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 ustawy Pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. (art. 108 ust. 1 pkt 6 Pzp).

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
Krajowy numer rejestracyjny: 8951645574
Adres pocztowy: ul. H. Kamieńskiego 73a
Kod pocztowy: 51124
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@wssk.wroc.pl 📧
Telefon: 713270591 📞
URL: https://www.wssk.wroc.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/pn/wssk_wroclaw 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/wssk_wroclaw 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359781 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359781 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Przyjęty 20-dniowy termin stanowi zatem rozwiązanie proporcjonalne do występującej potrzeby – z jednej strony umożliwia przyspieszenie procedury w stosunku do podstawowego terminu określonego w art. 138 ust. 1 Pzp, z drugiej zaś nie ogranicza terminu składania ofert do ustawowego minimum, zapewniając wykonawcom realną możliwość przygotowania ofert i udziału w postępowaniu. Mając na uwadze powyższe okoliczności, Zamawiający uznaje, że w postępowaniu nr 241.FZ-050_A.2026 pn. „Dostawa leków różnych – Powtórka” zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, o której mowa w art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp. Skrócenie terminu składania ofert z 30 do 20 dni jest uzasadnione koniecznością możliwie szybkiego zabezpieczenia dostaw produktów leczniczych, zapewnienia ciągłości zaopatrzenia Apteki Szpitalnej oraz niezakłóconej realizacji świadczeń zdrowotnych na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587800 📞
Fax: +48 224587803 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej, o których mowa w Dziale XXVI " Środki ochrony prawnej" uPzp
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-572811 (2026-08-18)