Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do badań POCT w SOR
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medyc
1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych (zwanych dalej towarem) z dzierżawą analizatora do badań POCT i lodówki (zwanych dalej przedmiotem dzierżawy), zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i Parametrami technicznymi stanowiącymi zał. 1a do SWZ. 2. Zgodnie z art. 139 Ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-10. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-24.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Aparatura do wykrywania i analizy › Analizatory
- • Różne produkty lecznicze › Odczynniki i środki kontrastowe
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do badań POCT w SOR
Numer referencyjny:
87/PN/ZP/D/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki i środki kontrastowe 📦
Opis
Tytuł: Pakiet
Informacje dodatkowe:
Adres pocztowy: ul. Kopcińskiego 22
Kod pocztowy: 90-153
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-10 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-10 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Data otwarcia: 2026-08-10 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z wzorem umowy zawartym w Załączniku 4 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
725-10-19-093
Departament: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Adres pocztowy: ul. Kopcińskiego 22
Kod pocztowy: 90-153
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: dzial.zamowien.publicznych@barlicki.pl 📧
Telefon: +48 426776824 📞
URL: http://www.barlicki.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/barlicki 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1348745 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1348745 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 142-517734 (2026-07-24)
Obiekt
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-11 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-11 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-11 10:00:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji:
ORG-0001
Nowa wartość
Tekst:
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 517734-2026
Źródło: OJS 2026/S 147-534191 (2026-07-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 275 816 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 305 673 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 305 673 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 305 673 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa 87/PN/ZP/D/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-20 📅
Tytuł: umowa 87/PN/ZP/D/2026
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 305 673 💰
Najniższa oferta: 305 673 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 305 673 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Oferta Radiometer Sp.z o. o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Radiometer Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Radiometer Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5262723618
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 181a
Kod pocztowy: 02-222
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: 225180240
E-mail: info@radiometer.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 168-600753 (2026-08-31)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)