Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów.
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-15. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-08.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-08 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy częściowej
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Krasińskiego 54/56
Kod pocztowy: 01-755
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-15 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-15 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Krasińskiego 54/56
Kod pocztowy: 01-755
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@wiml.waw.pl 📧
Telefon: +48261852309 📞
URL: https://www.wiml.waw.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 109-392733 (2026-06-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów.
Numer referencyjny:
8/ZP/26
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów
Tytuł: Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: siedziba Zamawiającego
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy częściowej
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Krasińskiego 54/56
Kod pocztowy: 01-755
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-15 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-15 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Krajowy numer rejestracyjny:
010132188
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Krasińskiego 54/56
Kod pocztowy: 01-755
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@wiml.waw.pl 📧
Telefon: +48261852309 📞
URL: https://www.wiml.waw.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 109-392733 (2026-06-08)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 240967.11 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-28 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 240967.11 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Euroimmun Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: EUROIMMUN Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Ul. Widna 2A
Kod pocztowy: 50-543
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@euroimmun.pl 📧
Telefon: +48717566000 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 160-577193 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 240967.11 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Euroimmun Polska Sp. z o.o.
Data zawarcia umowy: 2026-07-28 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 240967.11 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Euroimmun Polska Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Euroimmun Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: EUROIMMUN Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: PL8992364659
Adres pocztowy: Ul. Widna 2A
Kod pocztowy: 50-543
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@euroimmun.pl 📧
Telefon: +48717566000 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 160-577193 (2026-08-19)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)