Dostawa mebli na potrzeby RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli biurowych i foteli obrotowych na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy wraz z ich rozładunkiem, wniesieniem oraz z montażem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w siedzibie Zamawiającego oraz w jego jednostkach organizacyjnych, uprzątnięcie miejsca pracy z wszelkich pozostałości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-18
Kto? Co?- • Meble › Meble biurowe
- • Meble › Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
- • Meble › Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Kujawsko-pomorskie › Inowrocławski
- • Kujawsko-pomorskie › Świecki
- • Lubuskie › Gorzowski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Pilski
- • Zachodniopomorskie › Szczecinecko-pyrzycki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa mebli na potrzeby RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa mebli na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 45 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Inowrocławiu
Opis zamówienia:
Więcbork
Miejsce wykonania:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Pile
Opis zamówienia:
Drawsko Pomorskie
Drezdenko
Szczecinek
Wieleń
Trzcianka
Miejsce wykonania: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-18 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi-kzgw@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48223753773 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48-22-458-78-00 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-577026 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa mebli na potrzeby RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych.
Numer referencyjny:
D.ROZ.270.2.66.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli biurowych i foteli obrotowych na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy wraz z ich rozładunkiem, wniesieniem oraz z montażem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w siedzibie Zamawiającego oraz w jego jednostkach organizacyjnych, uprzątnięcie miejsca pracy z wszelkich pozostałości.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 1
Tytuł: Dostawa mebli na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Dostawa mebli na potrzeby siedzib Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy - adresy dostaw: Al. Adama Mickiewicza 15 Bydgoszcz oraz Kurpińskiego 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Dodatkowe produkty/usługi:
Miejscowość: Bydgoszcz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 45 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 2
Tytuł: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Inowrocławiu
Opis zamówienia:
Dostawa mebli na potrzeby siedziby Zarządu Zlewni w Inowrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Miejscowość: Inowrocław
Więcbork
Miejsce wykonania:
Świecki
🏙️
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 3
Tytuł: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Pile
Opis zamówienia:
Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Pile. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Miejscowość: Piła
Drawsko Pomorskie
Drezdenko
Szczecinek
Wieleń
Trzcianka
Miejsce wykonania: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Opis
Miejsce wykonania:
Gorzowski
🏙️
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-18 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
368302575
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi-kzgw@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48223753773 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48-22-458-78-00 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
19.1 Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w Dziale IX ustawy Pzp, na zasadach i w terminach określonych dla wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach określonych w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.
19.2 Środkami ochrony prawnej, o których mowa w pkt. 19.1 SWZ są:
19.2.1 Odwołanie.
19.2.2 Skarga do sądu.
19.3 Kwestie dotyczące odwołania uregulowane są w art. 513 – 578 ustawy Pzp.
19.4 Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej stronom i uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Kwestie dotyczące skargi do sądu regulowane są w art. 579 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-577026 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕