Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań immunochemicznych i biochemicznych (system zintegrowany biochemiczno-immunochemiczny oraz zapasowy system immunochemiczny dla Pracowni Badań Pilnych) dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J.Strusia w Poznaniu

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im.J.Strusia z Zakładem Opiekuńczo- Leczniczym SP ZOZ

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań immunochemicznych i biochemicznych (System zintegrowany biochemiczno- immunochemiczny oraz zapasowy system immunochemiczny dla Pracowni Badań Pilnych) dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym- ofertowym w załączniku nr 1 oraz w załączniku nr 1a tj. Wymagania parametrów technicznych i użytkowych do SWZ stanowiących jej integralną część.

Termin

Deadline 2026-09-28

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-27 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań immunochemicznych i biochemicznych (system zintegrowany biochemiczno-immunochemiczny oraz zapasowy system immunochemiczny dla Pracowni Badań Pilnych) dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J.Strusia w Poznaniu
Numer referencyjny: WSM/DZP/381-8122/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań immunochemicznych i biochemicznych (System zintegrowany biochemiczno- immunochemiczny oraz zapasowy system immunochemiczny dla Pracowni Badań Pilnych) dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym- ofertowym w załączniku nr 1 oraz w załączniku nr 1a tj. Wymagania parametrów technicznych i użytkowych do SWZ stanowiących jej integralną część.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 8 170 000 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator: WSM/DZP/381-8122/2026
Tytuł: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań immunochemicznych i biochemicznych (System zintegrowany biochemiczno- immunochemiczny oraz zapasowy system immunochemiczny dla Pracowni Badań Pilnych)
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Ocena parametrów technicznych i użytkowych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Szwajcarska 3
Kod pocztowy: 61-285
Miejscowość: Poznań

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-28 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium na przedmiotowe postępowanie. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 40.850,00 zł. (słownie: czterdzieści tysięcy osiemset pięćdziesiąt złotych). 2. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: PKO BP S.A. O/Poznań numer: 69 1020 4027 0000 1502 0049 9269, tytułem: „WADIUM – NUMER REFERENCYJNY: WSM/DZP/381-8122/2026”. 3. Zamawiający zaleca, aby w przypadku wniesienia wadium w formie: a. poręczeń lub gwarancji - wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej, pieniężnej – przelewem na rachunek bankowy – musi wpłynąć na wskazany w ust. 3 rachunek bankowy Zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert. Wniesienie wadium w pieniądzu będzie skuteczne, jeżeli w podanym terminie znajdzie się na rachunku bankowym Zamawiającego.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im.J.Strusia z Zakładem Opiekuńczo- Leczniczym SP ZOZ
Krajowy numer rejestracyjny: 7781350016
Departament: Dział zamówień publicznych
Adres pocztowy: ul. Szwajcarska 3
Kod pocztowy: 61-285
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
E-mail: zamowienia@szpital-strusia.poznan.pl 📧
Telefon: +480618739008 📞
URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +480224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej;
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-595814 (2026-08-27)