Dostawa odczynników, kalibratorów , materiałów kontrolnych , materiałów zużywalnych oraz innych materiałów eksploatacyjnych do analizy typu immunoblot i western blot, automatycznej analizy parametrów fizykochemicznych moczu z osadem wraz z najmem analizatorów na potrzeby Zakładu Medycyny Laboratoryjnej.
4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
Dostawa odczynników, kalibratorów , materiałów kontrolnych , materiałów zużywalnych oraz innych materiałów eksploatacyjnych do analizy typu immunoblot i western blot, automatycznej analizy parametrów fizykochemicznych moczu z osadem wraz z najmem analizatorów na potrzeby Zakładu Medycyny Laboratoryjnej opisanych w 2 pakietach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załącznikach: -nr 2 do SWZ Formularz cenowy, parametry - pakiet nr 1, -nr 2 do SWZ Formularz cenowy, parametry - pakiet nr 2 Kody CPV: 33696500-0 odczynniki laboratoryjne; PA01-7 Wynajem.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-05.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-05 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-16 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa odczynników, kalibratorów , materiałów kontrolnych , materiałów zużywalnych oraz innych materiałów eksploatacyjnych do analizy typu immunoblot i western blot, automatycznej analizy parametrów fizykochemicznych moczu z osadem wraz z najmem analizatorów na potrzeby Zakładu Medycyny Laboratoryjnej.
Numer referencyjny:
4WSzKzP.SZP.2612.44.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4WSzKzP.SZP.2612.2.2026 - pakiet 1
Tytuł: Pakiet 1
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy sukcesywnej towaru
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy reklamacyjnej towaru
Termin naprawy najmowanego urządzenia
Wysokość kary umownej za zwłokę w dostawie sukcesywnej lub w dostawie reklamacyjnej towaru za każdy dzień zwłoki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4WSzKzP.SZP.2612.44.2026 - pakiet 2
Tytuł: Pakiet 2
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Adres pocztowy: ul. R.Weigla 5
Kod pocztowy: 50-981
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-06 11:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-07-06 11:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ 4WSzKzP.SZP.2612.44.2026
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
Krajowy numer rejestracyjny:
930090240
Adres pocztowy: ul. R.Weigla 5
Kod pocztowy: 50-981
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zam.pub@4wsk.pl 📧
Telefon: +48 261660119 📞
Fax: +48 261660119 📠
URL: https://4wsk.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262883664
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 226958504 📞
Fax: +48 226958111 📠
URL: https://www.gov.pl/web/spprokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowaizbaodwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-08Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 108-389993 (2026-06-05)
Udzielenie zamówienia
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 136-495257 (2026-07-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 274534.08 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 274534.08 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 274534.08 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Numer umowy:
188.4WSzKzP.SZP.2612.44.2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-28 📅
Tytuł: 188.4WSzKzP.SZP.2612.44.2026
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 274534.08 💰
Najniższa oferta: 274534.08 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 274534.08 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
BIOMAR Diagnostyka sp. z o.o. - 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: BIOMAR Diagnostyka sp. z o.o. - 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BIOMAR Diagnostyka sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6312370106
Adres pocztowy: ul. Jagodowa 11
Kod pocztowy: 44-110
Miasto pocztowe: Gliwice
Region: Gliwicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: BIOMAR Diagnostyka sp. z o.o.
E-mail: przetargi@bio-mar.com.pl 📧
Telefon: +48 32 237 86 27 📞
URL: https://www.gov.pl/web/spprokuratoria 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-573560 (2026-08-18)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)