Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek podległych narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniki Nr 8.1÷8.6 do SWZ – Formularze asortymentowo-cenowe (dla danej części zamówienia).

Termin

Deadline 2026-09-22

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław
Numer referencyjny: V.ROZ.270.2.112.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek podległych narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniki Nr 8.1÷8.6 do SWZ – Formularze asortymentowo-cenowe (dla danej części zamówienia).
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Narzędzia ręczne z napędem mechanicznym 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 501 669 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 1
Tytuł: Część 1 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do RZGW Wrocław - ROA
Wartość szacunkowa bez VAT: 16686.81 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek podległych narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 35 dni
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy - waga 40%. Każda z ważnych ofert będzie punktowana poprzez przyznanie punktów za oferowany termin dostawy w następujący sposób: 1) 35 dni roboczych - 0 punktów, 2) 30 dni roboczych - 20 punktów, 3) 25 dni roboczych - 40 punktów.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 2
Tytuł: Część 2 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Wrocław
Wartość szacunkowa bez VAT: 203524.28 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 3
Tytuł: Część 3 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Nysa
Wartość szacunkowa bez VAT: 46994.29 PLN 💰
Miejsce wykonania: Nyski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 4
Tytuł: Część 4 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Legnica
Wartość szacunkowa bez VAT: 19758.11 PLN 💰
Miejsce wykonania: Legnicko-głogowski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 5
Tytuł: Część 5 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Zielona Góra
Wartość szacunkowa bez VAT: 77809.71 PLN 💰
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: V.ROZ.270.2.112.2026 - Część 6
Tytuł: Część 6 - Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby RZGW Wrocław – Dostawa do Zarządu Zlewni Lwówek Śląski
Wartość szacunkowa bez VAT: 136895.8 PLN 💰
Miejsce wykonania: Jeleniogórski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Opis
Miejsce wykonania: Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 09:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje poprzez użycie platformy zakupowej PGW Wody Polskie i dokonywane jest poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert za pomocą platformy.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą do dnia 20.12.2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-22 09:15:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert następuje poprzez użycie platformy zakupowej PGW Wody Polskie i dokonywane jest poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert za pomocą platformy.
Informacje dodatkowe:
Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą do dnia 20.12.2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Opis przesłanek wykluczenia:
art. 108 ust. 1 pkt 6 Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 3 Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 Pzp; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5272825616, REGON 368302575
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: jaroslaw.tyrlik@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48 684527601 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/314253/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/314253/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Pzp) oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Poza podstawami wykluczenia wskazanymi w pkt 2.1.6 w postępowaniu zastosowanie ma również przepis art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325, REGON 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowaizbaodwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a. 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. Szczegółowe kwestie dotyczące odwołania uregulowane są w art. 513–578 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-579203 (2026-08-20)